Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

23 Temmuz Kadıköy Buluşmasının Formatlı Resimleri

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

dota bilmem ben , uzun eşşek oynayalım yine. :D[signature][hline]Lölö Mustafa sizleri pek severdi...
Raistin ,07 Temmuz 2005 00:10 tarihinde demiş ki:
1 vanil eski bile sayılmaz daha 6 aylık, 2 daha adma akıllı ne bi postunu ne davranbışlıı gordum ,3 daha 1k emsajı biel yok o zaman bu kişi nasıl seçildi merake diyorum.. ki bayan olması buraya başka kuşkularıda getiriyor...
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada hymn dikkatini cekerim ilk defa benim düzenledğim bir buluşma vasat üstü bir katılım ve sorunsuz bir organizasyonla geçti, zamanla oluyor artık=)[signature][hline]I know someday you'll have a beautiful life, I know you'll be a star
In somebody else's sky, but why, why, why can't it be, why can't it be mine
DevArt
Sosyal ağlarda paylaş

dikkat ettim , artış var cidden. :9
buluşma bir TW tarafından düzenlendiği için ilerde arkamız olsun diye de gelmiş olabilirler. :P
neyse Ağustos geldi cepler doldu , bir dahaki buluşmaya gelicem kesin.[signature][hline]Lölö Mustafa sizleri pek severdi...
Raistin ,07 Temmuz 2005 00:10 tarihinde demiş ki:
1 vanil eski bile sayılmaz daha 6 aylık, 2 daha adma akıllı ne bi postunu ne davranbışlıı gordum ,3 daha 1k emsajı biel yok o zaman bu kişi nasıl seçildi merake diyorum.. ki bayan olması buraya başka kuşkularıda getiriyor...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...