Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cz bozuldu , np transferi bol oldu

HasanGraver

Öne çıkan mesajlar

Top 10 NP gainers today (Beramus)
Clan Nation Name Total Gained
AsiaNHeroeS™ ElMorad TankerJR 90604 +47196
AsiaNHeroeS™ ElMorad Hera_Xul 50604 +15067

dikkatimi çektide bu tankerjr sanırım bizim forumdan(günahınıda almak istemiyorum kimsenin). iyi transfer çekmiş valla ne diyelim. diger nickte yabancı gelmedi aslında.

http://s11.invisionfree.com/knightonlineranking/index.php?s=7d97a102790dcdca7ca363a7fd596057&showtopic=5818
Sosyal ağlarda paylaş

:):)

Aynı mesajı ben atmıştım Knightonlineranking forumuna.

Günahını falanda aldığın yok gayet bariz NP transfer. Yapılabilecek en noob iş. Çoğumuz bu oyunu belli biryerden sonra sadece NP için oynuyoruz, havadan gelen NP ile kimse büyük oyuncu olmaz. Ayrıca böyle işler yapan adamlar her haltıda karıştırır.

Böyle devam edin beyler günde en az 4000np yapın, belki birkaç noob a hava atarsınız.[signature][hline]----------------
Nick:Nyaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:64xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wsadad, 01 Ağustos 2005 19:49 tarihinde demiş ki:
http://img66.imageshack.us/img66/6097/antyturkpendant6pg.jpg

bu da benim gozume carpanlardan bu kadar mı nefret edilir olduk ya

çok acı...

koptum gülmekten...ancak çokda üzüldüm:(([signature][hline]Türk:Abi party plzzzz...
Gavur:full
Türk:a.ksenin a...av..a.....
Gavur:zzzzzzzz lol go learning english for come back
Türk:?
Gavur:damn TuRKs....

SErver=deimos..Nic=:_KoRn3RoTh_...
JoB=Hunter...NP=3xx:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasanGraver, 01 Ağustos 2005 20:00 tarihinde demiş ki:
yok ya türklüklükle fln alakalı olarak koymamıştım bu forumdaki tankerjr la aynı mı diye sormak için koydum asıl. clanlar farklı ama adam galiba aynı .

Aynı adam yeni klan.
Klanında durumu farklı değil işi tüm klan ekipce yapmışlar galiba.

Clan Nation Total NP Gained
AsiaNHeroeS™ ElMorad 1372921 +402291

Milleti salak sanıyorlarya ona yanıyorum :)[signature][hline]----------------
Sosyal ağlarda paylaş

bi günde 15 k hayal gibi gelebilir ama 4 saat süren bir savaşta kasılmıştır(2.5 saat kadar invasion).kimseyi inandırmak zorunda hissetmiyorum ama cevap hakkı doğmuş.beramustaki orc oyuncular az çok tanırlar assasin debuffer partimizi.[signature][hline]Nick:Hera_Xul
Level:60
Class:Paladin
Clan:JusTown
Np:36xxx
Sosyal ağlarda paylaş

hmm bir klanın bir günde 400k np si yapmasıda hayal değildir öyleki klan kurulalı 2 gün oldu yani düzeltmek gerekirse 1.3 m np 3 günde toplandı.ilk kurulduğumuz günkü artışımız 900 k sanırım onu konuşmak daha mantıklı olur .[signature][hline]Nick:Hera_Xul
Level:60
Class:Paladin
Clan:JusTown
Np:36xxx
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hera_Xul, 01 Ağustos 2005 20:19 tarihinde demiş ki:
hmm bir klanın bir günde 400k np si yapmasıda hayal değildir öyleki klan kurulalı 2 gün oldu yani düzeltmek gerekirse 1.3 m np 3 günde toplandı.ilk kurulduğumuz günkü artışımız 900 k sanırım onu konuşmak daha mantıklı olur .

Ko tarihinde bir günde 45.000 Np kazanan oyuncu yok.(MIC'e yanlışlıkla GM 90.000 bin vermişti ertesi gün 9000' e düşürdü)

Yapacağınızı yapmışınız zaten. Efendi gibi kabul edin. 45.000 NP günde yapabilen bir adam, 6 aydır sadece 45.000 yapmıştı aynı şekilde sende. 1 günde 15000 np yapabilseydin, şu anda basit bir hesapla 1.2M np sahibi olurdun.

Özetle kimse salak değil. ;)[signature][hline]----------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 01 Ağustos 2005 20:35 tarihinde demiş ki:
Günde 15k yine mantıklı kabuledilebilir... -ki yine de çok zor 15k NP yapmak- Hiç NP kaybetmeden 250 adam öldürceksin, breth/ piana yı savaşta işgal ediceksin, Cyristal' den NP alıcaksın falan filan...

47k NP bi günde imkansız...

imposible is nothing fln deermişim...tabiki yaplır ama bug ve hile,hurda yöntemiyle...[signature][hline]Türk:Abi party plzzzz...
Gavur:full
Türk:a.ksenin a...av..a.....
Gavur:zzzzzzzz lol go learning english for come back
Türk:?
Gavur:damn TuRKs....

SErver=deimos..Nic=:_KoRn3RoTh_...
JoB=Hunter...NP=3xx:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasanGraver, 01 Ağustos 2005 20:50 tarihinde demiş ki:
benim asıl merak ettigim kaç para bayıldınız bu olaya? bide niye salak gibi para verdiniz? yani oyundan ne gibi bir beklentisi kalır ki insanın geriye?

Güzel soru alında ama, şorun şuki bu tip adamların bir beklentisi yok oyundan. Tek amaçları adam gibi oyun oynamak istiyenlere zehir zıkkım etmek oyunu.[signature][hline]----------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wsadad, 01 Ağustos 2005 19:49 tarihinde demiş ki:
http://img66.imageshack.us/img66/6097/antyturkpendant6pg.jpg
bu da benim gozume carpanlardan bu kadar mı nefret edilir olduk ya
çok acı...

Çok hoş ya,bi arada şey vardı
"Too Many Turks Logged In"
Oda güzeldi,
neyse gw rulz ehm.(daa başlamadan reklam yapayim =) )[signature][hline]Buzkirpisi

HatalıysamReport me
Sosyal ağlarda paylaş

mage charimi biraktim ustume aldim
gmden izin war.
hadi eywallah.
eger inanmiosaniz yazin gm yede banlatin beni.
LOL
roflmao
etc etc :)[signature][hline]Jander_Sunstar / Diez / 61 : Dead
ShuJinKo / Diez / 61 : Dead
MerLinas / Diez / 61 : Active
TankerStyl3 / Beramus / 61 Active
TankerJR / Beramus / 61 Active
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar biliyorum herkes simid yokh lamer yokh baska bi sey dieCekhsiniz.. Benim olayim Gm ile alakali Ben uzun zamandir Irk degiştirmek icin Gm ile Gorusuyorum.. Cafedeki elemanlarin hepsi orc ben humanda kaldim. ama KE ye gecilecegi icin bana gusel bi cewap werilmiyordu.. Bende dedim benim mage waR y7a onunla oynayaCam Benim Npsleri ona aktarin humandaki Yada OIrc magedeki Npsleri Kendi charima aktarayim dedim.. Bilenler icin orc magemin ismi ::tamu:: bilen bilir.. Tamam Heryerde Transfer die geciyor eweth bu bi transfer ama yinede benim emegime dayali bi transfer magemdeki npsleri human charima aktardim we artikh human olarak oynamaya dewam edeCem.. Konu SadEce Bu Ha ister Noob diyin ister app yani ne derseniz diyin ben beleşten nps kazanmadim.. Orc iken bastigim townlardan aldigim npsleri geri aldim o kadar...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...