Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BAŞLARIM BÖYLE İŞE

1234567890

Öne çıkan mesajlar

bölüm ile çok alakasız olacak ama konuyu iyice anlatayım. yanlış anlaşılma olmasın
arkadaşımın cafesine oyun oynanırken bile kenarda bi yerde fiyat yada saat yazabilecek bi cafe programı lazım.
ben yok diye biliyordum o yüzden öyle bi tepki çıkıverdi.[signature][hline]Game : Knight Online
Character : Lively, Paladin, El-Morad @ Ares
Fanaticism : Galatasaray SK & Snoop Dogg & Dr.Dre
Rullz : Hip Hop
Sosyal ağlarda paylaş

ben nerden bileyim senin resimle oynamadığını??
ayrıca sen ciddi birisi olsan buraya fake acc alıp resmide editleyip koymazdın.
baştan niye bu şekilde koymadın resmi? bana gereksiz yerleri editledim fln deme o kadar uğraşmaz kimse.
[signature][hline]Yerin Kulağı Var,
Benimde Kulağım Var,
Ben Yermiyim?
YEMEM!!!
(DÜZ MANTIK)

[Bu mesaj Punckey tarafından 04 Ağustos 2005 00:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aferim bak patlatmışsın balonu.
hadi yavrum hadi sen gel once delikanlı gıbı gercek acc n ile topic açmayı ögren. öyle 123456 ile olmuyor bu işler.
ss koyacaksanda saklamayacaksın birşeyleri.[signature][hline]Yerin Kulağı Var,
Benimde Kulağım Var,
Ben Yermiyim?
YEMEM!!!
(DÜZ MANTIK)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
the_bank, 03 Ağustos 2005 08:59 tarihinde demiş ki:
ölen kişi kimse çok akıllı biri bu oyunda 999m den sonra eğer üzerine para koyarsanız bug oluyor ve paranız - ye düşüyor ve üzerine her koyduğunuz para onu 0 a yaklaştırıyor yani çok zenginken bir anda borçlu oluyorsunuz bu arkadaşsa czde öle öle bu borcun yarısını millete kakalamak yolunu seçmiş sanırım belli bir miktara gelince de parasını 0 layacak.tek söyleyebileceğim şanssızmışsın.tabi aynı taktiği sende yapa bilirsin hiç durma bi kaç kere öl makul bi eksiliğe gelince 0 la paranı.

şimdi bu adam nasıl akıllı oluyor onu çözemedim
adam 999m i çöpe atmışmı oluyo diğer paralar gelicek tmm parayı kazanıcak amaaaa o eksiye dönüşmeden önceki 999 m nasıl kullanılcak?[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...