Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

23 Temmuz Kadıköy Buluşmasının Formatlı Resimleri

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

ah şu evin tadilatı bir bitse....
gelecemde evde 15 tane işçi varken nereye ....
1 hafta sonra yapın şunuda millette gelsin ya..(yani ben..)[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
I saw a version of myself I didn't even recognize
On this guitar I'm playing the melody of someone who's passed on
A star falls in the grief of someone who'll never be seen again
Sosyal ağlarda paylaş

15 Ağustos'a kadar oldu oldu , yoksa ben giderim adım kalır filan...[signature][hline]Lölö Mustafa sizleri pek severdi...
Raistin ,07 Temmuz 2005 00:10 tarihinde demiş ki:
1 vanil eski bile sayılmaz daha 6 aylık, 2 daha adma akıllı ne bi postunu ne davranbışlıı gordum ,3 daha 1k emsajı biel yok o zaman bu kişi nasıl seçildi merake diyorum.. ki bayan olması buraya başka kuşkularıda getiriyor...
Sosyal ağlarda paylaş

la nereye gelmedim , 3 kişilik efsanevi pati buluşmasındaki 3 kişiden biri diil miydim hıı ? ötesi yok işte o buluşmanın ehe.

geçen buluşmaya da parasızlıktan gelemedim , ayın sondan 2. günü buluşma mı olurmuş peeh. :B

edique : dershane var evet. :/[signature][hline]Lölö Mustafa sizleri pek severdi...
1 vanil eski bile sayılmaz daha 6 aylık, 2 daha adma akıllı ne bi postunu ne davranbışlıı gordum ,3 daha 1k emsajı biel yok o zaman bu kişi nasıl seçildi merake diyorum.. ki bayan olması buraya başka kuşkularıda getiriyor...

[Bu mesaj HymnOfSnuk tarafından 01 Ağustos 2005 18:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

haydaaa e dedim o kadar bi nargile ısmarlayan olursa gelcem diye kimse bişey demedi , ben de maden çıkardım paso.hani gerçek hayatta para yok uo'da olsun bari. :B[signature][hline]Lölö Mustafa sizleri pek severdi...
Sosyal ağlarda paylaş

buluşalım yalnız ben aynı giysilerle gelirim muaha gözlükte dahil:P[signature][hline]Karanlık mı git karanlıkta dolaş ne olduğunu hisset ve anla,gizlilik mi ağzını kimseye açma,sessizlik mi sabırlı ol ve o anın gelmesini bekle.

[Bu mesaj Malkavian tarafından 01 Ağustos 2005 18:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

salı olsun bizim olsun. :9[signature][hline]Lölö Mustafa sizleri pek severdi...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...