Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Neden insan olcakmışım

mawiman

Öne çıkan mesajlar

Neden insan olucam;
Herşeyi yakıp, yıkıp, kırıp, dökük bıraktıgımız için mi;
Yoksa dünyanın en güzel yerlerine yerleşip oraları sömürüp, kurutup, yok ettigimiz içinmi;
Yoksa kendi ırkıyla bile geçinemeyen kendini çok üstün gören fakat dogaya genilsini görmeyen aptalmı olucak yoksa

Neden insan olucam ki:
insanlar bu var oldukca bu dünya için ne yapmış ne yapmakta hep zarar hep ziyandan başka dünyayı kurtaranlar hep cizgi flim kahramanları olucak yoksa maskeleri ardına saklanmış çeşitli örgütlermi olucak bu örgütlerki sadece protesto etiyorlar ama farkın degiller ki olarında otomobileri var ve petrol yakıyor onlarında evlerinde buzdolabı var atmosferi deliyor ve oo örgütlerki dünyayı kurtaracak
Yazık insanlara sonları yazılıyor ve sonlarını kendileride gördügü halde hiç birşey yapmıyorlar neden yapsınlar ki rahatları bozlulur çünkü onlar insan
Neden insan olucam kendi kendimi yok edişimi seyretmek içimi?
Ama nereden bileceksiniz sizler çünkü ölesi kör ölesi vurdum duymazsınız ki insanlık dir duygumuş gibi kendinizi, geleceginizi ve herşeyinizi insan olmak için adamışınız Neden insan oldunuz hiç düşündünüzmü ¿

Bence ayır çünkü nedenler sizleri çok üzüyor siz insanlar yok etmeye geldiz dünyayı sömürmeye ve dünya bitmek üzere bunu bilginizden mars'a yolculuk düzenliyorsunuz mars'ı ve diger tün gezegenleri sömürmek için dünya yetmiyor ne açsınız siz İnsanlar

İnsan olduguma sevinmiyorum çünkü bizlere ögretilen insanlık bu değil ama neden böyle insanlar[signature][hline]Eyer yaşıyorsun ve yaşamak için hiçbirşey yapmıyorsan neden yaşıyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman 4 dakka ayır be yiğidim?[signature][hline]World Of Warcraft Cenx
Ophelia Quel. Elven Sorcerer (Fifth Age)
Elastros Silverblade Moon Elf Arcane Archer (FR)
Lia Silverblade (Daughter of Elastros) Harper Agent (FR)
Kith-Karus Human Monk (FR)
Sithas-Silvanos CG/CE Darkelf (Ultima Online)
Sosyal ağlarda paylaş

ya güzel olmuş benim de hoşuma gitti ama yazdıktan sonra yazıyı kaderine terk etmek yerine acaba ben ne yazmışım diye bir kez daha oku, hem kendin daha çok beğenirsin; hem de daha anlaşılır bir yazı olur..[signature][hline]Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam.

Metboy 19.08.20 22:42 bende türk sağ açarım o sol açarsa ahahha
Othranx 19.08.20 22:42 euheu
Othranx 19.08.20 22:42 sen dopsun orta aç eueh
Metboy 19.08.20 22:42 aefdaeh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...