Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Priest Nasıl Olmalı?

Pluton

Öne çıkan mesajlar

Ya biliyorum bu konuda bir sürü topic açılmış. Hepsine baktım ama aklım çok karıştı ne yapacağımı tam olarak anlamadım.

Şimdi Debuffer Priest için Statları ve Skilleri Tam Olarak Ne yapmalıyız. Yararları nelerdir.

Buff Priest İçin Statları ve Skilleri Ne yapmalıyız Yararları Neler?

Str kaç olacak int kaç olacak skiller tam olarak ne olacak birisi açıklarsa çok sevinirim?[signature][hline]HåD£§©ik²°°³
KO Ares Server - Orc Rogue
[b]KO Ares Server - Orc Priest
[b][b][u]Sözlükte HåD£§
[/b][/u]
Sosyal ağlarda paylaş

Orc_watcher nie Battle Priest oLmasın gayette large breakerla catır catır cakıyor kafana gözüne zaten heal i bi kere bassa 5 saat sopa cekebiliyor tabi bi level 55+ assassine yakalanırsa yavass ceksin sopayı :D[signature][hline]Assassinim Ezelden Göynüm Gecmez Orc Priestten amaninnnn..
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar battle priest olurasanız lvl 60 hatta 62 yi beklemek zorundasınız.

Priestler için en mantıklısı 60 a kadar buffer/healer veya healer/holy olmaktır. 60 dan sonra holy/buffer olarak reskill ve artık bir ölüm makinesisniz.

60 da battle priestler kılıc kullanabilirler. ve kullanabilecekleri en guzel silah mirage sworddur. cunku master olduktan sonra kılıc kullanımından dogan atak kaybı ortadan kalkmaktadır. 62 de de judgement skiliyle adama illallah dedirtirsiniz.

PvP de en guclu char battle prisettir. yannız armor +25 dag def helmet ve talia dag olacak.parasite,torment ve 1 judgement en kral asasin 3 saniyede "press ok " screennini görür.

[Bu mesaj dentazor tarafından 16 Şubat 2005 18:09 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj dentazor tarafından 16 Şubat 2005 18:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
1 priest en başta taş gibi olmalıdır. göğüsler, kalçalar, muntazam bacaklar ve tabi ki bakışlar ve saç toplayış şekli.

bütün bunlar için lvl 60/61 civarı shell giymelisiniz. ondan sonra orclar size bakarken hepsini çizebilirsiniz. ( ha shell giyen bi priest en fazla ne kadar vurabilir, orası size kalmış. 200-300 vurursanız güzel olur :D )[signature][hline] Deneme İmzası .

Char : Priest/Delikanlı
Clan : FiRe
Level : hakgetire
lagdan imanın gevremesi söz konusu
tam teşkilat knight empire beklenmekte.
temmuzun başı, cehennemi sıcak. çaktırmadan afrikadayız...
Sosyal ağlarda paylaş

Bence 63+ bp olmalı

elinde ms +7 felam olmalı

üstü malum +7 olmalı

taqılar defance vericek belt kesinlikle IB olmalı ve dagger defance taila giyilmeli.

Eline Hell Breaker da alabilir tabii ama bulmak zor bide en aşa +6 yapıcak onu Tribula göstermişti.

böyle bir priesti gördünmü kaçıcan zaten bp ler terminatör gibi bide benim saydığım itemler olursa dehşet olur acımaz :D[signature][hline]Her Türk Mutlaka Okumalı!
Sosyal ağlarda paylaş

oha topici görünce ne oluyo dedim şubatta açtıgım topic uplanmış bende diyorum ne zaman açtım ben bu topici :D[signature][hline]<C & E>
HåD£§©ik 2°°3 - Plutøn 2°°5
I Love =o=
Xingenon Başladı Daha NooB Kararlı Kasıcak
Name: Pluton - Serv: Xing - Orc Warrior[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Holy derken BP olmayımı düşünüyorsun 60 lvl da?

Bence 62 lvl olmayı bekle ve en iyisi lvl kasma olayı Heal/Aura olarak bilinmektedir. Bu olayın farklı bir yönü ama BP olmak istiyorsan armorların 3 parça +7 STR ve 2 parça +7 HP olmalıdır. Tabiki takılarda çok önemlidir. Örneğin Dagger helm. BP lerin vazgeçilmezlerindendir. Bunun dışında iron belt ve warrior earring ler hariç :)[signature][hline]Server: Ares
LvL: 65 (Paladin)
Clan: w00tabulous
Race: El morad
Sosyal ağlarda paylaş

Yok yaf normal priest olucam da belki bi şans bi drop gelir master olurum sana pm atmıştım canını :D sıktım biraas oyunda rahatsız edip zaten

mesela
Tornement atıp/1920 heal basmak kötümü
belki şans olurda bi yerden ss ve dth de gelir ohh daş gibi olurum :D[signature][hline]Server : Deimos
Clan : n00bz
Nick : NecrozaN
Lvl : 3x
NP : pOq gibi :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...