Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cz bozuldu , np transferi bol oldu

HasanGraver

Öne çıkan mesajlar

said:
Murtaza, 03 Ağustos 2005 05:37 tarihinde demiş ki:
Çok basit;
Dupe yapıp itemları süper olan birisi PK yapmayı beceremeyebilir. En baba itemlara sahip olduğu halde CZ de madara olan birisi olabilir...

O yüzden NP kazanmak, ne kadar iyi oynadığına bakar. Ha bunu da NP transferiyle hallediyosanız...

GG...

bence alakası yok item olsun kralını kesersin.tankerjr benim reel kankimdir.bu oyunu ilk oynamaya başlayanlardan birisidir.lvli 56 iken master adamları kesiyodu itemleri ve iyi oynaması sayesinde.yani iyi oynadığından şüphen olmasın.hem mage charından bu charına aktardı.iyi olmasa bu kadar np yapabilirmiydi öteki charıyla?[signature][hline]Notting_eLSe_Motters
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShuJinKo, 03 Ağustos 2005 05:18 tarihinde demiş ki:
güzel kardeşim sende hiç dert tasa gam keder kalmadıda elalemin np tranferimi ilgilendirir oldu.gerçek hayattan kıyaslama yapmışsın.senin hiç işin gücün yokmu?git çalış didin para kazan ozaman.sanane bundan.bir sürü laga luga yapmışsın.senin çekememezliğin ne?klanamı almadılar?ne bilim sana gıcıklıkmı yaptılar?ne yaptılar?kaşıntın ne?la anlamıyonuz siz galiba.sizde yapın olm np transferi.kasın bi char 45k np yapın.sonra bir char daha açın onuda kasın 60 lvl yapın sonra üstündeki np yi yeni charınıza yükleyin.yapabiliyosanız tabi.siz daha bi charı 60 yapamıyosunuz ikinci charı nasıl yapacaksınız

zaten çalışıp didinip para kazandıgım için bazı itlerin yaptıgı haksız kazançlar batıyor. batmasın mı? dogruyla yanlışı ayırt edebilecek olgunluga geldigin zaman daha mantıklı tartışabiliriz. kaldı ki istedigim clanada girerim npde kasarım hiçte bir problemim olmaz. oyunu kuralına göre oynadıktan sonra herşekilde zevk alırsın tabii senin gibi egomanyak , tembel , kolaycılıga alışmış adamlar yüzünden oyunda zevk kalırsa. daha bi oyunu bile oynamayı beceremediginiz için dupe/np transfer türü şeylere başvuruyorsunuz onun için bana lvl 60 kasmadın şöyle yapmadın böyle yapmadın ayakları çekme. hem sadece oyun olarakta bakmamak lazım. bak mesela Atatürk'ün bi sözüyle bitirim konuşmamı.

"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

M. Kemal Atatürk

tevekkeli boşuna degilmiş turklere o kadar laf etmeleri. meger çoktan haysiyetimizi yitirmişiz.[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShuJinKo, 03 Ağustos 2005 04:55 tarihinde demiş ki:
said:
sinned, 02 Ağustos 2005 02:19 tarihinde demiş ki:
said:
Hera_Xul, 01 Ağustos 2005 20:19 tarihinde demiş ki:
hmm bir klanın bir günde 400k np si yapmasıda hayal değildir öyleki klan kurulalı 2 gün oldu yani düzeltmek gerekirse 1.3 m np 3 günde toplandı.ilk kurulduğumuz günkü artışımız 900 k sanırım onu konuşmak daha mantıklı olur .

lol böyle saçma bir mantık nasıl kurulmuş gerçekten ilginç.Sağlam bir clan kurarsın 3m np 10 dakkada toplanır.Şimdi buraya yazdığın bilgisizliğinden mi yoksa acaba yiyen olurmu diye mi yazılımış tam anlayamadım,anlamak istemedim.Bir clan bir günde 400k np nasıl yapar o klan kaç kişidir oyuncular nasıldır +10 totemic bow +10 lycaon larımı vardır..400np yapmak ile varolan 3m np yi insanları klana alarak toplamanın farklı şeyler olduğunu öğrenmelisin.

la olm elalemin derdi senimi gerdi.sen bak işine sende bi klan kur topla bi gün kaç nptoplayabiliyosan.alla alla millete bak ya.sıcaklardan herkez kafayı yemiş.sizene nasıl np bu kadar oldu,yok np transferi yapmış.sizde yapın.size yapmayın diyenmi var.bu kadar salak nasıl bir araya gelmiş hayret.sizene olm sizene işinize bakın lvl kasın belki ilerde sizide klana alır devil :D

Birinci sen kimsin ki salak diyebiliyorsun burda?Yaşın kaç?Zeka kapasiten ne?Benim lvl ım ne kadar zamandır bu oyunu oynadığım hangi itemlara sahip olduğum hakkında en ufak bir bilgin varmı?Hangi clanda olduğumu biliyormusun?Ezik ezik konuşmak ne yazık ki bu kadar basit,adam tutmuş sizde np transferi yapın diyor aslında senin gibi kafa yapısında olan bir çocuğa cevap vermek bile pek akıl karı değil ya..Devil kim beni clanina alsa ne olur?Zamanında xig in en sağlam klanlarından birini kuranlardanım bunu burda ezik ezik söyleyip hava falan mı atmam lazım?Item a her boss u keserek doyduğumu mu söyleyeyim ya da?Bak pro oyuncu,ben bu oyunu mahveden adamlar olduğu sürece banane demem.İyi itemlara sahip olmak için illa ezikçe dupe yapmak gerekmez.Bu oyunu yeterince oynamışsan bir şekilde edinirsin,hile yapman gerekmez.Ben klana adam almakla np kasmak farklı şeyler diyorum,bi clan bi günde 400k np kasamaz diyorum (hala da ısrarlıyım kasan bir clan göster bana şuan full itemlarla istediğin charı sana vereyim,ama bu sefer zekanı biraz çalıştırarak np yi sıfırdan 400k ya kasmak ile toplamda 400k np si olan adamları clana alarak günde toplam npyi 400k arttırmayı ayır lütfen,hatta sana ne dicem,git cz ye günde 10k kas teklifim geçerli,ama sen tek başına kasıcaksın) adam hala tutmuş ama şu kadar adam alırsan clana o np yi elde edersin diyor,laftan anlamayı bırak okuduğunu bile anlamaktan aciz bi kişilik,bir de çok zekiymiş havalarında çözüm bulmuşçasına süper bir cvp veriyor.(Hera_xul wrote: 400k/50k=8 tane 50 k ortalama np li oyuncu klana girer.Muck) Np kasmak ile klana adam alarak clan npsini yükseltmek farklı şeylerdir.Grade 1 clana girmek çok büyük birşey sanıyorsunuz siz ne kadar yazık,bu çaba içersinde iken olaylar nedir nasıl gelişir öğrenememişsiniz hala,kolunuz parlamış sevinciniz artmış galiba.
Eleştirmek farklı hakaret etmek farklıdır.Burda benden 10 yaş küçük çocukların karşımda olsalar bana salak diyemeyeceklerine eminim ama olay hep olduğu gibi gelişiyor.Okullar hazır tatil olmuşken klavye başına geçip saçmalıyorlar,ve ne yazık ki saçmaladıklarını ve yanlış olduklarını farkında bile değiller.

[Bu mesaj sinned tarafından 03 Ağustos 2005 06:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

savunun a.q yapında. bırakın np transferini en kral dupe u yapın bana ne. o senin ezikliini gösterir istersen bobert i satın al istersen butun Ko pesinde kossun banada öret yada clan al gibisinden. ama sen bu np transferini savundugun surece EZIKSIN. bu kadar. hala dioki itemları bilionmu yok clanımı lvl imi bilmem neyimi bilionmuda kılda tuyde sanki atlas kuması a.q[signature][hline]AccuraCy_Lord
ANCIENTS
Ares 1 - 2
Assassin
LeveL: 6x
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RogueSpear, 03 Ağustos 2005 15:20 tarihinde demiş ki:
hala dioki itemları bilionmu yok clanımı lvl imi bilmem neyimi bilionmuda kılda tuyde sanki atlas kuması a.q

Hay allahım ya bu lafları ben ettim de sen benim mesajımı nasıl okudun?Git bi kaç kere daha oku,neyi savunup savunmadığımı anca o zaman anlayabilcen heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
savunun a.q yapında. bırakın np transferini en kral dupe u yapın bana ne. o senin ezikliini gösterir istersen bobert i satın al istersen butun Ko pesinde kossun banada öret yada clan al gibisinden. ama sen bu np transferini savundugun surece EZIKSIN. bu kadar. hala dioki itemları bilionmu yok clanımı lvl imi bilmem neyimi bilionmuda kılda tuyde sanki atlas kuması a.q

+1 genel olarak benim düsüncem np tranferi yapılmasına karsıyım. Haa bahsi gecen arkadası tanımam yaparsada kendi bilir. Fakat dogru bulmuyorum. [signature][hline]Clan : Osmanlı Ordusu
Nick : Istemihan
Server : Xigenon
Level :62 (Paladin)
Irk :El Morad

[Bu mesaj istemihan tarafından 03 Ağustos 2005 16:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sinned, 03 Ağustos 2005 15:29 tarihinde demiş ki:
said:
hala dioki itemları bilionmu yok clanımı lvl imi bilmem neyimi bilionmuda kılda tuyde sanki atlas kuması a.q

Hay allahım ya bu lafları ben ettim de sen benim mesajımı nasıl okudun?Git bi kaç kere daha oku,neyi savunup savunmadığımı anca o zaman anlayabilcen heralde.

rogue un sana söyledigini sanmıyorum sen yanlış anladın galiba?[signature][hline]unholy ownz u

Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar ben yapPaCagimi yaptim Siz Afedersiniz ama şeyinizide yırtsaniz bi sey fayda etmeZ buradaki bazi arkadaslar benim azimdan cikan kelimeleri oyunun formuna taşıyor :) ee yazdiniz çizdiniz ne degişti birakinda nps transferi olup olmadigina o kadar wersin we yaptigim nps yi silsin ok siz dedigim gibi bi yerlerinizide yırtsaniz hic bi sey yapamazsiniz.. ha bu araDa ezik falan war.. isteyen herkeSe Duelloda acigim.. Nps transferi, ben yaptim. ban yersem weya npslerim silinirse birakinda ben dusuneyim.. Kendinizi cok fazla kasmayin.. ok[signature][hline]Jander_Sunstar / Diez / 61 : Dead
ShuJinKo / Diez / 61 : Dead
MerLinas / Diez / 61 : Active
TankerStyl3 / Beramus / 61 Active
TankerJR / Beramus / 61 Active
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MerLinas, 03 Ağustos 2005 17:13 tarihinde demiş ki:
arkadaslar ben yapPaCagimi yaptim Siz Afedersiniz ama şeyinizide yırtsaniz bi sey fayda etmeZ buradaki bazi arkadaslar benim azimdan cikan kelimeleri oyunun formuna taşıyor :) ee yazdiniz çizdiniz ne degişti birakinda nps transferi olup olmadigina o kadar wersin we yaptigim nps yi silsin ok siz dedigim gibi bi yerlerinizide yırtsaniz hic bi sey yapamazsiniz.. ha bu araDa ezik falan war.. isteyen herkeSe Duelloda acigim.. Nps transferi, ben yaptim. ban yersem weya npslerim silinirse birakinda ben dusuneyim.. Kendinizi cok fazla kasmayin.. ok

Duelle uğraşacağına yiyorsa biraz orc kes. O zaman NP transferine de ihtiyaç duymazsın.

Ayrıca silinse ne olur NP lerin tüm server ın gözünde noob luğa terfi ettikten sonra. Bırakalım ibreti alem için kalsın.

Soran olursa CZ de kaçmak dışında bişi yapamadığı için, GM dayanamadı NP hediye etti deriz.[signature][hline]----------------
Nick:Nyaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:66xxx
Sosyal ağlarda paylaş

işte böylede danyel bir adamsın aferin yapmışsın helal olsun. dur sanada bi lanet okiimde charın bi gitsin. allah belanı versin senin yüzsüz insan. ellerin koparda klavye kullanamazsın inşallah. %100 tutma garantilidir bu lanetler.[signature][hline]unholy ownz u

Sosyal ağlarda paylaş

kimse sana olan kıskançlığından söylemiyor bunları.
Ama sen bunu anlamak istemiyosun.

Oyunun bazı doğruları ve yanlışları var.
Madem yanlışı yapıyosun. Sonucuna da katlanırsın...

Ha bizim bu kadar tepki göstermemizin nedeni;

Adı kötüye çıkmış olan Türkler'in listesine bir tane daha isim eklenicek...

Karar senin...[signature][hline]we r the n00bz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackBox1, 03 Ağustos 2005 17:21 tarihinde demiş ki:

Duelle uğraşacağına yiyorsa biraz orc kes. O zaman NP transferine de ihtiyaç duymazsın.

Ayrıca silinse ne olur NP lerin tüm server ın gözünde noob luğa terfi ettikten sonra. Bırakalım ibreti alem için kalsın.

Soran olursa CZ de kaçmak dışında bişi yapamadığı için, GM dayanamadı NP hediye etti deriz.

dupe yapıyo , bindingle glitch yapıyo onun için ugraşmaya degmez bu adamla. bırak kendini tatmin etsin. aha bak buna çok güzel bi örnek buldum. bu tip adamlar masturbasyon yaparken biz hatunları götürüyoruz. kim acınıcak durumda anlaşılsın.[signature][hline]unholy ownz u

Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar biz halen neyin tartışmasını yapıyoruzki herşey ortada biçok kişinin yaptığı şey bunlar ne kadarda yazsak söylesek boş ben günde 3-4k kasınca seviniyorum ulan bugün baya iyiydi diye bobert nasıl 46k yapar aklım almıyor 46k için 920 adam kesmek gerekir (ölmeden) bunun imkanı nedir ?[signature][hline]LuciferTR
lvl6x
master warrior-kasar hood
server:diez(human)-xgenon(karus)
np:47xxx
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...