Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyuna girerken sorun

RamsesII

Öne çıkan mesajlar

bilgisayarının internete bağlı olduguna emin misin?[signature][hline]HåD£§©ik 2°°3 - Plutøn 2°°5
I Love =o=
Xingenon Başladı Daha NooB Kararlı Kasıcak
Name: Pluton - Serv: Xing - Orc Warrior[/b]

[Bu mesaj Pluton tarafından 03 Ağustos 2005 00:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ne desem falcılık olacak.
1) hangi sunucu?
2) hangi sürüm (mykodaki ka mı, japkodaki ka mı- yada neyse işte- uskodaki ka mı?)
3)aynı bağlantı ve aynı bilgisayar sistemi ile (eğer format attıysan) formattan önce girebildin mi?
4)firewall kullanıyor musun? yeni yüklediysen belki ayarlarını yanlış yaptın?
5)belki sunucu resette?
bla bla bla diye gider bu böyle.
yani iki satır bilgisiz bi yorum yapmamız da imkansız yada falcılık oluyor.

Yanlış anlama.
Ama yani abiciğim şuraya iki satır bilgi yazın adam gibi bi cevap istiyorsanız.[signature][hline]Kısaca Drac veya Dracula diyebilirsiniz
Destroycartoon reloaded/Nasıl imza seviyoruz?-Paticik/Siz hala okumadınız mı?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

server ini de yazan

[Version]
Files=1288

Bİrader ben Beramusta oynuyorum,update yaptıktan sonra girememeye başladım[signature][hline]Yükseldikçe uçma bilmeyenlere daha küçük görünmemiz kaçınılmazdır.

[Bu mesaj RamsesII tarafından 03 Ağustos 2005 12:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Abicim oyunu launcher i çalıştırarak açmaya gayret et. Bir süre o hata mesajını alabilirsin, sonra girecektir. Ben çok yaşadım onu, tekrar tekrar deniyerek giriyorsun. Herhangi bir ayar değişikliği yapmana gerek yok.[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bendede defalarca oluyor. Pc yi kapat ac düzelir. Basit bir sey bir iki denemede acılmadı diye heyecen yapmayın Yada bir süre sonra tekrar dene restlenmiş olabilir serverin. [signature][hline]Clan : Osmanlı Ordusu
Nick : Istemihan
Server : Xigenon
Level :62 (Paladin)
Irk :El Morad

[Bu mesaj istemihan tarafından 03 Ağustos 2005 12:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...