Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nerden para buluyo bunlar..

Aware3

Öne çıkan mesajlar

Olm boğasım gelio lan arkadaşım gelmiş diyo;
Cafeye bi enayi geldi olm üstünde full +7 set giga sı vardı soyduq diyo ben burada delleniom Çicek Böcüq (:Dbaşlıcam ha :D) yanımda neler anlatıyo .[signature][hline]Server : Deimos
Clan : n00bz
Nick : NecrozaN
Lvl : 3x
NP : pOq gibi :)
Sosyal ağlarda paylaş

hehe tribula karaborsacı ondan kapın taktikleri :) yada benim gibi hazır para pazarda gezin! bugun sadece karım 70gb :D dikkat edin cok ucuza normalde cok para edecek itemler var :D[signature][hline]Server: Ares / Ares
Nick : Kefase / AmonRakoth
Class: Mage İce / Fİre / Kasar Hood
LvL: 5x / 6x
Clan: Nosferatu / Nosferatu
Sosyal ağlarda paylaş

Bende uzmanlık alanım olan nasıl para kaybedilirden bahsedeyim.
Gidip 10 adet abyss alınır ve basılır. Warehouse 2.5 çeker. Sonra lan şimdi gösteririm diyip 50 tane daha abyss alınır. Warehouse bu sefer 2.5 u gözüne sokar. Aneeey diye bağırıp ordan kaçarsın anvilin o tarafa doğru. Oyy chitine bak kelepir diye merchanttan 1 adet chitin alırsın(500k ucuza). E tabi cus nus onlarıda alırsın birazda fp katılıp araya doğruca anvile gidilir. Chitin e 3 den 4 e nus basarken bi bakarsın öle pavyonda gibi kırmızı ışıklar çakıyo zaten paralar gitmiş olacağı için kafayıda bulursun. Bide sana şöyle yanda duran merchant hatunlardan 1 tanesini ayarlarız tam olur.
Aha para bitti... Koş yavrum para kasmaya.[signature][hline]Diablo2 1.11 patchi çıkmıştır hayırlı uğurlu olsun...Pek de yenilik yokmuş :(
Sorceress ve Barbarian hakkında sorusu olanlar varsa özel msj atarsa yardım edebilirim.

[Bu mesaj Armas2 tarafından 05 Ağustos 2005 19:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...