Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deimostaki sorunlar ve çözümleri...

DraculaVigorous

Öne çıkan mesajlar

ya girdim ama char acma bolumunde takılı kaldı makına aglamak ıstıyorum............ >_<[signature][hline]Ölüm Peşinde Koşarken
Beni Kucaklamak İcin Düşmanlarimi Yolluyorum Onun Kollarina
Belki Bir Gün Doyar. Peşimi bırakır Diye
Belkide Bir Gün Ben Doyarım Öldürmeye
Ve Bırakırım Kendimi Ölümün Soguk Ellerine
Sosyal ağlarda paylaş

geçmiş olsun.
mutfağa git. bir adet bardağa soğuk su koy. koyduğun suyu iç. yemek borundan geçerken ferahlığı hisset. gel tekrar başla kasmaya :P

Bu arada mavi ekran mıydı karşına çıkan?[signature][hline]DraculaVigorous, 11 Temmuz 2005 00:25 tarihinde cyper açıldı forumunda demiş ki:
boşverin usko'yu bence de.
usko öldü.
devir orcların devri. devir myko devri - Biraz LoR den alıntı oldu ama olsun. :)
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

yok hayır char acma ekranı dırek orada hıc bı tusa basamıyorum hıc bısı yapamıyorum alt+f4 ten baska :([signature][hline]Ölüm Peşinde Koşarken
Sosyal ağlarda paylaş

haydi bismillah su icmedim ama bi tane buz yedim
deneme 64984-Gelişmeler>> Hicbirsey[signature][hline]Ölüm Peşinde Koşarken
Sosyal ağlarda paylaş

eger lvl 30 fln olsaydım cz ye gelebılırdım ancak daha lvl 10 um :) paper assasin yapıyorum charı lvl 55 e kadar archer olucak 55 ten sonra res atıcam assasine donucemm ii mi sizce arkadaslar ? bide rica etsem benide n00bz guildinize alırmısınız geliştikten sonra?[signature][hline]Ölüm Peşinde Koşarken
Sosyal ağlarda paylaş

ark lar şu anda oyuna giriliyomu bende indiriyorumda girilirse bugün en az 30 fln yaparımda aslında daha fazla yaparım ama haritaları gezecem daha item bulcam fln ohooo bir sürü dert bu arada warior açmayı düşünüyorum provoker sizce açayımmı??? yani aoe party yapılcak yerler varmı yada o kadar çok mage ?[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Server : Beramus
Np : Boşverin :D
Level : 6x
Açıklama : Paper Flame Set +7 hp 12
Wizard +7 staff Buffsız Can 1300 :P
Sosyal ağlarda paylaş

ARRRGGGHHHHHHHHHHHHHHHHHH
deliricem... Aynı sorun bende de var.
Notice ekranı gelmiyor. MYko forumuna da yazdım. Araştırdım ama bulamadım çözümünü....[signature][hline]Hawk, 23 Haziran 2005 13:18 tarihinde demiş ki:
murtaza has a combomacro and doesnt have to wait 2 sec to use a pots so im happy he got hacked with the program he was using. i know because i fought him in cz we got him away from his party and a lvl 63 warrior with raptor +8 started atking him lvl 60 rouge assasin with two shards +6 and me a lvl 61 fire/ice mage i iced him and rouge and warrior were just sliding him with me using nova and ice and ingnition well with all that he looked like a blue blob with all the pots he was using and his hp never went below 50% so we all towned since he was using some program to use pots over and over without cooldown time
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Murtaza, 19 Temmuz 2005 11:16 tarihinde demiş ki:
ARRRGGGHHHHHHHHHHHHHHHHHH
deliricem... Aynı sorun bende de var.
Notice ekranı gelmiyor. MYko forumuna da yazdım. Araştırdım ama bulamadım çözümünü....

öyle herkes her yere giremez. publictesiniz siz biz vipten giriyoruz saniye sürmüyor.[signature][hline]unholy ownz u

kalgeldi vs. _all_eyez_on_me_
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...