Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

login failed (10061)

Obscura

Öne çıkan mesajlar

girmeye çalışıorum oyuna bunu verıo
sora mavi ekran çıkıo
bidaha açılmıyo oyun
silip yüklüyorum düzeliyo sora tekrardan sapıtıyo[signature][hline]sheref, 20 Ocak 2005 02:34 tarihinde demiş ki:
seviştik sonra konuyu kapatıp arkadaşlığa devam ettik tabi eskisi gibi olmadı illaki...
Sosyal ağlarda paylaş

Genelde server çökmüşse o hatayı veriyo. Hemen girip server durumuna kontrol ediyorum, burdan da down görünüyorsa hiç ugrasmiom bi elimi yüzümü yıkıyom ahan da gelmiş :D (myko icin ama bu)[signature][hline]"Confess ten times and it becomes a habit, confess a hundred times and it becomes an obsession, confess forever and it becomes your destiny"
Ms. Bega
Sosyal ağlarda paylaş

Oyundayken geçersiz işlem yürüttü gibilerinden bi hata verdi. Bidaha da giremedim ya... İyice gıcık olmaya başladım. 61 lvl itemi olmayan assasin almak isteyen var mı :D[signature][hline]Name: CaNNi
Class: Assasian
Clan: yok
Race: El Morad
Server: Beramus
Level: 61
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CaNNi, 04 Ağustos 2005 13:00 tarihinde demiş ki:
Oyundayken geçersiz işlem yürüttü gibilerinden bi hata verdi. Bidaha da giremedim ya... İyice gıcık olmaya başladım. 61 lvl itemi olmayan assasin almak isteyen var mı :D

ben :D[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CursetH, 04 Ağustos 2005 13:26 tarihinde demiş ki:
said:
CaNNi, 04 Ağustos 2005 13:00 tarihinde demiş ki:
Oyundayken geçersiz işlem yürüttü gibilerinden bi hata verdi. Bidaha da giremedim ya... İyice gıcık olmaya başladım. 61 lvl itemi olmayan assasin almak isteyen var mı :D

ben :D

Bende[signature][hline]name= _Shujinko_
lvl=6*
Np= 27***
Karus_Assasin
Baş Düşman= DraBuLL
Server= Xigenon
Sosyal ağlarda paylaş

Savaşta 10-15 kere dc oldum. 2 kere scroll kullandım nasıl bittiğini anlamadım.. 2 saat dışarda takıldım. Şuan server ekranına bile bağlanmıyor.. Bu oyunun taa AQ[signature][hline]Name: CaNNi
Class: Assasian
Clan: yok
Race: El Morad
Server: Beramus
Level: 61
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...