Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cz bozuldu , np transferi bol oldu

HasanGraver

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar siz neden neyin kavgasını yapıyosunuz? Bırakın herkes dilediğini yapsın. Ha diyceksiniz ki olmaz bu toplum kuralı. ... Değil arkadaşım. toplum kuralı felan deil. Çünkü ortam gerçek deil. Kimi ne diye ayıpliycaksınız. Siz ne derseniz deyin illegal işleri yapanlar yine yapmaya devam edecek. Bnce bu topic kitlenmeli. Çünkü konunun en başından beri o kısır döngü devam ediyo. Dikkat ettim herkes her iki postunda bir aynı şeyleri söylüyo. Siz onları bırakında bizim gibi oyunu pek bilmeyenlere yardıma devam edin....[signature][hline]Server : Diez
Name : Asheroth
Job : Hunter
LeveL : 45
Clan : Yok
Np : 3xx (Dark Lunarlardan bişeyler olur gibi)
Sosyal ağlarda paylaş

hayır anlamıyosunuz ya bazı şeyleri yada anlamak işinize gelmiyor ona sinir oluyorum. bizim yaptıgımızın bir keresteyle tartışmaktan farkı yok. yapanların allah belasını versin diyorum ne diim daha . kendi ülkesindeki adamlar söylüyo bunu , biz söylüyoruz. bu kadar mı yüzsüz olur insanlar bu kadar mı vurdum duymaz olur.[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sinned, 03 Ağustos 2005 06:42 tarihinde demiş ki:
said:
ShuJinKo, 03 Ağustos 2005 04:55 tarihinde demiş ki:
said:
sinned, 02 Ağustos 2005 02:19 tarihinde demiş ki:
said:
Hera_Xul, 01 Ağustos 2005 20:19 tarihinde demiş ki:
hmm bir klanın bir günde 400k np si yapmasıda hayal değildir öyleki klan kurulalı 2 gün oldu yani düzeltmek gerekirse 1.3 m np 3 günde toplandı.ilk kurulduğumuz günkü artışımız 900 k sanırım onu konuşmak daha mantıklı olur .

lol böyle saçma bir mantık nasıl kurulmuş gerçekten ilginç.Sağlam bir clan kurarsın 3m np 10 dakkada toplanır.Şimdi buraya yazdığın bilgisizliğinden mi yoksa acaba yiyen olurmu diye mi yazılımış tam anlayamadım,anlamak istemedim.Bir clan bir günde 400k np nasıl yapar o klan kaç kişidir oyuncular nasıldır +10 totemic bow +10 lycaon larımı vardır..400np yapmak ile varolan 3m np yi insanları klana alarak toplamanın farklı şeyler olduğunu öğrenmelisin.

la olm elalemin derdi senimi gerdi.sen bak işine sende bi klan kur topla bi gün kaç nptoplayabiliyosan.alla alla millete bak ya.sıcaklardan herkez kafayı yemiş.sizene nasıl np bu kadar oldu,yok np transferi yapmış.sizde yapın.size yapmayın diyenmi var.bu kadar salak nasıl bir araya gelmiş hayret.sizene olm sizene işinize bakın lvl kasın belki ilerde sizide klana alır devil :D

Birinci sen kimsin ki salak diyebiliyorsun burda?Yaşın kaç?Zeka kapasiten ne?Benim lvl ım ne kadar zamandır bu oyunu oynadığım hangi itemlara sahip olduğum hakkında en ufak bir bilgin varmı?Hangi clanda olduğumu biliyormusun?Ezik ezik konuşmak ne yazık ki bu kadar basit,adam tutmuş sizde np transferi yapın diyor aslında senin gibi kafa yapısında olan bir çocuğa cevap vermek bile pek akıl karı değil ya..Devil kim beni clanina alsa ne olur?Zamanında xig in en sağlam klanlarından birini kuranlardanım bunu burda ezik ezik söyleyip hava falan mı atmam lazım?Item a her boss u keserek doyduğumu mu söyleyeyim ya da?Bak pro oyuncu,ben bu oyunu mahveden adamlar olduğu sürece banane demem.İyi itemlara sahip olmak için illa ezikçe dupe yapmak gerekmez.Bu oyunu yeterince oynamışsan bir şekilde edinirsin,hile yapman gerekmez.Ben klana adam almakla np kasmak farklı şeyler diyorum,bi clan bi günde 400k np kasamaz diyorum (hala da ısrarlıyım kasan bir clan göster bana şuan full itemlarla istediğin charı sana vereyim,ama bu sefer zekanı biraz çalıştırarak np yi sıfırdan 400k ya kasmak ile toplamda 400k np si olan adamları clana alarak günde toplam npyi 400k arttırmayı ayır lütfen,hatta sana ne dicem,git cz ye günde 10k kas teklifim geçerli,ama sen tek başına kasıcaksın) adam hala tutmuş ama şu kadar adam alırsan clana o np yi elde edersin diyor,laftan anlamayı bırak okuduğunu bile anlamaktan aciz bi kişilik,bir de çok zekiymiş havalarında çözüm bulmuşçasına süper bir cvp veriyor.(Hera_xul wrote: 400k/50k=8 tane 50 k ortalama np li oyuncu klana girer.Muck) Np kasmak ile klana adam alarak clan npsini yükseltmek farklı şeylerdir.Grade 1 clana girmek çok büyük birşey sanıyorsunuz siz ne kadar yazık,bu çaba içersinde iken olaylar nedir nasıl gelişir öğrenememişsiniz hala,kolunuz parlamış sevinciniz artmış galiba.
Eleştirmek farklı hakaret etmek farklıdır.Burda benden 10 yaş küçük çocukların karşımda olsalar bana salak diyemeyeceklerine eminim ama olay hep olduğu gibi gelişiyor.Okullar hazır tatil olmuşken klavye başına geçip saçmalıyorlar,ve ne yazık ki saçmaladıklarını ve yanlış olduklarını farkında bile değiller.

[Bu mesaj sinned tarafından 03 Ağustos 2005 06:59 tarihinde değiştirilmiştir]

la çaktığım eziği ben seni tanımıyorum.yaz bakalım imzana hangi server,klan,lvl kaçsın?tabi lvl belkide baya düşük utancından yazmıyorsun.ezik olan sensin.bırak elalemin derdini kendi derdine bak.bak dalganada büyüsün[signature][hline]Notting_eLSe_Motters
Sosyal ağlarda paylaş

zaten çalışıp didinip para kazandıgım için bazı itlerin yaptıgı haksız kazançlar batıyor. batmasın mı? dogruyla yanlışı ayırt edebilecek olgunluga geldigin zaman daha mantıklı tartışabiliriz. kaldı ki istedigim clanada girerim npde kasarım hiçte bir problemim olmaz. oyunu kuralına göre oynadıktan sonra herşekilde zevk alırsın tabii senin gibi egomanyak , tembel , kolaycılıga alışmış adamlar yüzünden oyunda zevk kalırsa. daha bi oyunu bile oynamayı beceremediginiz için dupe/np transfer türü şeylere başvuruyorsunuz onun için bana lvl 60 kasmadın şöyle yapmadın böyle yapmadın ayakları çekme. hem sadece oyun olarakta bakmamak lazım. bak mesela Atatürk'ün bi sözüyle bitirim konuşmamı.

"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

M. Kemal Atatürk

tevekkeli boşuna degilmiş turklere o kadar laf etmeleri. meger çoktan haysiyetimizi yitirmişiz.

HASMEz=hasan mezarcı
hatırladığım kadarıyla sen daha önce bu nick ile foruma ikamet ediyordun.yanlış hatırlamıyorsam banlanmıştın forumdan.senin dediğin adam atatürke hakaret etmiş bir adamdır.sen ne hakla atatürkün sözünü kullanıyorsun.bide kalkmışsın burda bize hayat bilgisi dersi vermeye çalışıyosun.git önce savunduğun şeyleri bir araştır hasan mezarcı kardeş.
evet ben shujinko=dream_boy=serkan
doğru bildin.sen bu oyunu ne kadar iyi oynadığımı bilirsin.[signature][hline]Notting_eLSe_Motters
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 03 Ağustos 2005 18:01 tarihinde demiş ki:
lvldan niye utansın adam herkesin senin gibi aşşagılık kompleksi mi var?

ya sana ezik bile demiyorum.parti için yalvarıyodun.the_unholy nin arkadasına sığınan eziğin teki sensin.aşağılık kompleksi sende var.o kompleks olduğu için sende bizden item istiyorun.hay ben böyle oyunun diyodun.herkezde item var falan filan.açtırma kutuyu söyletme kötüyü.
sen daha bu oyunu bilmezken biz oynuyoduk.herkez işine baksın[signature][hline]Notting_eLSe_Motters
Sosyal ağlarda paylaş

FYI , theunholynin arkasına sıgınmama gerek yok çünkü şuan theunholyle konuşuyorsun!! kalgeldi charını bana bıraktı artık ben bununla devam ediyorum.

ayrıca sen ogünleri nerenle hatırlıyosun? silahı yaktım dedin silah verdik czye gidicem dedin armor verdik. yalansa yalan de! kekuriyi bile ödünç verdigim adam gelmiş bana item açı diyor. geri bile istemedim onları. ii olmuş senin hacklendigin. seninle takıldıgım zamana yazık olmuş be sen böyle diildin. istedigin kutuyu aç sen pişman olursun. benim saklayacak hiçbir şeyim yok. şu ana kadar ne dupe yaptım ne ks yaptım nede başka birşey. lvl 30lardayken autoloot kullanmıştım sadece sonra onuda bıraktım. bunuda delikanlı gibi söylüyorum. evet yanlış birşeydi belki autoloot onuda keşke kullanmasaydım diyorum çünkü gereksiz bir olaydı. en azından ben yaptıgım yanlışların farkındayım onu ayırt edebilicek bir yapım var. he bu arada lvl muhabbetini bana hiç açma benim lvlım senden yüksekti o dönemlerde hatırlarsan. kasmaya üşendigim için kasmıyordum.

ek olarakta benim Atatürkçülügümü kimse tartışamaz. anlıyor musun bunu? sen bu işi anlayabilicek biri degilsin. oradaki hasanmezarcıyı ti ye alma hadisesini algılamak kapasite ister biraz. sonuna kadar Türküm sonuna kadarda Atatürkçüyüm. var mı bi dicegin ?
[signature][hline]unholy ownz u

[Bu mesaj HasMez tarafından 03 Ağustos 2005 18:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hasmez e ısmı yuzunden bende takmıstım ama sorradan anladım ısmının neden ole olduğunu bence onda sorun yok gerısdnı tartısın kı kımse kımseyı gorusu için yada yazdıkları ıçın yargılayaamz hakaret yoksa ısteyen ıstedığı kısıden alıntı yapar ıstedığı ismi kullanhır ozgur bı ortamdayız ya ben sımdı marx dan alıntı yapsam bırıne mı dokunacak yada ne bılıım adıom ulkucu genc ken bole bıalıntı yapsam farklı mı olucak ne ısım nede yazılanlar kısının gorusunun yansımasıdır sonucta burası bı oyunun tartısma platformu bırakın ıstenılen ısım kullanılsın ya alla alla[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::
Server: Ares
Clan: SuddenDeath
LvL:61
np:17xxx

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

said:

la çaktığım eziği ben seni tanımıyorum.yaz bakalım imzana hangi server,klan,lvl kaçsın?tabi lvl belkide baya düşük utancından yazmıyorsun.ezik olan sensin.bırak elalemin derdini kendi derdine bak.bak dalganada büyüsün

lvl ım 64 (malesef biraz düşük) ,server xig , şuanki clan elt.Biri bu veletin ettiği hakaretlere bir son versin,artık silermisiniz naparsınız alan yetkilileri size sesleniyorum,yoksa ben de çocukla çocuk olmaya başlıcam.
Not:İstersen daha ayrıntılı da konuşabiliriz,gelip çakarsın bana bi zahmet,klavye veletliğindense..

[Bu mesaj sinned tarafından 03 Ağustos 2005 18:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
911911, 03 Ağustos 2005 18:52 tarihinde demiş ki:
yanlıs gormedıysem gunde 45k mı np yapıor arkadas...eğer oyLeyse ben oyunu bırakırım waLa

Yapamamıyor normalde, aslında günde bırak 47.000'i
470 NP yapsa kendini şanlı hissediyorda çaktırmıyor :)

Arkadaş NP transfer denilen ezik işleme yeni bir boyut getirdi okadar.[signature][hline]----------------
Nick:Nyaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:66xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sinned, 03 Ağustos 2005 18:53 tarihinde demiş ki:
said:

la çaktığım eziği ben seni tanımıyorum.yaz bakalım imzana hangi server,klan,lvl kaçsın?tabi lvl belkide baya düşük utancından yazmıyorsun.ezik olan sensin.bırak elalemin derdini kendi derdine bak.bak dalganada büyüsün

lvl ım 64 (malesef biraz düşük) ,server xig , şuanki clan elt.Biri bu veletin ettiği hakaretlere bir son versin,artık silermisiniz naparsınız alan yetkilileri size sesleniyorum,yoksa ben de çocukla çocuk olmaya başlıcam.
Not:İstersen daha ayrıntılı da konuşabiliriz,gelip çakarsın bana bi zahmet,klavye veletliğindense..

la dallama veletinide senide.sende konuştuklarına dikkat et.attırma tepemi.sanane lan adamın yaptığı np tranferinden.
theunholy bi züktür git lan lvlin benden yüksekmiş.nihahaha.olm partiye al diye yalvarıyodun.unuttunmu?auto loottan başka bişey kullanmamış gülerlen sana.makrocu.herkez kendi işine baksın.burası bir forum dimi?bazı şeyleri öğrenmek için dimi?sizene adamın np tranferinden allah aşkına?haa np transferini yapamıy öğrenmek istiyosanız açacaksınız bir char kasacaksınız.lvl yükselecek sonra adam kesip np yapacaksınız.sonra o chardan sıkılıp yeni bir char açacaksınız ama karşı ırktan açmayı unutmayın :) sonra onuda kasacaksınız.sonra öteki charınızdan rahatca tranfer yapabilirsiniz.haa gerçi siz bırakın ikinci charı kasmayı bir char zor kasarsınız.
alan yetkilisi arkadaş bu topic zaten birilerine sataşmak için açılmıştır.hiç bir bilgi vs içermemektedir.kendini bilmezin birinin gücüne gitmiş açmış.ötekilerde yedirememiş onlarda katkıda bulunmuş.bence bu konu kapatılmalı.
hee bi de dip not varsa delikanlı arena diye bişey var gelirsiniz orda kapışırsınız adamla olur biter.uzatmayın kısa kesin aydın havası olsun[signature][hline]Notting_eLSe_Motters
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShuJinKo, 03 Ağustos 2005 19:32 tarihinde demiş ki:
said:
said:

la dallama veletinide senide.sende konuştuklarına dikkat et.attırma tepemi.sanane lan adamın yaptığı np tranferinden.
theunholy bi züktür git lan lvlin benden yüksekmiş.nihahaha.olm partiye al diye yalvarıyodun.unuttunmu?auto loottan başka bişey kullanmamış gülerlen sana.makrocu.herkez kendi işine baksın.burası bir forum dimi?bazı şeyleri öğrenmek için dimi?sizene adamın np tranferinden allah aşkına?haa np transferini yapamıy öğrenmek istiyosanız açacaksınız bir char kasacaksınız.lvl yükselecek sonra adam kesip np yapacaksınız.sonra o chardan sıkılıp yeni bir char açacaksınız ama karşı ırktan açmayı unutmayın :) sonra onuda kasacaksınız.sonra öteki charınızdan rahatca tranfer yapabilirsiniz.haa gerçi siz bırakın ikinci charı kasmayı bir char zor kasarsınız.
alan yetkilisi arkadaş bu topic zaten birilerine sataşmak için açılmıştır.hiç bir bilgi vs içermemektedir.kendini bilmezin birinin gücüne gitmiş açmış.ötekilerde yedirememiş onlarda katkıda bulunmuş.bence bu konu kapatılmalı.
hee bi de dip not varsa delikanlı arena diye bişey var gelirsiniz orda kapışırsınız adamla olur biter.uzatmayın kısa kesin aydın havası olsun

Valla ne diyim, bu kadar ezik bi işi savunmakta bi yetenek. Bakalım daha ne kadar batıcaksın.

Bu arada bu iş arenada bitmiyor babalar gibi CZ de adam kesmek varken Arenada kendimi tatmin edecek vaktim yok. (Tabi sen ve sizin gibiler NP işini hile hurdayla hallettiği için. Arenada yada kum havuzunda kenidinizi kanıtlaya bilirsiniz)

[signature][hline]----------------

[Bu mesaj BlackBox1 tarafından 03 Ağustos 2005 19:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackBox1, 03 Ağustos 2005 19:36 tarihinde demiş ki:
said:
said:
said:

hee bi de dip not varsa delikanlı arena diye bişey var gelirsiniz orda kapışırsınız adamla olur biter.uzatmayın kısa kesin aydın havası olsun

Valla ne diyim, bu kadar ezik bi işi savunmakta bi yetenek. Bakalım daha ne kadar batıcaksın.

Bu arada bu iş arenada bitmiyor babalar gibi CZ de adam kesmek varken Arenada kendimi tatmin edecek vaktim yok. (Tabi sen ve sizin gibiler NP işini hile hurdayla hallettiği için. Arenada yada kum havuzunda kenidinizi kanıtlaya bilirsiniz)

[signature][hline]D j W a r t h o [i]G Plaklarımdan uzaktayım :(
What do you do?
Yat the u you do
Sosyal ağlarda paylaş

said:

theunholy bi züktür git lan lvlin benden yüksekmiş.nihahaha.olm partiye al diye yalvarıyodun.unuttunmu?auto loottan başka bişey kullanmamış gülerlen sana.makrocu.

ya sen ne kadar ucuz bi insanmışsın... biz seninle beraber takılmıyor muyduk zamanında? partye girdigimde sen soruyodun party var mı yok mu diye evet yada hayır diyordum , ben sordugumda da sen evet yada hayır diyordun. bu mudur yalvarmak? böyle mi saptırılır bir olay? bu kadar düşebilicegin aklıma gelmezdi. çünkü biz seninle takılmıştık muhabbetimizde iyiydi czye gidiyorduk sen ben kalgeldi druenler hatta bazı ssleri bile duruyor. çokta eglenmiştim çokta muhabbet döndürmüştük. bu kadar mı alçalır bi insan? yazıklar olsun sana.

bu arada macroda yapmıştım dogru dedin 3rd party program olarak genelleyerek söyledim autolootu zaten hasanmezarcı diye arama yaparsan yaptıgım şeyleri söyledigimi görürsün. zamanında bilmiyoduk oyunu bilmedigimiz için bu şekilde ögrenmiştik sonrada oynamayı ögrenince bıraktık. bilmeyenler yapar o tür şeyleri çünkü bilenlerin ihtiyacı yoktur. bu yüzden bana lvldan dolayı pro gamer ayakları çekme boşuna. neyse seninle kişisel polemige girmeye gerek yok odun geldin odun gidicen anlaşılan. bu charında hacklensin sonrada np transferi yapıcak yer bulursun sonra gider yine kasarsın sen ztn çok biliyosun ya.[signature][hline]unholy ownz u

Sosyal ağlarda paylaş

said:

off erkek var kaçın kızlar.arenaya gel daha temiz olur.la olm bu adam direk bu kadar np yi transfermi etti?bu adamın hiç np si yokmuydu?
sendeki itemler ne dostum?söylesene bi?hepsi alın teri dimi dupe falanda değil???yalancının?(anladın sen nedemek istediğimi ona göre cevap ver).[signature][hline]Notting_eLSe_Motters
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 03 Ağustos 2005 20:29 tarihinde demiş ki:
said:

theunholy bi züktür git lan lvlin benden yüksekmiş.nihahaha.olm partiye al diye yalvarıyodun.unuttunmu?auto loottan başka bişey kullanmamış gülerlen sana.makrocu.

ya sen ne kadar ucuz bi insanmışsın... biz seninle beraber takılmıyor muyduk zamanında? partye girdigimde sen soruyodun party var mı yok mu diye evet yada hayır diyordum , ben sordugumda da sen evet yada hayır diyordun. bu mudur yalvarmak? böyle mi saptırılır bir olay? bu kadar düşebilicegin aklıma gelmezdi. çünkü biz seninle takılmıştık muhabbetimizde iyiydi czye gidiyorduk sen ben kalgeldi druenler hatta bazı ssleri bile duruyor. çokta eglenmiştim çokta muhabbet döndürmüştük. bu kadar mı alçalır bi insan? yazıklar olsun sana.

bu arada macroda yapmıştım dogru dedin 3rd party program olarak genelleyerek söyledim autolootu zaten hasanmezarcı diye arama yaparsan yaptıgım şeyleri söyledigimi görürsün. zamanında bilmiyoduk oyunu bilmedigimiz için bu şekilde ögrenmiştik sonrada oynamayı ögrenince bıraktık. bilmeyenler yapar o tür şeyleri çünkü bilenlerin ihtiyacı yoktur. bu yüzden bana lvldan dolayı pro gamer ayakları çekme boşuna. neyse seninle kişisel polemige girmeye gerek yok odun geldin odun gidicen anlaşılan. bu charında hacklensin sonrada np transferi yapıcak yer bulursun sonra gider yine kasarsın sen ztn çok biliyosun ya.

evet söylediklerin biraz doğru.beraber takılmıştık iyi vakit geçiriyorduk.taki sen biraz paralanıp dötün kalkıp satıp gidene kadar.tabi sen bunada bi kılıf uydurursun.bende seninle polimiğe girmicem zaten.haa bu arada odun gelen ben değilim sensin.inşallah yanmadan odun olarak gidersin[signature][hline]Notting_eLSe_Motters
Sosyal ağlarda paylaş

veriim ikişer baltada birbirinizi dograyın oldu olacak. fatih uyuyonmu sende a.q bas kilidi pm den kaysınlar bu ne yaf milletin kendi derdi yetmior bide bizi geriyor bana ne np nden bana ne ezikliinden bana ne senden. bu ne a.q ya. dakka bası olay bırakın az oyun oynayak ya[signature][hline]AccuraCy_Lord
ANCIENTS
Ares 1 - 2
Assassin
LeveL: 6x
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShuJinKo, 04 Ağustos 2005 01:18 tarihinde demiş ki:
said:

off erkek var kaçın kızlar.arenaya gel daha temiz olur.la olm bu adam direk bu kadar np yi transfermi etti?bu adamın hiç np si yokmuydu?
sendeki itemler ne dostum?söylesene bi?hepsi alın teri dimi dupe falanda değil???yalancının?(anladın sen nedemek istediğimi ona göre cevap ver).

O ufacık beyninle millete çamur atmayı bırak. Daha nekadar batıcan diye sorarken hata etmişim sen zaten dibi bulmuşun.

Beramus ta +7 healt belt, silver ring gibi geyik itemlarla 67.000NP yapabilen belkide take mageim salak. (Evet +7 HP beltim dupe :) )

Herkezi kendin gibi sanma.[signature][hline]----------------
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...