Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

black and white hakkıdna 1-2 soru ??

ZeuZ

Öne çıkan mesajlar

Aramaya inandım , arattım ve istedigim cevapları bulamadım .. O yuzden 2 tane soru sormak istiyorum. 1. si b&w xp'de calısır mı ? Bi anda kafamda bir soru isareti belirdi bu konuda.. Bir de bu oyunun turkce tam cozumunu bulaiblir miyim ? Turkce olmazsa ing. de olabilir tercihen farketmez ama.. Tesekkur ederim simdiden.[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

XP de çalışır sanırım o kadr eski bir oyun değil :D

Tam çözüm için google da bi arama yap. Adres hatırlamıyorum. Ama birde Türkçe yama falan olacaktı. daha işine yarar :D Tam Çözüm zaten pek gerekli değil (Gerçi ben hala hayvanımızın kaçırıldığı bölümü geçememiş bir insanım :D) Ama Google da arat çok rahat bulursun.[signature][hline]-Abi karşıda nightelf var 3 tane
-Merak etme olm Horde bölgesindeyiz dalamazlar.
*3 elf tarafından tepelendikten sonra*
-Ne zaman çıktık ulan biz Horde bölgesinden?
_sus us cesede koşalım. Corpse Camp yapmasalar bari
Sosyal ağlarda paylaş

Calisir, cozum konusunda cozumsuz oyna, takildigin yerleri cozmeye calis ugras biraz cozemessen ge sor
Adventure oyunu degil bu sonucta, tek bir cozum yok ve B&W oynarken cozume bakmak ne biliyim film izlerken sonuna fast forward yapmak gibi bisi[signature][hline]Cras amet qui numquam amavit quique amavit cras amet
Sosyal ağlarda paylaş

cok tesekkur ederim linkler icin. Bu arada sadece b&w 2 ye hazırlık yapmaktayım onu da soylemeden gecemedim (: ..[signature][hline]Bir sormacam var balalar / Gaydi gaptir gaptir /
Caya gaamaltiya gatar / Dimeli nedir nedir /
Miskimit denince ahla / Tamam sindi gaptim /
Heman onun adi duser / Eti Eti Eti

nukbasliklikiz, 28 May 2003 03:56 tarihinde demiş ki:
puahau lameriz zaten!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...