Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nazikce Pk

Necro

Öne çıkan mesajlar

en nazik PK'imi dun yaptim ben [ks?].. harpy cekerken malum biraz dolasmak gerekiyo artik; o sirada baktim latyz ve bi kac kisi onune bi sin takmis geliyo uzaklardan.. orc kostu kostu onumden gecti nedense; tam o sirada su trust denen skille koyuverdim kafasina pat yere serildi.. bu skillin action'i da sanki birisinin kafasina terlik vuruyormus gibi gorunuyor... komik oldu.[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
HasMez, 03 Ağustos 2005 16:14 tarihinde demiş ki:
mc hammer gibi duruyo bu priestlerin altındakiler. dont touch this dım dırı dım dı dım dım dım u cant touch this woooOOOowooOOwooOOOwoo

aikpfhapsfkhnapskjfbnhaojskfboasjfbasf şoajsfbgıkajsvffhasv fasfasfasfafsfasfasafs[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RogueSpear, 03 Ağustos 2005 17:01 tarihinde demiş ki:
bizde nazikce pk yapak dios burial a bi km uzaktan greeting cekiom daa dogrulamadan yatıorum :D

Valla senle ilgisi yok :D:D:D Bak dün squall geldi hemde yanına bir sin daha almış 2 sinede aynı muameleyi yaptım ayırt etmek yok bende.Adilim hakim bey :D:D:D:D:D
Sonra forumdan shakill geliyor ne bilim eski clan arkadaşım var orc oldu mage genuane forumdan centrix herkese aynıyım ben :D:D:D[signature][hline]Never+Again+Never+Again+Never+Again.........
Hayat Combosu..........
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...