Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FP mi Goblin Craft mı

phyton

Öne çıkan mesajlar

Selamlar. Elimde Full Plate Pauldon ve Goblin Craft pauldron var. Full plate defansı yüksek gobline göre. Ama goblin craftın +20 MP +20 HP bonusu var. Aralarında yaklaşık 20 defans fark var. Hangisini terchi etmeliyim?? (Tüm giysiley için sorum)

not: 41 Level Rogue karakterim.

[Bu mesaj phyton tarafından 02 Ağustos 2005 09:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Apos dönerken Goblin giyeceksin. Partin yokken FP giyeceksin. Sırf chitin giymedi diye arkadaşı clandan attıkları bir oyun bu şekil önemli :D[signature][hline]-Abi karşıda nightelf var 3 tane
-Merak etme olm Horde bölgesindeyiz dalamazlar.
*3 elf tarafından tepelendikten sonra*
-Ne zaman çıktık ulan biz Horde bölgesinden?
_sus us cesede koşalım. Corpse Camp yapmasalar bari
Sosyal ağlarda paylaş

kardes bence +6 ve ya+7 fp bul onları gıy bu arda da cantada goblınler dursun lzm oluor cunku apos ta fln sekıl konusunda haal tereddutteyım sekıl mı onemlı guc mu dıe?

ben fp gıyıyorum ama full shell arkadasdımdan daha sağlam vuruorum aynı lvl deyız sızce hangısı onemlı ben ce cz de olmemek deıl oldurmek onemlı onun için ben fp rogue tercıh ederim[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::
Server: Ares
Clan: Sudden Death

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

paper rogue olacaksan FP paper olacaksın zaten :D Plate çok zor. Ama süper o ayrı. Ama Aposlarda goblin giymeyenleri ben heallemiyorum diğer healerlarada öneriyorum bu taktiği. Milletimi healleyecem şekil yapim diye goblin giymeyenimi. Geberince akılları başına geliyor giyiyorlar goblini geliyorlar.[signature][hline]-Abi karşıda nightelf var 3 tane
-Merak etme olm Horde bölgesindeyiz dalamazlar.
*3 elf tarafından tepelendikten sonra*
-Ne zaman çıktık ulan biz Horde bölgesinden?
_sus us cesede koşalım. Corpse Camp yapmasalar bari
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben olsam fp gobu tercih ederim. lvlına göre hem hp hem dex olarak çok güzel bonuslar veriyor. defans olarakta ortalama +5 fp defansı veriyor. bunların yanı sıra resistleride lvl kasmanda işine yarar. zaten fp +6 vs. yapana kadar gider fp gob alırsın daha ii.[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

Hasan bana Chitin goblin yapmak için 1000 parçadan fazla goblini tek seferde nasıl basıp hüsrana uğradığımı hatırlattın :([signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...