Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deimostaki sorunlar ve çözümleri...

DraculaVigorous

Öne çıkan mesajlar

Evet öncelikle gateden geçerken dc olma ve account already in use mesajları ile ilgili problem:
Dear e-Gamer,

For your information, if you found that ¡°Account is in use¡± message before the server list, you can solve it by either 1 of the following ways:
1) Clear your cookies and use disk cleanup to free some disk space as well as clearing temporary internet files which affect your account. Restart your PC and try logging in again.
2) When the error message pop up asking for disconnection of account, you should click ok and wait for disconnection message from the server. Please try a few times for this as it might not work for the first time.
We regret for any inconvenience caused. Thank you.

Regards,
Admin

Sonralıkla; Char seçme ekranında chara bastığınız halde girememe hadisesi:
Eğer başka bir charınız varsa onla girin. Yoksa mutlaka bi char yaratıp onla girip tekrar eski karakterinizle girmeyi deneyin.

Connecting ekranında kalıyor. 50 kez basıyorum ama tık yok. :
Bu durumda aşadaki connect tuşuna boyuna abanın hiç durmadan. Bu yöntemle her denediğimde girdi.

Daha bulursam yazmaya devam edecem...[signature][hline]DraculaVigorous, 11 Temmuz 2005 00:25 tarihinde cyper açıldı forumunda demiş ki:
boşverin usko'yu bence de.
usko öldü.
devir orcların devri. devir myko devri - Biraz LoR den alıntı oldu ama olsun. :)
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

-Connecting yazarken o pencereyi kapamadan demios a basıyorum bir kaç kere,bende o şekilde giriyorum :)
-Gateden geçerken asılı kalırsa,select character yapıp aynı karakteri seçiyorum,asılı kalmıyor dc oluyor en azından.

[Bu mesaj Buzkirpisi tarafından 17 Temmuz 2005 03:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar sanırım beni yanlış anlamışsınız.
İlk soru şöyleydi:
Dc oluyorum ve hemen ardından acc in use mesajı alıyorum sorusuna cevaptı.
Yani adamlar da dc sorununu çözememiş.
Ama acc in use için bunları yazdılar.
Umarım yanlış anlaşılmam tekrar.
Sevgiler, saygılar...

(Bu arada bu yazdıklarım bir kişiye bile fayda sağlarsa benim için yeterlidir :-) )[signature][hline]DraculaVigorous, 11 Temmuz 2005 00:25 tarihinde cyper açıldı forumunda demiş ki:
boşverin usko'yu bence de.
usko öldü.
devir orcların devri. devir myko devri - Biraz LoR den alıntı oldu ama olsun. :)
Nasıl imza seviyoruz?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...