Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bug mu?

Asheroth

Öne çıkan mesajlar

Bugün derudaydık. rpr için town a gitmiştim. sonra mageden beni tplemesini istedim. tam o anda 1200 buffım yanıp sönmeye başladı. tam kaybolduğu anda mage tp ledi. sonra yukarda buff ın simgesi görünmüyordu. ama hala buffım hpde duruyodu. ondan sonraki 5 saati hep bu buffla geçirdim. Hiç gitmedi. ama bayağı da iyi olmuştu. Sizin de başınıza gelmiştir belki...[signature][hline]Server : Diez
Name : Asheroth
Job : Hunter
LeveL : 45
Clan : Yok
Np : 3xx (Dark Lunarlardan bişeyler olur gibi)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Asheroth, 03 Ağustos 2005 17:24 tarihinde demiş ki:
Bugün derudaydık. rpr için town a gitmiştim. sonra mageden beni tplemesini istedim. tam o anda 1200 buffım yanıp sönmeye başladı. tam kaybolduğu anda mage tp ledi. sonra yukarda buff ın simgesi görünmüyordu. ama hala buffım hpde duruyodu. ondan sonraki 5 saati hep bu buffla geçirdim. Hiç gitmedi. ama bayağı da iyi olmuştu. Sizin de başınıza gelmiştir belki...
ya o acaba 5 saat buffLu doLASTIGIN DOĞRUMU yOKSA 10dakıka mı buff Lu doLastın....[signature][hline]Server: Diez
Nick: 911911
Clan: symbolic
Speciality:ELementeL n00b
Job: Mage
Lvl: 62
np:41***
Sosyal ağlarda paylaş

walla abartmıyorum. sonra parti dağılınca bol bol uruk hai kestim. nası olsa buffım var die. bi tane bus bi tane bes düşürdüm. yani demek istediğim ewet hiç gitmedi.[signature][hline]Server : Diez
Name : Asheroth
Job : Hunter
LeveL : 45
Clan : Yok
Np : 3xx (Dark Lunarlardan bişeyler olur gibi)
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni konu açmak istemedim.Biz de derudaydık kurucu party'e Ahole diye birini aldı.Orda oturuyo adam.Çıplak silahı bile yoq.Oynuyoz ben gidiom itemleri açmaya daha düşer düşmez alınıyo.Sinirlendim oturdum :D Baktım (1 tane de buff-heal vardı) 2 side oturuyo.[Ahole ' nin kalktığını hiç görmedim zaten maaşallah deru koyuyo koyuyo adam kalkmıyo bile.] Bzim adamlarda heallanıyo bu arada birinin canı yarıya bile inmedi.O akşam 2 Blessed çıktı derudan , ilk defa da orda rastladım blessed'e.Adam gmydi herhalde , böyle büyük bi bug yakalayacaklarını sanmıyorum bu kdr sık upgrade edilen bi oyunda..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...