Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampir Fan Kulübü

Arndiol_Vampir

Öne çıkan mesajlar

Türkiyede bunun için bi site varmış.Ama bir türlü bulamadım..Yardımcı olailecek birisi var mI?[signature][hline]I had something to confess to.But you dont have the time so , Look the other way.You will wait until it's over.To reveal what you would never shown her.Too little much too late

Can you see that I am needing , Begging for so much more.Than you could ever give.And I dont want you to adore me , Dont want you to ignore me . When it pleases you
And I will do it on my own

Muse - Muscle Museum
Sosyal ağlarda paylaş

Türk değil :) ve anlamadım siteden bişi zati[signature][hline]I had something to confess to.But you dont have the time so , Look the other way.You will wait until it's over.To reveal what you would never shown her.Too little much too late

Can you see that I am needing , Begging for so much more.Than you could ever give.And I dont want you to adore me , Dont want you to ignore me . When it pleases you

Muse - Muscle Museum
Sosyal ağlarda paylaş

vampirik tipler mi senin aradığın (bkz: vampirefreaks), yoksa vampir oyun setleri, filmleri, kitaplarının fan siteleri mi?[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

vampirfreaks nasıl bi yer bilmiyorum ama vampirlerle satanizmin bi alakası yok demek istedim sadee :)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Geyyik
[Bu imza zgrw tarafından 18 January 2004 17:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

müslüman değiller elbet ancak satanistte değildir varmpirler . Hristiyanlığa göre vampirler dini inkar edenlerdir ...[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Geyyik
Sosyal ağlarda paylaş

Abi vampirefreaks yabancı ya benm dedigim türk..yardım edecek adam da yok zati..Var mı türk site :)[signature][hline]I had something to confess to.But you dont have the time so , Look the other way.You will wait until it's over.To reveal what you would never shown her.Too little much too late

Muse - Muscle Museum
Sosyal ağlarda paylaş

Bence pek komik değilsin eğer öyle düşünüyorsan . Hiçbir kaynak vampirleri ne satanistlerle nede başka bir dinle bağdaştırırlar . Vampirlerin dinsiz olduğu vurgulanır ve bu yüzden haç benzeri dini maddelere dokunamayacakları söylenir ...[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Geyyik
Sosyal ağlarda paylaş

Abi site ya okumadan yazmayın allah aşkına[signature][hline]I had something to confess to.But you dont have the time so , Look the other way.You will wait until it's over.To reveal what you would never shown her.Too little much too late
Muse - Muscle Museum

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BOccOB, 31 Temmuz 2005 00:39 tarihinde demiş ki:
said:
zgrw, 30 Temmuz 2005 18:43 tarihinde demiş ki:
vampirfreaks nasıl bi yer bilmiyorum ama vampirlerle satanizmin bi alakası yok demek istedim sadee :)

di mi müslüman vampirler

bunlara haç kutsal su da işlemez :D bunlara anca kazık saplıcaz nihohohoh[signature][hline]An old man dies,
young women lives
fair trade
I love you Nancy.....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...