Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

msn ücretli olacak

biko

Öne çıkan mesajlar

işte bu şeyler yüzünden o şeyler gerçek mi yalanmı bilemiyorsun ondan dolayı birisi gerçekten zor durumda olduğunda yeterli yardım alamayabiliyor[signature][hline]Karanlık mı git karanlıkta dolaş ne olduğunu hisset ve anla,gizlilik mi ağzını kimseye açma,sessizlik mi sabırlı ol ve o anın gelmesini bekle.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
biko, 30 Temmuz 2005 16:41 tarihinde demiş ki:
ya son bi kaç gündür bi mail gelio msn agustosta paralı olcak bu maili listendeki 18 kişiye yollarsan etkilenmiyceksin dio aslı var mı

kafa yapmışlar senle uehh[signature][hline]fastreload, 02 Temmuz 2005 01:21 tarihinde demiş ki:
hocam bindiğin dalı kesiyosun çükünü keserim senin
Sosyal ağlarda paylaş

bana da geldi hem de tikkyce yazılmış olarak ;
walla beN deMiyoruum buNu ArkimDen DuyDum! 18 Kishiye YolLAmaSSan Bu Maili MsN ParalI olCek...[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...
karakedi, 24 Haziran 2005 12:31 tarihinde demiş ki:
uno seni banlıcam da suan cok işim var, sen banlanmış RPsi yapsana şimdilik.

DEF Klanı'nın Gücü !
Sosyal ağlarda paylaş

ni ara adamlar hotmail in de parali olacagini savunuyorulardi. o siteye her girdiginizde adamlar 14 ykrs kazaniyorlar neden boyle bir muslugu kapatsinlar ki...

eger bir site tuttuysa ve her gecen dakika kullanici sayisi artiyorsa, o siteyi parali hale getirmek aptalligin en onde gidenidir,[signature][hline]yarinlar kadar yakin icimde firtina...
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu geçin bu forwardları, keşke hotmailda "block forwarded messages" diye bir seçenek olsa. Rakamsal bir araştırma yapılsa, ileti mesajların %90ı boş çıkar.[signature][hline]Beş Hececiler
''Özünün farkında olup bunu gölgelemek farklı, bu gölgelemenin farkında olmayıp kendini başka türlü nitelendirmek farklıdır.'' - S
Sosyal ağlarda paylaş

said:
1 austostan ihtibaren msn parali olckmiiiiiish
bu maili listendeki en az 18 kishiye yollarsan bedava olmaa dewam edck.
Shaka diil inanmiosn www.msn.coma gir we gor !!! mailleri
yolladiiinda
msndeki yesil adam mawi olck

yeşil adam mavi olucak ne demek zuahahahaha dağıldım ya nası bi maildir bu.[signature][hline]not sleeping okay/drinking too much.trapped in hyperspace.?.the girl disappeared, smiling and blowing kisses. A white light flooded the room/this was the moment of awakening: the audience were relieved to find themselves in their own company...someo (text unclear) did not awaken, this was a white nightmare: faces aglow with laughing, limp complacency/apparently uninhibited...

**no more dinosaurs @montezaus
*** montezaus.deviantart.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
biko, 30 Temmuz 2005 16:41 tarihinde demiş ki:
ya son bi kaç gündür bi mail gelio msn agustosta paralı olcak bu maili listendeki 18 kişiye yollarsan etkilenmiyceksin dio aslı var mı

Klimasıda olucak mı?[signature][hline]MSN:[email protected]

[b]Gelebek...
Kalp istiyorum bende...isterem...Şebnem Feraha asıgım..Platonik kalp isterem...:=)

Sosyal ağlarda paylaş

valla sana karşı demedim yemin ederim şimdi gördüm özür dilerim mavi oldu bende olayına demiştim... too sori...[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...

DEF Klanı'nın Gücü !
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada neden herkes yaşımı kullanıyor bana karşı valla gizliycem bu gidişle kişisel bilgilerimi...[signature][hline]Devhochi'ydim ben aslında...

DEF Klanı'nın Gücü !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...