Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Webmaster Aranıyor?

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
sunucu admini aramıyorum birkerem..
çok iyi bir oyun sunucusu kuruyorum bunun içinde uovar uodaki eksik için alım yaptım işte webmasterde işte..[hline]===> orc_lord <===
*Çok sevdiği babannesini kaybettiği için üzgündür*
*Balık katili olmuştur*
Sosyal ağlarda paylaş

Ahhah şimdi a shardı çok iyi bir sunucu diyelim. Önce hazırladık diyelim. Sitesini yapmadan iğrenç bir sunucu mu olacak . Ulan karizma yapayım diye böyle olgun tavırlarla konuşmuyormusunuz .. Bitiyorum ya ;-)[hline]Unutma; daha çok bağırdığında daha çok dinlenmezsin... Gürültünün parçası olursun sadece !
Sosyal ağlarda paylaş

sen web designer/programmer ariyorsun siten yoksa. webmaster degil. cogu zaman butun bunlar bir kiside birlesir ama oncelikle ihtiyacin olan seyi soylemen lazim. web designer/programmer araniyor de.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

Aradigin, bu sekilde ararsan bulamassin. Ben sahsen neyin ne oldugunu bilmeden parmagimi kimildatmam. Icq ma gelsin demissin, hata edip cagirmadan burada ne oldugunu aciklarsan daha iyi olur. Sonuc olarak oyle bir durum yaratiyorsun ki; "ben kralim, webciler ayagima gelsin." Kusura bakma ama durum bundan ibaret.[hline]i have no tears, there is only pain
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...