Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Dig (lucas arts) İMDAAAAK!

karpuz

Öne çıkan mesajlar

Hemen söliyim ya bir cd ye tamamen burn ediceksin onu ya da scummVM yükleyip o extract ettiğin klasörü bulacaksın onun yardımıyla çalıştırıcaksın.İlkini yapman tercihimdir çünkü sesler daha iyi geliyor sanırım ancak cd rom takılıyor devamlı o yüzden bende rahatsız olup ScummVM'ye geçtim.Ayrıca digital ses var galiba oyunda eheh yoksa ben mi serap gördüm sound ayarlarını yaparken öyle bişeyle karşılaştımda.[signature][hline]Manhattan'da çalışan İsmail Kamış'ın hastasıyız.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar Müjde ses sorununu hallettim.Audio setup unu yapinca oluyor.girin auido setup a custum setup i secin ordan sound blaster in son secenegi sonra butun altindaki portlari default yapin sonra test sound ses geliyorsa tamamdir esc yapip save edip
cikabilirisinz[signature][hline]Tamonikiden-Hunter
Burning Legion Alliance
Pain Train
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tamonikiden, 03 Ağustos 2005 22:08 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar Müjde ses sorununu hallettim.Audio setup unu yapinca oluyor.girin auido setup a custum setup i secin ordan sound blaster in son secenegi sonra butun altindaki portlari default yapin sonra test sound ses geliyorsa tamamdir esc yapip save edip
cikabilirisinz

emin misin?
dosyaları bulamıyorum diye uyarı loglayıp duruyo oyun sırasında Scummvm?![signature][hline] A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tamonikiden, 03 Ağustos 2005 20:40 tarihinde demiş ki:
cok tesekkurler fakat eksik soylemissin.CD ye burnu winrar dan cikarip mi yapyim yoksa cikarmayayipmi?yani extract edilmiş halinimi koayim cd ye yoksa edilmemişmi (win rarli halini)

tabikide extract edilmiş halini burn yapıcaksın cdye onuda akıl edersin diye sölemedim :)[signature][hline]Manhattan'da çalışan İsmail Kamış'ın hastasıyız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...