Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2 Ağustos Kadıköy Buluşma şeysi.

HymnOfSnuk

Öne çıkan mesajlar

nargilesiz olmaz. :B[signature][hline]Lölö Mustafa sizleri pek severdi...
Raistin ,07 Temmuz 2005 00:10 tarihinde demiş ki:
1 vanil eski bile sayılmaz daha 6 aylık, 2 daha adma akıllı ne bi postunu ne davranbışlıı gordum ,3 daha 1k emsajı biel yok o zaman bu kişi nasıl seçildi merake diyorum.. ki bayan olması buraya başka kuşkularıda getiriyor...
Sosyal ağlarda paylaş

yaw ama o arkadaşını bizim tanımamız önemli custodem la namesizdede öyle oldu bulldog diyor bak bunlar kesin patiden tipinden anladım gidip konuşmadık daha sonra baktık cidden patidendiler[signature][hline]Karanlık mı git karanlıkta dolaş ne olduğunu hisset ve anla,gizlilik mi ağzını kimseye açma,sessizlik mi sabırlı ol ve o anın gelmesini bekle.
Sosyal ağlarda paylaş

cok pis sayko bakisi atan bi adam gorursen o benim bide bonus:P bide sakallı bide yakısıklı bide uzun boylu bide inanilmaz bide muthis vs.. birini gorursen o benim:P

saka bi yana bonus ve sakallı kisilik benim gorursun:D[signature][hline]"I can give anything you want,but don't want something that i don't want to give"
"Deneyim zor bir ögretmendir çünkü sınavı önce,dersi sonra verir"

Mix|MSN|Blogs of my life|Myrande
B@B th3 G3NK
Sosyal ağlarda paylaş

üstümde klasik Death tişörtü olur , tanırım zati sizi.
bonus diyince aklıma kadir geldi. :B
o nerde yav ?[signature][hline]Lölö Mustafa sizleri pek severdi...
Raistin ,07 Temmuz 2005 00:10 tarihinde demiş ki:
1 vanil eski bile sayılmaz daha 6 aylık, 2 daha adma akıllı ne bi postunu ne davranbışlıı gordum ,3 daha 1k emsajı biel yok o zaman bu kişi nasıl seçildi merake diyorum.. ki bayan olması buraya başka kuşkularıda getiriyor...

[Bu mesaj HymnOfSnuk tarafından 02 Ağustos 2005 12:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CusTodeM, 02 Ağustos 2005 12:36 tarihinde demiş ki:
cok pis sayko bakisi atan bi adam gorursen o benim bide bonus:P bide sakallı bide yakısıklı bide uzun boylu bide inanilmaz bide muthis vs.. birini gorursen o benim:P

saka bi yana bonus ve sakallı kisilik benim gorursun:D

ehehe, tamam zaten Sturm okuldan arkadaş, onla gelirim. herkesi tanıyor galiba o zaten :D..
Sosyal ağlarda paylaş

omfg!

ölücem abi o zaman ben bugün=)

neyse ben kaçar, geç kalmayayım fazla=)

getiriyorum fotograf makinasını mecbur, redall falan da geliorsa artık...[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine
DevArt
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...