Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blog sitesi için isim tavsiyesi..

Jabba

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,

Çok nazik bir girişten sonra konuya geçiyorum :P

Bir blog sitesi açıcaz ve sonrada böyle iğrenç resimleri barındıran bir resim sitesi...(tabiri yerindeyse hani tuvaletteki bokların resmini çekip sitelerde gösterim yapılıyor ya ondan)

Bokla alakalı olanın ismi hazır..Neden demeyin çünkü yıllardır web işindeyim ve yabancılar çok iyi hit sağlarlar bu tarz sitelere.Bizim içinde hit demek para demek..Bir nevi ekmek teknesi !

Neyse gelelim Blog sitemize bunun kodları hazır ama isim bulamıyoruz..Bu yüzden sizden yardım istiyorum ve bana blog sitesi için isim üretmenizi istiyorum.

Şimdiden saolun :p[signature][hline]Jabba

Sıfatlar ve ünvanlar gelip geçici şeylerdir!..
Sosyal ağlarda paylaş

blogin.com.net.vs[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

blog un içeriği tam olarak ne olacak? günlük münlük mü full geyik yapanları da gördüm de bakınız ben :-)

önerim :
biyolog : (kişişel log - biolog a benziyor gerçi)
birazbenden : hos olabilir.

inan cok zor oluyor boyle görmeden üretmek. ama yaratıcılıkda yok tabi bizde.[signature][hline]Günlük Münlük
Sindarin Bulustur Bizi :-)
Chaos Web Tasarım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Giovanni, 01 Ağustos 2005 23:49 tarihinde demiş ki:
abi pardon kusura bakmayın
PUAUHEUAHEUHAEUMAEUEHUAEMAUEHEUAHEUMAUEHA !!!!!!
bok mu UAHEUHAUHEUAHEUAHEUH UMAU abii ahueheauheauhuaehumaueeuamu vnuam uheuae uemu heuamue heau meu ahu maeu hue meauh aeuhruah WUREHAUWuAEMAUEHAUWEHQOŞTGIADXSNBKLNşN !!!!!!

http://www.ratemypoo.com/ratemy/poo

Boktan para kazanan Paticik Üyesi diye title istiyorum..[signature][hline]Jabba

Sıfatlar ve ünvanlar gelip geçici şeylerdir!..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...