Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yine ben hayati bi konu

ReeK

Öne çıkan mesajlar

ben warcraft 3 oynuyom biliyosunuz daha önce sormuştım sorular vaşşa
ork larda beşinci görewdeyim burda cenariius diye bi eleman var ortamı dağıttı sorna ben ana üssü korudum püskürttüm adamları
ama şimdi takılıp kaldım valla yol yok sadece elf lerin üslerine gidebiliyom ordada cenarius damıma koyuyo ne yapacamı bulamadım yardım lütfen plsss :(
Sosyal ağlarda paylaş

euhea anlatis seklin kopardi beni :)
kuzeye devam et, elflerle kasma, gerisini soylemiyim eglencesi gider :)[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Foxx, 03 July 2003 21:14 tarihinde demiş ki:
Cenariusu oldurmek icin bi fountaindan su icmen gerek baska turlu veremezsin.[hline]

veremezsin mi. cikcikcik cok ayip :P[hline]All characters in this forum are fictitious. Any resemblance to actual persons, living or dead, is purely coincidental.

All paticik characters, character names, and the distinctive likenesses thereof are trademarks owned by Paticik Inc.
Sosyal ağlarda paylaş

ordaki ağaçları ben zalak gibi gromla yoketmeye çalışıyodum
catapultarla ağaçların geberdini unuttum ondan mal gibi takıldım
bölüm bittide şu cenarius malı baya zorladı tek tek kalabilsem bişey deil ama adamlarıyla birlikte olunca zorlu oldu tabe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...