Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lvl 30 dan 29 a düşmüştüm şimdi 31 deyim ve cz ye gidemiyorum. Yardım ...

123456

Öne çıkan mesajlar

ayıptır sorması ne yapcan cz de :)

bu arada sorunun cevabı np nin olmamasından olabilir. Np almayı dene[signature][hline]Name: CaNNi
Class: Assasian
Clan: Konsey
Race: El Morad
Server: Beramus
Level: 60 (61 yapmaya karar verdim :) ilk günden %25 zzZz..)
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi 30 uncu levelde gate de cz açılıyor. Bu bugdan dolayı lvl 30 da açılmadıysa kaç level atlarsam atlayayım açılmayabilir.
O yüzden bir endişe duydum. Çağresi yoksa yeni char açayım zararın neresinden dönsen kardır diyerek ... Neyse ...
Peki Np nedir ??? :)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi aslında lvl 31 de cz de ne yapıcan sorusu bir yönden mantıklı bir yönden mantıksız. Adamın cz ye belki np kasmaya gitmiyo. zaten 100 np si var ve şimdi onun için np önemli deil. Ben de böle düşünüp daha 3x lvllerdeyken cz ye gidip dk kesmiştim. ex bol geliyo hem ii lvl atlıyon. Tabii np mi 0 lamıştım ama o zamanlar np si 0 olan adamlar cz ye gelebiliyodu o ayrı konu[signature][hline]USKO'da Ares'de;
İnsanım; (Önce insan olmak lazım!)
warriorum;
mesleğim blade'lik;
5x lvldeyim
WİNNER klanındayım.
national pointim xxxx; (Önemli olan insanlık!)

[Bu mesaj kaan1989 tarafından 02 Ağustos 2005 14:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ChALLeNgE, 02 Ağustos 2005 14:28 tarihinde demiş ki:
hahahahahaha lvl 31 cz lol yani lol ben lvl 60 hala gitmiyorum

onuda senin üstün performansına verelim ozmn. lvlı ben hep czde kasarım normalinden daha fazla exp veriyor ayrıca drop rateide yüksek vs vs.[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

Ya arkadaşlar çok kısır düşünüyorsunuz. Level 31 de cz ye girmeyi düşünmüyorum zaten. Level 31 de cz bana açılmış olmalıydı. Ama açık değil. Hiçbir gate de Colony zone yazmıyor.
Bu bir bug. Level 30 da ölüp 29 a düşüp tekrar level 30 a yükseldim. Burda 29 a düşünce cz bana kapandı. Ama 31 e yükselmeme rağmen açılmadı. Eğer bu sorunun çaresini bulamazsam level 31 de iken başka bir acc açıp onda kasacam.
Düşünün level 60 a kadar kasmama rağmen cz ye giremediğimi.
Umarım derdimi anlatabilmiş ve gözlerinizdeki ön yargı perdesini kaldırabilmişimdir (level 31 mi? Hehe ne yapıcan sen level 31 le cz de). Şimdi lütfen yardım ...
GM le nasıl görüşebilirim?
Sayglarımla ...

LordDrake_TR
Ares
Priest
Level 31
Sosyal ağlarda paylaş

sayfadan login customer suppert kısmından gm lere ulaşabilirsin. az bi ingilizce ile şakır şakır derdini anlat onlar anlıyor. premium üye isen o zaman utanmasalar turkce bile konuşucaklar ama bakma. :D oradan halledebilirsin gm ler ile derdini.[signature][hline]Server: Beramus
Nick: Arcenoid
Clan: Underworld
Character : Mage
Speciality : Flame (Büyüyünce Peper Olucak)
Lvl: 5X
np: 4K :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...