Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cz bozuldu , np transferi bol oldu

HasanGraver

Öne çıkan mesajlar

said:
MerLinas, 01 Ağustos 2005 22:31 tarihinde demiş ki:
Arkadaslar biliyorum herkes simid yokh lamer yokh baska bi sey dieCekhsiniz.. Benim olayim Gm ile alakali Ben uzun zamandir Irk degiştirmek icin Gm ile Gorusuyorum.. Cafedeki elemanlarin hepsi orc ben humanda kaldim. ama KE ye gecilecegi icin bana gusel bi cewap werilmiyordu.. Bende dedim benim mage waR y7a onunla oynayaCam Benim Npsleri ona aktarin humandaki Yada OIrc magedeki Npsleri Kendi charima aktarayim dedim.. Bilenler icin orc magemin ismi ::tamu:: bilen bilir.. Tamam Heryerde Transfer die geciyor eweth bu bi transfer ama yinede benim emegime dayali bi transfer magemdeki npsleri human charima aktardim we artikh human olarak oynamaya dewam edeCem.. Konu SadEce Bu Ha ister Noob diyin ister app yani ne derseniz diyin ben beleşten nps kazanmadim.. Orc iken bastigim townlardan aldigim npsleri geri aldim o kadar...

bizde açtık , yedik ,afiyet olsun . töbe tanrıma ne senaristler var memlekette. ne potansiyel yatıyormuş şu memlekette be. du bakalım rankingse yazalım senin şu yazının ingilizcesini bakalım adamlar nereleriyle gülücek.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
the_bank, 01 Ağustos 2005 23:41 tarihinde demiş ki:
açıkçası ben bobertın bi günede 46K küsür np yaptığını biliyorum ama bu arkadaşın bobewrt kadar yetenekli olduğunu sanmam.

ciddi deilsin demi?
5-10 savaş mavaş derken 20 k ok ama 46 k np bence biraz zor imkansız gibi bişi :P

Edit:47 yazmışdım 46 ymış :P
[signature][hline]ve tAnrI gIzI yArattI; eRKekLerDe gAdInI :pP

[Bu mesaj CursetH tarafından 01 Ağustos 2005 23:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

At yalanı si... inananı die bi laf derdi eskiler bilirmisiniz :D

Ya bırakın bobert bilmem kim bilmem kac np yapmıs bana ne.

Adam burda aslanlar gibi charından baska bi chara np aktarıo ne var bunda yani, emek kardesim :D (!)

Buda essek bulamadı bizi şaapıo kamile baq.

Kısaca yerse... yemezse gargara yap[signature][hline]AccuraCy_Lord
ANCIENTS
Ares 1 - 2
Assassin
LeveL: 6x
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hera_Xul, 01 Ağustos 2005 20:19 tarihinde demiş ki:
hmm bir klanın bir günde 400k np si yapmasıda hayal değildir öyleki klan kurulalı 2 gün oldu yani düzeltmek gerekirse 1.3 m np 3 günde toplandı.ilk kurulduğumuz günkü artışımız 900 k sanırım onu konuşmak daha mantıklı olur .

lol böyle saçma bir mantık nasıl kurulmuş gerçekten ilginç.Sağlam bir clan kurarsın 3m np 10 dakkada toplanır.Şimdi buraya yazdığın bilgisizliğinden mi yoksa acaba yiyen olurmu diye mi yazılımış tam anlayamadım,anlamak istemedim.Bir clan bir günde 400k np nasıl yapar o klan kaç kişidir oyuncular nasıldır +10 totemic bow +10 lycaon larımı vardır..400np yapmak ile varolan 3m np yi insanları klana alarak toplamanın farklı şeyler olduğunu öğrenmelisin.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hmm bir klanın bir günde 400k np si yapmasıda hayal değildir öyleki klan kurulalı 2 gün oldu yani düzeltmek gerekirse 1.3 m np 3 günde toplandı.ilk kurulduğumuz günkü artışımız 900 k sanırım onu konuşmak daha mantıklı olur .

400000/50=8000 mucx

[Bu mesaj HasanGraver tarafından 02 Ağustos 2005 05:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hera_Xul, 02 Ağustos 2005 14:09 tarihinde demiş ki:
400k/50k=8 tane 50 k ortalama np li oyuncu klana girer.Muck

o mucx u geri iade edim ben sana çünkü 400k npyi 50 ye böldügünde 8000 kişi öldürmen gerektigin anlamına geliyor. bende onu vurgulamıştım o işlemde.[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackBox1, 01 Ağustos 2005 20:13 tarihinde demiş ki:
said:
HasanGraver, 01 Ağustos 2005 20:00 tarihinde demiş ki:
yok ya türklüklükle fln alakalı olarak koymamıştım bu forumdaki tankerjr la aynı mı diye sormak için koydum asıl. clanlar farklı ama adam galiba aynı .

Aynı adam yeni klan.
Klanında durumu farklı değil işi tüm klan ekipce yapmışlar galiba.

Clan Nation Total NP Gained
AsiaNHeroeS™ ElMorad 1372921 +402291

Milleti salak sanıyorlarya ona yanıyorum :)

canım bu clan np transferi yapılmadan önce grade 1 di birilernin np transferi yaptığı kesin ama clanımla özdeşletiremessin bunu tankeri kabul edebilirim ama herayı veya diğerlerinin bu gibi bi işe girdiklerini sanmıyom
+ gene herzamanki cekemezliği burdada görüyom abi clan pls pls diyen insanların almadığımdan olsa gerek burada taş yağdırmalarıda doğal

[Bu mesaj IDeviL tarafından 03 Ağustos 2005 03:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

şimdiden söleyim clanım 36 kişinin üstünde yane yarın freedom gibi gösterilmek istemiyorum 54 e kadar yolu var bu benim sorunum değil serverin sorunu + salwatorenin sorunu olmadığı gibi
ben ne dersem diyim bok atmaya devam edeceksiniz sultansa yaptığınızı freedom a yapıyosunuz yarın bizlere yapacaksınız yane burada sizlerle olmak bişeyleri paylaşmak isterken
bazılarının o cok bilmiş tavırlarıyla : buzkirpisi 7 düvel serverda 50 tane char acıp belki 50 bile aşaşamışken burda oyun uzmanı kesilip millete bu oyun boşa zaman kaybı demek için önemli zamanlarını bu forumda harcayıp insalara alayı bold yazılarla itaf etmes alan o hangi serverda oynadıklarını bilmediğim wariorların millete bi skilin koyuluş tarzından cheater demesi bazı cem yılmazın paticik versiyonlarının peh kem küm haha siz ne bilirsiniz biz biliriz tavırlarında alıntılar yaparak insanları yargısız infaz etmeleri şahsen beni buralardan soğutuyo bu yazıyada alıntılar yapabilirsiniz belki ufacık bi cümle hatasını kullanır bana eziq muamelesi yapabilirsiniz umrumda değil böle bi forum actıysanız eleştirmek türkleri taşlamak yerine yapıcı olun genelde öğretmeye dayalı davranın neden bunu söledim cünkü nerde milleti eleştiren bi yazı var okunma ve yazma oranlarını görüyorumda ucmuş ama nerde oyunu örenmek için bi arakadaşımı yazı yazmış en fazla 3 cevap 2 si alaycı bunlara bi care bulun bence önce yane arkadaşlar ne desemki türklerin özelliğimi bilmiyom herşeyi abartmak büyütmek clanı 54 kişi olmuş clanında +8 shard varmı kesin duper yane benmi yarattım bu bugu ve neden bi cok türk arkadaşımı clanım almıyım böle bi bugu kullanarak kendi adıma ben mutlu oluyorum hayatında belki kale savaşı göremicek arkadaşları o savaşa sokmaktan yabancıların clanında akşama kadar ispanyolca konuşulanlara bakıp bişe anlamamasına engel olmakdan mutluyum ve daha niceleri ben ... cheat yapamasın oynıcaksan adam gibi oyna türkleri hilelerine alet etme diyenler olacak onlara tek lafım var Go aWay bu forum benim için bitmiştir.

[Bu mesaj IDeviL tarafından 03 Ağustos 2005 04:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasanGraver, 01 Ağustos 2005 20:50 tarihinde demiş ki:
benim asıl merak ettigim kaç para bayıldınız bu olaya? bide niye salak gibi para verdiniz? yani oyundan ne gibi bir beklentisi kalır ki insanın geriye?

hişşşş kendine gel lamer.kim para bayılmış?adam kendi charından transfer yapmış sanane.yapabiliyosanız sizde yapın.ne oldu gücünüzemi gitti.herkez kendi işinebaksın.hepiniz dupe yaptınız.hangi delikanlı çıkıp ben dupe yaptım diyo.sizene elalemin np transferinden?gücüne gidenin borusuna gitsin.he bu arada la lamer adam noobların elinde lycaon staff var onlara da bi konu aç kendini avut böyle.biz bu oyunu yeni oynamıyoz.daha beramus yokken biz diğer serverde fink atıyoduk.tabi sen bilmezsin sen ozamanlar manavda portakaldın[signature][hline]Notting_eLSe_Motters

[Bu mesaj ShuJinKo tarafından 03 Ağustos 2005 05:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sinned, 02 Ağustos 2005 02:19 tarihinde demiş ki:
said:

lol böyle saçma bir mantık nasıl kurulmuş gerçekten ilginç.Sağlam bir clan kurarsın 3m np 10 dakkada toplanır.Şimdi buraya yazdığın bilgisizliğinden mi yoksa acaba yiyen olurmu diye mi yazılımış tam anlayamadım,anlamak istemedim.Bir clan bir günde 400k np nasıl yapar o klan kaç kişidir oyuncular nasıldır +10 totemic bow +10 lycaon larımı vardır..400np yapmak ile varolan 3m np yi insanları klana alarak toplamanın farklı şeyler olduğunu öğrenmelisin.

la olm elalemin derdi senimi gerdi.sen bak işine sende bi klan kur topla bi gün kaç nptoplayabiliyosan.alla alla millete bak ya.sıcaklardan herkez kafayı yemiş.sizene nasıl np bu kadar oldu,yok np transferi yapmış.sizde yapın.size yapmayın diyenmi var.bu kadar salak nasıl bir araya gelmiş hayret.sizene olm sizene işinize bakın lvl kasın belki ilerde sizide klana alır devil :D[signature][hline]Notting_eLSe_Motters
Sosyal ağlarda paylaş

sen zaten bitmişsin forum senin gözünde bitse kaç yazar. bazı şeyleri anlamıyosunuz siz galiba. kolaycılıga ,tembellige o kadar alışmışsınız ki ahlak kuralları , oyun kuralları bu tip şeyler sizin için anlam ifade etmez olmuş. tabii ki oyunda buglar ve sorunlar var. fakat bunlar sizin gibi sivrizekalılar sömürsün diye koyulmadılar. adı üstünde bug bunlar. hatalar yani. bunlardan faydalanmak ve çıkar saglamanın nesini savunuyorsun. benim için kim oldugun/paran/lvlın/itemın hiç bir önemi yok , önemli olan nasıl birisi oldugundur. gerçek yaşama uyarlasana bi yaptıgınız şeyleri. hırsızlık yapıyosun diyelim ... hortumcular götürüyo biz neden götürmeyelim diye bir savunmadır bu yada kadın çantasına sahip çıksaydı. tabii ki gerçek yaşamla kıyaslanamayacak bir durum fakat karşılaştırma yaptıgında buna denk geliyor. uzun uzunda yazmışsın vaktini harcayıp ama bir anlamı yok yazdıklarının çünkü özeleştiri yapmaktan aciz bir dille yazmışsın. clanındakileri korumak ugruna çogu suçu, dogruymuş gibi göstermeye çalışmak yerine suçlu olanları uyarsan gerçek bir clan lideri olabilirsin. bu arada buza laf etmişsin bol bol char. açıp bırakmak oyun hakkındaki bilgisi olmadıgı anlamına gelmez. kimseyi lvlına bakıp aşşagılayamazsın. o adam neredeyse 1 senedir bu oyunun içinde zaten (belki daha fazladır 1 senelik kısmını biliyorum sadece). şu mantık içerisindeysen zaten senin düştügün nokta 0'ın altı. son çırpınışlarınıda yapmışsın bu yazında. sonuç olarak küllen battın.[signature][hline]unholy ownz u

Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShuJinKo, 03 Ağustos 2005 04:43 tarihinde demiş ki:
said:
HasanGraver, 01 Ağustos 2005 20:50 tarihinde demiş ki:
benim asıl merak ettigim kaç para bayıldınız bu olaya? bide niye salak gibi para verdiniz? yani oyundan ne gibi bir beklentisi kalır ki insanın geriye?

hişşşş kendine gel lamer.kim para bayılmış?adam kendi charından transfer yapmış sanane.yapabiliyosanız sizde yapın.ne oldu gücünüzemi gitti.herkez kendi işinebaksın.hepiniz dupe yaptınız.hangi delikanlı çıkıp ben dupe yaptım diyo.sizene elalemin np transferinden?gücüne gidenin borusuna gitsin.he bu arada la lamer adam noobların elinde lycaon staff var onlara da bi konu aç kendini avut böyle.biz bu oyunu yeni oynamıyoz.daha beramus yokken biz diğer serverde fink atıyoduk.tabi sen bilmezsin sen ozamanlar manavda portakaldın

vay be. kendi charından transfer yapmış sanane? ulan toplu halde oynanan bi oyun bu onun yanı sıra rekabet var bu oyunda. sen herkesi hiçe sayıp hangi hakla sanane dersin? dogruyla yanlışı ayıramayacak kadar aciz misin? gidin single player oynayın madem bazı kurallardan anlamıyorsunuz.
bu arada düzgün konuş öyle portakal fln üslubunu bozma bana karşı, dizerim yoksa o portakalları bi tarafına.

[signature][hline]unholy ownz u

[Bu mesaj HasMez tarafından 03 Ağustos 2005 05:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar, hepimizin "doğru - yanlış" kavramlarını çözebilecek olgunluğa sahip olduğumuzu düşünüyorum. "Dur şu herife laf sokayım da ortalığı babalayayım" tarzı hareketler forum' un tartışma kurallarıyla uyuşmuyor ne yazık ki...
Konuya dönecek olursak, yaklaşık olarak 150. kez söylüyorum, bu bir OYUN. Bu oyunda sahip olduğunuz item/ NP / level hiç bi zaman size gerçek hayattaki ilişkilerinizde bir avantaj sağlamaz. "O öyle yaptı, ben böyle dedim", "o NP transferi yaptı, ben de adamı dupe' ledim". Noluyoruz allah aşkına??
Bu yapılan NP transferin illegal, kimse kimseyi kandırmasın. Hadi bırakın birilerini kandırmayı, kendinizi kandırmayın... Yaptığınız şeyi körü körüne savunmayın...

Postlarınızdaki hitap şeklinize özen gösterirseniz daha iyi olur, aksi takdirde konuyu kilitlemek zorundayım...

Saygılarımla...[signature][hline]we r the n00bz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 03 Ağustos 2005 04:56 tarihinde demiş ki:
sen zaten bitmişsin forum senin gözünde bitse kaç yazar. bazı şeyleri anlamıyosunuz siz galiba. kolaycılıga ,tembellige o kadar alışmışsınız ki ahlak kuralları , oyun kuralları bu tip şeyler sizin için anlam ifade etmez olmuş. tabii ki oyunda buglar ve sorunlar var. fakat bunlar sizin gibi sivrizekalılar sömürsün diye koyulmadılar. adı üstünde bug bunlar. hatalar yani. bunlardan faydalanmak ve çıkar saglamanın nesini savunuyorsun. benim için kim oldugun/paran/lvlın/itemın hiç bir önemi yok , önemli olan nasıl birisi oldugundur. gerçek yaşama uyarlasana bi yaptıgınız şeyleri. hırsızlık yapıyosun diyelim ... hortumcular götürüyo biz neden götürmeyelim diye bir savunmadır bu yada kadın çantasına sahip çıksaydı. tabii ki gerçek yaşamla kıyaslanamayacak bir durum fakat karşılaştırma yaptıgında buna denk geliyor. uzun uzunda yazmışsın vaktini harcayıp ama bir anlamı yok yazdıklarının çünkü özeleştiri yapmaktan aciz bir dille yazmışsın. clanındakileri korumak ugruna çogu suçu, dogruymuş gibi göstermeye çalışmak yerine suçlu olanları uyarsan gerçek bir clan lideri olabilirsin. bu arada buza laf etmişsin bol bol char. açıp bırakmak oyun hakkındaki bilgisi olmadıgı anlamına gelmez. kimseyi lvlına bakıp aşşagılayamazsın. o adam neredeyse 1 senedir bu oyunun içinde zaten (belki daha fazladır 1 senelik kısmını biliyorum sadece). şu mantık içerisindeysen zaten senin düştügün nokta 0'ın altı. son çırpınışlarınıda yapmışsın bu yazında. sonuç olarak küllen battın.

güzel kardeşim sende hiç dert tasa gam keder kalmadıda elalemin np tranferimi ilgilendirir oldu.gerçek hayattan kıyaslama yapmışsın.senin hiç işin gücün yokmu?git çalış didin para kazan ozaman.sanane bundan.bir sürü laga luga yapmışsın.senin çekememezliğin ne?klanamı almadılar?ne bilim sana gıcıklıkmı yaptılar?ne yaptılar?kaşıntın ne?la anlamıyonuz siz galiba.sizde yapın olm np transferi.kasın bi char 45k np yapın.sonra bir char daha açın onuda kasın 60 lvl yapın sonra üstündeki np yi yeni charınıza yükleyin.yapabiliyosanız tabi.siz daha bi charı 60 yapamıyosunuz ikinci charı nasıl yapacaksınız[signature][hline]Notting_eLSe_Motters
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 03 Ağustos 2005 05:27 tarihinde demiş ki:
Yanlış olan bişeyi hala savunuyorsun!

OYUNDA NP TRANSFERI YAPMAK YASAK!

Ha inanmıyo musun? Tamam o zaman, yap sen NP transfer'ini..

bak bakalım burada ne yazıyor?

ya murtaza güzel kardeşim anlatamıyorum galiba.ben bu forum ilk açıldığı zamanlar buraya takıldım.sende fatih te yetkili falan değildiniz.işinizi iyi yaptınız o yüzden yetkili oldunuz tabiki.ama benim demek istediğim dupede yasak dimi?dupede yapıldı herşey yapıldı.bu adamların çoğuda dupe yaptı.peki np transferini neden ortaya atıp yargılama yapıyolar?herneyse ya yapabilen yapsın kardeşim o kaddarr basit[signature][hline]Notting_eLSe_Motters
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...