Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yine yeni site

Queen

Öne çıkan mesajlar

Evet yine yeni bi siteyle karşınızdayım.Ama lütfen "oha ne bu lan bulmuş beleş hosting i açıyo da açıyo" demeyin.Aslında freelancers'dan önce acılmış bi site bu yanlız biraz beklemyi uygun gördüm yayınlamak icin.Ayrıca fl'in kurucusu Dev, SolarPower'ın yani yeni sitenin kurucusu benim.
Site güneş enerji sistemleriyle ilgili.Daha cok yurtdışına yönelik bir site olduğu icin dokumanlar ingilzce.Sitede haberler,nasıl yapılırlar ve makaleler bulabilirsiniz.Site gelişecek.İlgilenenler varsa sevinirim.Sitede ayrıca yakında ek olarak teaserlar ve fragmanlar yayınlayacağım.
Aslında bilime mi acsam karar veremedim ama burayı uygun gördüm.Yine de özür dilerim.[signature][hline]Pati Ebook Unofficial geliyo
Huun demiş ki:
ilk basta sumeliler misirlilar icin pramitleri yapan taseron uzaylilalarla anlasmisti
Sosyal ağlarda paylaş

Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, [email protected] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.
[signature][hline]You are currently using 2169 MB (90%) of your 2421 MB.
Sosyal ağlarda paylaş

şu başlıkları açarken yeni site açtım girin şeklinde açacağınıza siteniz hakkında bilgi verseniz biraz daha iyi olmayacak mı?
bu arada siteyi beğendim. güneş enerjisi çok önemli bir yer alacak ileride :) içerik biraz daha genişletilirse iyi olur.
başarılar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cenx, 05 Ağustos 2005 17:16 tarihinde demiş ki:

bu resimmi yamuk yumuk çizilmiş yoksa doorusu bölemi?
[signature][hline]yerde Cenx
World Of Warcraft Cenx
Ophelia Quel. Elven Sorcerer (Fifth Age)
Elastros Silverblade Moon Elf Arcane Archer (FR)
Lia Silverblade (Daughter of Elastros) Harper Agent (FR)
Kith-Karus Human Monk (FR)
Sithas-Silvanos CG/CE Darkelf (Ultima Online)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...