Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2 Ağustos Kadıköy Buluşması Resimleri

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

PUHAUAHHUA resimlere koptum ozellikle redalinki :D birde eaglein inkar ederkenki surat nedir kardesim yok boyle bir surat yerlere yattım yine sayko bakislar atmisim birde benim tek oldugum vardı la onuda koysaydin ayip:P

msnde [email protected] siz ekliyiverinn zaten cogunuzun war vs.. persembe tekrar beyler hade bakiyim:P[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

Mix|MSN|Blogs of my life|Myrande
B@B th3 G3NK

[Bu mesaj CusTodeM tarafından 03 Ağustos 2005 03:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aheha deniz isyanım uçan kuşa moduna geçmiş süper olmuş. :B
lan ben öyle bi poz vermemiştim ki hangi arada çektiniz be. :B
yiğit diğerlerini de koy be abi hüe ? :/[signature][hline]Lölö Mustafa sizleri pek severdi...
Raistin ,07 Temmuz 2005 00:10 tarihinde demiş ki:
1 vanil eski bile sayılmaz daha 6 aylık, 2 daha adma akıllı ne bi postunu ne davranbışlıı gordum ,3 daha 1k emsajı biel yok o zaman bu kişi nasıl seçildi merake diyorum.. ki bayan olması buraya başka kuşkularıda getiriyor...
Sosyal ağlarda paylaş

yeni aklıma geldi burda bir benim birde bir arkadasin daha basina geldi ismini unuttum cocugun teki yanımıza yanasti ve bir diyalog gecti aramızdan

-Abi sana birsey sorabilirmiyim??
-sor.
-Bana haçlik verirmisin??
-yoo
-Senin a.g ben dedi ve gitti :D[signature][hline]Wispy, 20 Temmuz 2005 10:21 tarihinde demiş ki:
Hakkari de yola döşenen mayın
blackchaos, 20 Temmuz 2005 10:09 tarihinde demiş ki:
Allah Karayollarının Belasını versin !!!
Sosyal ağlarda paylaş

abi varya...şu buluşma event bölümü açıldı benim buluşma olaylarım yalan oldu..ne güzel konu dışında hep göz önündeydi...hiç aklıma gelmiyorki inip aşağılara buluşma bölümüne göz atmak..off bak kaçırmışız işte fıstık gibi buluşmayı...hiç kimsede mando olm gel bak buluşma var dememiş...of ya..[signature][hline]Mavi, 02 Ağustos 2005 19:42 tarihinde demiş ki:
Ağustos.

Hem doğum tarihim bu mevsimde.
Sosyal ağlarda paylaş

valla baba takip etcen volfield mesela dan diye geldi 4 kisi yanyandik patimi dedi pati dedik geldi :) sturm zaten 4-5 sanirim arkadasiyla kafadab cıktı geldi takip meselesi :) ben gibi favorilerine ekle ustte dursun :d[signature][hline]Wispy, 20 Temmuz 2005 10:21 tarihinde demiş ki:
Hakkari de yola döşenen mayın
blackchaos, 20 Temmuz 2005 10:09 tarihinde demiş ki:
Allah Karayollarının Belasını versin !!!
Sosyal ağlarda paylaş

Benim resimlerim hiç konulmuyo zaten.Ben çektim bütün resimleri varmı huleeeyn:).Zaugna çektiğime dua et :-P[signature][hline]Jester, 20 Temmuz 2005 14:57 tarihinde demiş ki:
senin elin durup dururken uzuyosa ayrı tabi

[Bu mesaj namesiz tarafından 03 Ağustos 2005 12:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

nerde diğer fotolar hıı ?
açmam bi daha buluşma topici. :P[signature][hline]Lölö Mustafa sizleri pek severdi...
1 vanil eski bile sayılmaz daha 6 aylık, 2 daha adma akıllı ne bi postunu ne davranbışlıı gordum ,3 daha 1k emsajı biel yok o zaman bu kişi nasıl seçildi merake diyorum.. ki bayan olması buraya başka kuşkularıda getiriyor...
Sosyal ağlarda paylaş

bendekiler duruyo. :D
koyucam işşallah. :9[signature][hline]Lölö Mustafa sizleri pek severdi...
Sosyal ağlarda paylaş

ya istesem 2 dk. içinde koyarım.istemiyorum ama. :B
şimdi çıkar makinayı tak bilgisayara , bi ara yapıcam hepsini hehe.[signature][hline]Lölö Mustafa sizleri pek severdi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...