Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizce Bu Ban mı yoksa Güvenli Bölge olayı mı ?

PyRamiD

Öne çıkan mesajlar

Bi keresinde başıma şöyle bi olay gelmişti.
Saat 7 deki savaşı biz kazanmıştık. İstila için breth'e geçtim. Savaşıoz filan. Sonra dc oldum. bi kaç kere denedim giremedim. Sinirlendim oyunu kapattım.
Sonra geceki savaşa girerken breth'te çıktım. Savaş hala devam ediyordu.
Gittim orc lunar gatenin kapısının önüne çöktüm. savaşa giden orclar, sağda solda ne olup bittiğini öğrenmeye çalışan n00blar vardı. Ben sadece oturdum. Sonra bi kaç orc geldi yanıma oturdu. Pm attılar tabi yazdıklarını okuyamadım. Meğer paticiğe takılan ve beni tanıyanlarmış.
Buradan özel mesaj atmışlardı "bu bugu kötü amaçların için kullanmadığın için teşekkürler" diye.
Sonra savaş bitti biz kazandık. Keeper kesildiği anda ben millete dalmaya başladım.

Söylemek istediğim şu.
Her oyunda bug olur. Önemli olan bu bugu kötüye kullanıp kullanmamak. Bende bilirdim safe zone de önüme gelen orc'u kesmeyi. Ama kıllarına bile dokunmadan sadece oturdum.

Biraz iyi niyet arkadaşlar ya. Lütfen biraz iyi niyet...[signature][hline]Game : Knight Online
Character : Lively, Paladin, El-Morad @ Ares
Fanaticism : Galatasaray SK & Snoop Dogg & Dr.Dre
Rullz : Hip Hop
Sosyal ağlarda paylaş

yanlış kişiye attın galiba. hala gelmedi bana özel mesaj :)

edik : şimdi gördüm. "Bilmemkaç Yeni Mesaj" diye yazmadı ondan geç gördüm galiba. du bende özel mesaj atim.[signature][hline]Game : Knight Online
Character : Lively, Paladin, El-Morad @ Ares
Fanaticism : Galatasaray SK & Snoop Dogg & Dr.Dre
Rullz : Hip Hop

[Bu mesaj Lonely tarafından 04 Ağustos 2005 03:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

humanlardan yine ii niyetli olanlar war ...
savaş war dediler herkes lunar gatede..gm üstten yazı geçiyor hata war herkes geri dönsün diye..
bi baktık orclar gelmiş.biz wuramıyoz.onlar wuruyo hatta adamlar oturup bide mana rest yapıyolar millet gatenin içine doluşmuş oeaya kimse wurmuyo..
sonra baktım bi paper orc mage yaklaşıyo bi baktım adam kıçımıza gelmiş.bi nova attı tam 17 kişi yerde..bide inferno üç-beş kişi kaldık içerde ...atanda the_bank....yazık walla town yaptım çıktım oyundan..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Solufain, 04 Ağustos 2005 10:23 tarihinde demiş ki:
O mage ölmedimi orada ya. En z iki kişi çalışıyor ona? Sin bide bunlar. Çok bir şey yapamaması lazım o durumda :D

Orası safe zone orclar attack verebilir sen veremezsin.[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

bende ole dusundum ama genede vurdukca senin buyu yapmanı engellemezler mi ... nede olsa assasian lar vurdukca buyu bozulur belki dmg veremessin ama sonucta buyude yaptırmasssın gibi geliyo bana[signature][hline]Diez ve Xig. dışında var +51 char.
el morad karus karışık
np lerini topalsan 3k etmez :D
Sosyal ağlarda paylaş

[spo1=bu galiba][IMG]http://upl.silentwhisper.net/uplfolders/upload1/2005_7_29_18.21.10.jpg[IMG][[/spo]signature][hline]Diez ve Xig. dışında diger serverlerde +51 charlar var
el morad karus karışık
np lerini toplasan 3k etmez :D

[Bu mesaj wsadad tarafından 04 Ağustos 2005 11:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...