Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ares Humanlarıının Hali :(

Necro

Öne çıkan mesajlar

Yahu beyler ne olacak bizim halimiz Soul Slayer ve arkadaşları orc lara geçtiğinden beri hb 3 dk da bir mahvoluyor kendini king sanan arkadaşlar (bazıları öyle :))hb nin için fink atıyolar istediklerini kesiyorlar bu değişme olurmu sizce yoksa bizde mi orclara geçelim[signature][hline]Server : Deimos
Clan : n00bz
Nick : NecrozaN
Lvl : 3x
NP : pOq gibi :)
Sosyal ağlarda paylaş

tabi adam istedigini keser adam arkasına priest alıyo geliyo tum sazanlar soulu kescem diye ona atlıyo priest arkadan destekliyo adamda kesip kesip kacıyo ne zaman gorsem olay bu![signature][hline]Server: Ares / Ares
Nick : Kefase / AmonRakoth
Class: Mage İce / Fİre / Kasar Hood
LvL: 5x / 6x
Clan: Nosferatu / Nosferatu
Sosyal ağlarda paylaş

hayır ss le ilgili bi durum yok ortada ben 1. agızdan soluorum ss in toplaması die bişede yok sadece en kral full debuff forrazi oldugu icin town clanına kaptırmadı dereque de ::puppet:: ve ::commander:: ın kankası die aldı bi durum yokki hernese neye kasıosak :D[signature][hline]AccuraCy_Lord
ANCIENTS
Ares 1 - 2
Assassin
LeveL: 6x
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReTro, 29 Temmuz 2005 21:57 tarihinde demiş ki:
garoof bana dediğini söyleyim bende sana.
biras takılalım soulslayer,ben geçicez dedi
soulslayer bu adamları topladıysa geri gelicekler demektir
ne uzatmayalım

peh peh peh Garoff bizim clanda ve bizim clanın kral warririoru ::ujio::ile kanki adam geldim geri dönmem gibilerinden bişey söledi+insanları s....cez dien adam geri dönermi_?lafını yermi_?[signature][hline]Türk:Abi party plzzzz...
Gavur:full
Türk:a.ksenin a...av..a.....
Gavur:zzzzzzzz lol go learning english for come back
Türk:?
Gavur:damn TuRKs....

SErver=deimos..Nic=:_KoRn3RoTh_...
JoB=Hunter...NP=3xx:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...