Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

n00bz'daki arkadaşlarıma...

Eternalus

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar ben klan disband edilirse yeniden kuracam ama sanırım tadı olmayacak. O sebeple mümkünse klandaşlarım oyundaki nicklerini yazarsa en azından bunca şey paylaştığımız insanların kim olduğunu biliriz. Ve de eğer MYKO'yla olan sorununuz eğer bağlantı sorunları olduysa sadece, örnwğin cypher'da yeniden toplanabiliriz, yani yeni char açıcaksanız. Çünkü ben bizim klan işinden çook memnundum.

Buffy
Sosyal ağlarda paylaş

hayırdır myko yu mu bırakıonuzyoksa n00bz sorunmu yasıor bende sevınıordum ılk kez patıcıktern sarounsuz bı bırlıktelık cıktı dıe ınsallah sorun server da dır da grup bolunmez :)[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::
Server: Ares
Clan: Sudden Death

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

clanda bi sorun yaşamadık, katılanların hepsinede ayrı ayrı teşekkür ediyorum o konuda genel olarak anlayışlı ve saygılı arkadaşlar. emmevelakin server çok problemli login failedlar yedi bitirdi bizi. onun yanı sıra lagda çok büyük sorun yaratıyor.[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

zamanında söylediklerimin hepsi tek tek çıkıoda.
zamanında söylediğim laflara inanmayanların haline gülüyorum :)
gülmemin senin için bi sakıncasımı var? :)[signature][hline]Game : Knight Online
Character : Lively, Paladin, El-Morad @ Ares
Fanaticism : Galatasaray SK & Snoop Dogg & Dr.Dre
Rullz : Hip Hop
Sosyal ağlarda paylaş

valla fatih biz en azından dedigimizin arkasında durduk ve yaptık. clan kurucaz mykoya geçicez dedik geçtik.orc olucaz dedik olduk. organize olucaz clan içi sorun yaşamayacagız dedik onuda yaptık. serverın problemli olması ve lag sorunu yaşamamız bizim elimizde olan birşey degil. olsa onuda düzeltirdik.

sen bence kendine gül çünkü senin durumun daha vahim. senin söylediklerine başından beri inanmıyodum halada inanmıyorum. çünkü senin söyledigin şeyler yüzünden bozulmadı olayımız. kaldı ki ben clan olarak başarılı oldugumuza inanıyorum. sen daha o aşamalara gelemedin. bırak o aşamaları daha ırkını seçemedin.[signature][hline]unholy ownz u

Sosyal ağlarda paylaş

Sende ayrı bir komiksin :-)
Benim söylediklerim yüzünden bozuldu demedimki. Onu nereden çıkarttın (!) ;)
Ayrıca ben myko'damıyım neredeyim nereden biliosun? Benimi takip ediosun :))[signature][hline]Game : Knight Online
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lonely, 02 Ağustos 2005 15:51 tarihinde demiş ki:
zamanında söylediklerimin hepsi tek tek çıkıoda.
zamanında söylediğim laflara inanmayanların haline gülüyorum :)

kendi sorularına kendin cevap vermişsin zaten o yüzden işim kolay.
bu arada evet, seni takip ediyorum. gerek myko gerek aresteki tüm hadiseleri mümkün oldugunca takip etmeye çalışıyorum.[signature][hline]unholy ownz u

Sosyal ağlarda paylaş

Ne güzel. :) Fan club'ımı kursana :-)

O zaman şunuda biliyorsundur. Ben yaklaşık 2 haftadır işlerimin yoğunluğundan dolayı mario bile oynayamıyorum. Yani herkes senin gibi oyunu bu kadar iyi, mükemmel ve çok sık oynamak zorunda değil :-)
Benim gerçek bir hayatımda var ve bu oyundan çok daha önemli. Çünkü bu oyunu oynuyorum diye bana maaş bağlamadılar :)

Bu sırada çok üzgünüm ama senin gibi değilim. Senin gibi dobra dobra insanların yüzlerine düşüncelerimi "löppedenek" söyleyemiyorum.[signature][hline]Game : Knight Online
Sosyal ağlarda paylaş

Kendi fan clubını kendin kurmuşsun zaten. kendini, zamanında abi abi diye pohpohlayarak bir oluşum yaratmışsın kendi çapında.

bunun dışında ; benim bahsettigim oyun içi mevzular. herkesin bir yaşantısı var elbette onu karıştırmıyorum zaten. ben sadece "lafla peynir gemisi yürümez" diyorum. madem hayatın daha önemli ozmn hiç girme oyuna - yok ama illaki girerim arada bir diyosanda (bizim gibi) ozmnda bişeyler başar sonra milleti eleştir. biz emek harcadık karşılıgında da çok güzel bir clan kurduk ve çokta güzel vakit geçirdik. şartlar yüzünden mykoyu bıraktık (clanı bırakmadık). bu ne senin sayende oldu nede önceden belirttigin şeylerin sayesinde oldu.

ek olarakta şunu belirtiim benim insanlara "löppedenek" söyledigim şeyler sadece icebergin görünen kısmı. söylemedigim bir sürü şey var. imalı imalı laf sokmaya çalıştıgın adam bunları yiyecek birisi degil malesef onun için biraz daha özen göster yazarken.[signature][hline]unholy ownz u

[Bu mesaj HasMez tarafından 02 Ağustos 2005 16:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hasan sana K.O Gazete bölümü açalım mı? Bi de simge verelim, K.O. Gazete Muhabiri diye :D[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Hocam, NP transferi bariz ortada idi yahu, dün bende gördüm olayı CZ de, 3 tane char, bariz bir şekilde 1-2 dakika arayla hep aynı kişiler tarafında kesiliyor :D SS alıcaktım hatta ama değmez dedim böyle insanlara....[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece areste mi charım var benim?? Diezde de var. Kasımpatı_Canavarı :D[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...