Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BAŞLARIM BÖYLE İŞE

1234567890

Öne çıkan mesajlar

ölen kişi kimse çok akıllı biri bu oyunda 999m den sonra eğer üzerine para koyarsanız bug oluyor ve paranız - ye düşüyor ve üzerine her koyduğunuz para onu 0 a yaklaştırıyor yani çok zenginken bir anda borçlu oluyorsunuz bu arkadaşsa czde öle öle bu borcun yarısını millete kakalamak yolunu seçmiş sanırım belli bir miktara gelince de parasını 0 layacak.tek söyleyebileceğim şanssızmışsın.tabi aynı taktiği sende yapa bilirsin hiç durma bi kaç kere öl makul bi eksiliğe gelince 0 la paranı.[signature][hline]

[Bu mesaj the_bank tarafından 03 Ağustos 2005 09:01 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj the_bank tarafından 03 Ağustos 2005 09:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

o bölgede cafede kaç saat oturduğuma dair bilgi yazıyordu. Öylesine sildim. :) Bu arada o olaydan sonra başka birinden 140m düştü :D -29 m ile çıktım cz den. yani kayıp 29m. inn hostessden 30m alıp parayı normale çevirdim. Ama benim de anlamadığım - para gelmesine sebep olan kişi CZ ye nasıl girmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
the_bank, 03 Ağustos 2005 08:59 tarihinde demiş ki:
ölen kişi kimse çok akıllı biri bu oyunda 999m den sonra eğer üzerine para koyarsanız bug oluyor ve paranız - ye düşüyor ve üzerine her koyduğunuz para onu 0 a yaklaştırıyor yani çok zenginken bir anda borçlu oluyorsunuz bu arkadaşsa czde öle öle bu borcun yarısını millete kakalamak yolunu seçmiş sanırım belli bir miktara gelince de parasını 0 layacak.tek söyleyebileceğim şanssızmışsın.tabi aynı taktiği sende yapa bilirsin hiç durma bi kaç kere öl makul bi eksiliğe gelince 0 la paranı.

ustunde 999m deıl 1.9milyar bıle atsıon ama son sınırı yıne unuttum da 1.9 tasımıslığım var:)[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::
Server: Ares
Clan: SuddenDeath
LvL:61
np:17xxx

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

said:
the_bank, 03 Ağustos 2005 08:59 tarihinde demiş ki:
ölen kişi kimse çok akıllı biri bu oyunda 999m den sonra eğer üzerine para koyarsanız bug oluyor ve paranız - ye düşüyor ve üzerine her koyduğunuz para onu 0 a yaklaştırıyor yani çok zenginken bir anda borçlu oluyorsunuz bu arkadaşsa czde öle öle bu borcun yarısını millete kakalamak yolunu seçmiş sanırım belli bir miktara gelince de parasını 0 layacak.tek söyleyebileceğim şanssızmışsın.tabi aynı taktiği sende yapa bilirsin hiç durma bi kaç kere öl makul bi eksiliğe gelince 0 la paranı.
guseL bir konuya değinmıssın the bank[signature][hline]Server: Diez
Nick: 911911
Clan: symbolic
Speciality:ELementeL n00b
Job: Mage
Lvl: 62
np:41***
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lonely, 03 Ağustos 2005 18:35 tarihinde demiş ki:
Hangi cafe programı bu çok merak ettim.
AoT' özelliği olan bi cafe programımı varki? o_O

Bakalım daha ne kadar imayı anlamamazlıktan gelicek?

Ps. Bu arada paralı bi hile programı varmış duydunuzmu ?
:) :) :)[signature][hline]----------------
Nick:Nyaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:66xxx
Sosyal ağlarda paylaş

bırak arkadaşım sen kimi yiyosun.
basbaya hack programı kullanıyorsun.
kafe programıymış pehh 9 senedir int kafelerdeyim öyle tek bir program gordum onunda x şeklinde kapatma yeri yok ve makronun hemen ustunde deil ekranın ust koşesinde duruyor.

imzaya dikkat ha.[signature][hline]Yerin Kulağı Var,
Benimde Kulağım Var,
Ben Yermiyim?
YEMEM!!!
(DÜZ MANTIK)
Sosyal ağlarda paylaş

bu gece resmi tam olarak atayım buraya o zaman görürsün hackin ne olduğunu. bilip bilmeden adam suçlama.

suç bende ki bunu sizinle paylaşmaya çalışıyorum. en çok da fatih karaca'nın imasına üzüldüm. ayıp beyler ayıp

gece gece moralimi bozdunuz. alın size SS nin orjinali. bu bazılarına özellikle punckeye kapak olmuştur sanırım

http://img192.imageshack.us/my.php?image=onedir5mt.jpg

[Bu mesaj 1234567890 tarafından 03 Ağustos 2005 23:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya valla öyle bi niyetim yoktu kusura bakmayın.
Ben cidden o programın ismini merak ettim çünkü banada always on top özelliği olan bi cafe programı lazım.. ?[signature][hline]Game : Knight Online
Character : Lively, Paladin, El-Morad @ Ares
Fanaticism : Galatasaray SK & Snoop Dogg & Dr.Dre
Rullz : Hip Hop
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...