Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deimostaki sorunlar ve çözümleri...

DraculaVigorous

Öne çıkan mesajlar

Bunu uplamak zorunda kaldım kusura bakmayın...Bu notice ekranının gelmemesi ile ilgili sorunun bir çözümü var mı?

KOLAUNCHER.EXE-1858C5CB.PF dosyası bozuk yada okunamıyor chkdsk calıstırın dedi ben bu dosyayı manual olarak sildim belki bundan kaynaklanıyordur diye şimdi hata mesajını almıyorum ama notice penceresi halen gelmemekte....[signature][hline]Server: Deimos
Nick : Izual
Race : Karus
Class : Mage
Sosyal ağlarda paylaş

Notice sorunu reflo'da da vardı. Sanırım o çözdü bu sorunu.
Ona bi danış istersen. Şahsen ben tecrübe etmediğim için bişey yazsam ayıp olur.

Bu arada bence bu konu öyle milattan kalma felan değil.Topu topu bi kaç hafta oldu olmadı server açılalı. Yani uplaman pek ayıp olmadı :P[signature][hline]Azı dişimi çektirdim. Bu sefer cidden fitilim. Dokunmak ne kelime; yaklaşmanızı bile tavsiye etmem...
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik

Siz hala okumadınız mı?
Sosyal ağlarda paylaş

reflo gelsin ona sor.
Yada pm at; foruma girince sana yazsın nasıl çözdüğünü sorunu.
Bu arada reset attın di mi bilgisayara?
Yani arada sırada bende de hata verdiğinde connecter neyin çalışmaz da. O açıdan yani.
Yok yok sen en iyisi reflo'yu bekle.[signature][hline]Azı dişimi çektirdim. Bu sefer cidden fitilim. Dokunmak ne kelime; yaklaşmanızı bile tavsiye etmem...

Siz hala okumadınız mı?
Sosyal ağlarda paylaş

yok yok yok olmuyor!!!

uskoyu sildim makinadan, reset attım sunu yaptım bunu yaptım lanet notice penceresi gelmiyor...

bekledim üşenmeden notice penceresini 10. dakikada disconnected from server diyor hep...Bu sorun nedir benden mi kaynaklanıyor? (ki drac girebildiğine göre (bkz. önceki postlar) sorun benim makinada...) Kafayı yiyecem sonunda :([signature][hline]Server: Deimos
Nick : Izual
Race : Karus
Class : Mage
Sosyal ağlarda paylaş

eehuhuheu
Ben de post kasıyo gibi görünmemek için basmayacağım topic'ime diyodum.
Silmene hiç gerek yoktu usko'yu :)[signature][hline]Azı dişimi çektirdim. Bu sefer cidden fitilim. Dokunmak ne kelime; yaklaşmanızı bile tavsiye etmem...

Siz hala okumadınız mı?
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu notice penceresini paticiğe bağlayında kaçıp gitmesin yine 2 saat oldu onu bekliyorum yaw :(( ne hastalıklıymış bu malezya...resmen kaprisli server :) notice gelcek ondan sonra şanslıysan server list glcek daha da şanslıysan bağlancan...hele oyunda düşmezsen senden şanslısı yok :D[signature][hline]Server: Deimos......Fear of loss is a path to the dark side.
Nick : Izual...........Attachment leads to jeaolusy,
Race : Karus.........a shadow of grief that is.
Class : Mage.........Rejoice for the ones who transform to the force.
Clan : nOObz.........Miss them do not, mourn them do not...

Train yourself to let go of everything you fear to lose!
Sosyal ağlarda paylaş

bende 40 tan 41e zıplıycam işallah ama giremiyorum...

Murtaza tut kulagından bu notice penceresini bağla sticky topice :D[signature][hline]Server: Deimos......Fear of loss is a path to the dark side.

Sosyal ağlarda paylaş

ben notice penceresi duasına çıkıyorum :D[signature][hline]Server: Deimos......Fear of loss is a path to the dark side.

Sosyal ağlarda paylaş

yaw hala giremiyorum...giren arkadaslar nasıl başardılar bi yazsınlar bi zahmet...cık tekrar gir işe yaramadı bende :( hemde 500. kez işe yaramadı...aha 501...hala yaramadı...[signature][hline]Server: Deimos......Fear of loss is a path to the dark side.

Sosyal ağlarda paylaş

Sonunda :D:D:D:D***

***demişim 2 dakika önce ama yine hüsran oldu aynen başa döndük :([signature][hline]Server: Deimos......Fear of loss is a path to the dark side.

[Bu mesaj Baelithilie tarafından 25 Temmuz 2005 18:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bos Zamanında Bana Yardım Etmek İsteyen Varmı :)

[spo1=Yardım=]Kafayı Sıyırmıs Durumdayım 10.Kez Çektim MyKo Clientini Ama Hepsi Bozuk.Sizden Bişey Rica Edecektim:
Efm Nasi annatcam bilmiom uyku saaatim geçti zaten :P
Simdi bilioruz bu setuplar yüklendikten sonra temp klasörüne kaydedilior.Setupu Kurduktan Sonra data.cab lari ile ayrılıor Setupumuz Ve setup.exe adında Bir miniminnacık dosyamız oluor Burada.92kb çık.Benim Setup hata verdiği için sizin setuplarinizla denemek istiorum.C:Documents and SettingsxxxLocal SettingsTemp klasöründe Bulunan bu setup.exe yi bana gönderebilecek varmı.Bende Temp klasörü Altında pft290.tmp adlı bir klasörde bulunuyor. [/spo][signature][hline]Www.TelekomaKafamGirsin.tK
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...