Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe - Everton

nameless

Öne çıkan mesajlar

çok biliyosun he topak lol.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Margeaux, 29 Temmuz 2005 19:03 tarihinde demiş ki:
evet lol , o maç atatürk olimpiyat stadının açılış maçıydı.o yüzden doldu,yoksa 80 bin kişilik stadı gs taraftarı dolduramaz ..

illa bi sidik yarıştırcak konu buluosnz haa
ayrıca doldu gs-fb lig maçında biz orayı lig maçlarında kullanırken[signature][hline]Evil thoughts is creeping through my mind...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TRA_GS, 29 Temmuz 2005 16:29 tarihinde demiş ki:
ahah hadi bakalım şimdi siz gidin ilk maçımızda lig öncesi 80 bin doldurmuştuk o dağ başını büyük fb taraftarı bakalım napçak ama gitmeyi sorun etmeyin iett otobüs kaldırır merkezi yerlerden

Eh siz gecen sezon acik tribunde tadilat varken 18.000 kapasiteye dusen stadinizi dolduramadiniz haftalarca sen mi konusuyosun. HAHAHAHAHAHA[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

appiah'ı beğendim ilk yarı neticesiyle sonra serkan bu sezona çok iyi (hazırlık maçlarında filan) başladı , aurello'da çok şık oynuyo.
beğendim ben bu feneri heh..

not: deniz'in fenerbahçe de ne işi var hala anlamış değilim.[signature][hline][i]smile at me and I will stay, start to cry and I'll go away, just please dont leave me guessing.[i]

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ryan, 30 Temmuz 2005 20:57 tarihinde demiş ki:
appiah'ı beğendim ilk yarı neticesiyle sonra serkan bu sezona çok iyi (hazırlık maçlarında filan) başladı , aurello'da çok şık oynuyo.
beğendim ben bu feneri heh..

not: deniz'in fenerbahçe de ne işi var hala anlamış değilim.

ryan daum sesini suydu galiba denizi çıkarıp mehmet yozgatlıyı koydu.. ikinci yarı da biraz sona başlıicak..[signature][hline]- Aya inemiyoruz?
- Neden, modül mü bozuldu?
- Yok, Kültür Bakanlığı sit alanı ilan etmiş, bilet almamız lazımmış...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...