Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beramus Forumları Bombalayalım.

arcenoid

Öne çıkan mesajlar

beyler az bi ingilizcesi olan filan varsa. beramus forumlarında adamlar turklerden nefret ettikleri konusunda yazılar felan yazmışlar kahkahalar atmışlar vsvs kafa yapmışlar sizleri ilgilenmeye davet ediyorum. http://forum2.knightonlineworld.com/viewtopic.php?t=55036 buraya bakarsanız sevinirim[signature][hline]Server: Beramus
Nick: Arcenoid
Clan: Underworld
Character : Mage
Speciality : Flame (Büyüyünce Peper Olucak)
Lvl: 5X
np: 4K :(
Sosyal ağlarda paylaş

hatta bu sitede ve forumlarda bilgisi çok ii olan arkadaşlardan çok güzel antiturk lere karşı bi anti takım sayfası hazırlar ise sevinirim.[signature][hline]Server: Beramus
Nick: Arcenoid
Clan: Underworld
Character : Mage
Speciality : Flame (Büyüyünce Peper Olucak)
Lvl: 5X
np: 4K :(
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcenoid, 02 Ağustos 2005 17:12 tarihinde demiş ki:
hatta bu sitede ve forumlarda bilgisi çok ii olan arkadaşlardan çok güzel antiturk lere karşı bi anti takım sayfası hazırlar ise sevinirim.

http://forum.paticik.com/view.php?id=120703&page=1

Bu başlık altındaki bilgiyi gereken yerlere iletmiştik ve tek taraflı kalmıştık....[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

burda pek birşey göremedim. her konuyada "allah allah turklere laf geldi çagır memet ustanın kahvedekileri" tepki göstermek daha çok dikkat çekiyor. onların deyişiyle ignore edin prim vermeyin bu tür topiclere. eger çok dikkat çeken bir topicse ozmn gereken cevap gelir ztn onlara.[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

Keşke konu hakkında fikir einseymişsin birinden. Orada geçen konuşmalar kısmen seviyeli.

NPC ye tıklyınca "Turkmusun?" diyecek esprisine koptum şahsen :D[signature][hline]-Abi karşıda nightelf var 3 tane
-Merak etme olm Horde bölgesindeyiz dalamazlar.
*3 elf tarafından tepelendikten sonra*
-Ne zaman çıktık ulan biz Horde bölgesinden?
_sus us cesede koşalım. Corpse Camp yapmasalar bari
Sosyal ağlarda paylaş

uya okuömadıom ama yıne hak etmsıtır yapanlar artık pek de kızamıorum ya ne dııma dam gıbı durun adam gıbı tepkı gelsın[signature][hline]Nick: ::NeveRminD::
Server: Ares
Clan: SuddenDeath
LvL:61
np:17xxx

---------------------------------------------
yine yanlıs yazdım o yuzden editledim : )
Sosyal ağlarda paylaş

zaten orada şöyle bir diyalog geçiyor
%10 Türkler ingilizceyi çok iyi biliyorlar. Sizinle konuşabiliyor ve anlayabiliyorlar. %20 bir kısım anlayacak kadar biliyor. Kalan kısım batık işte :D Birde party istendiğinde "lvl" diye sormayı bıraksaınlar diyorlar :D[signature][hline]-Abi karşıda nightelf var 3 tane
Sosyal ağlarda paylaş

tabi tabi. adam Int mage lvl 50 benden kötü vuruyor ama lvl 50 ya. Ben diyorum bu oyunda sırf Türkler değil mal çok. Lvl ve görüntü en önemli şeyler tabi canım. Lvl45 nasıl lvl kasar oda ayrı konu. Her parti 48+ 50+ diye geziniyor. (Mage eslantta kesinlikle parti bulamıyor arkadaşlar. DTS için 47+ istedi adam ya. TÜrk bunların çoğuda. Düşük lvllar nasıl gelişecek merak ediyorum) Neyse devam edin siz.[signature][hline]-Abi karşıda nightelf var 3 tane
Sosyal ağlarda paylaş

Paper mageysen (ki bende öyleyim) Çok rahat dts yi solo kesebilmen lazım, hiçdeğilse ashi kesmen lazım.(dts için fire blast gerekebilir,bide swift dilenmen gerekebilir ama ash inanılmaz kolay.)ashden 9k,DTS dende solo 15k exp gelince kendi kendine "napıım lan partyi 3-4 tane solo dts keserim 1.5 aoe exp alırım" dersin kendi kendine.[signature][hline]Her Türk Mutlaka Okumalı!
Sosyal ağlarda paylaş

Fire/lr isen çok zor. Sen kaçamadan seni yakalrlar. Glacier gerekir solo için. Yoksa kendi başıma çok yaratık kestiğim var. Ama oyunun zevki birazda partidedir.[signature][hline]-Abi karşıda nightelf var 3 tane
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...