Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Msn ve smilelar

Malkavian

Öne çıkan mesajlar

Msn versiyon 7.0 ama karşı taraf smile fln gönderince kaydedip kullanamıyorum üstüne gelince kopyala var sadece nasıl acaba olcak bu iş:([signature][hline]Karanlık mı git karanlıkta dolaş ne olduğunu hisset ve anla,gizlilik mi ağzını kimseye açma,sessizlik mi sabırlı ol ve o anın gelmesini bekle.
Sosyal ağlarda paylaş

msn sanırım 6.2 den sonra kapadı o olayı. sadece pcde kayıtlı ise .gif .jpg .bmp fln onları alabiliyorsun. bi site vardı hatırlamıyorum ama programların eski versiyonları vardı sırf. yada googlede msn 6.2 diye arat bulabilirsin.

başka bi alternatif smileyleri avatarları konuşma esnasında, sonrasında alabilen programlar var. virus trojen fln çıkabiliyor içlerinden. guvenirsen kendine onları ara.[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

7.0 da smıle lerı fln kaydetmek ıcın bırı bana 250mb olması gerekıyormus hotmaılımızın ama ben denedım 25mb ye cıkarınca da oluyor yanı
msn den optıons a gırıonuz ulkeyı ABD fln yapıonuz bı de bı sehır secıp onun posta kodunu yazıyorsunuz en sonunda msn ınızı kapatıp tekrar acıosunuz [bı lınk wardı oyle kapatıodunuz yanı browserı kapatıp acmıonuz msn hesabınızı kapatıp acıosunuz . korkmayın maıller sılınmıo :D ][signature][hline]"Erkek adam renkli takım tutmaz"
"Birgün herkes Beşiktaşlı olmasın bırakın o şeref bize kalsın"
"1903'de doğdu bizim aşkımız 2004'e geldik hala aşığız"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Burax, 30 Temmuz 2005 17:30 tarihinde demiş ki:
7.0 da smıle lerı fln kaydetmek ıcın bırı bana 250mb olması gerekıyormus hotmaılımızın ama ben denedım 25mb ye cıkarınca da oluyor yanı
msn den optıons a gırıonuz ulkeyı ABD fln yapıonuz bı de bı sehır secıp onun posta kodunu yazıyorsunuz en sonunda msn ınızı kapatıp tekrar acıosunuz [bı lınk wardı oyle kapatıodunuz yanı browserı kapatıp acmıonuz msn hesabınızı kapatıp acıosunuz . korkmayın maıller sılınmıo :D ]

ölme babam ölme.ben smile sız da yaşarım[signature][hline]''SESSİZ OL Kİ BÖYLECE SENİ ZEKİ SANSINLAR''
AL PACİNO
Sosyal ağlarda paylaş

bi yolu daha var. arkdaşınızı tanıyorsanız ondan smileyleri isteyebilirsiniz. msn smileyleri C:Documents and Settings"bilgisayarınızın acılıs adı"Application DataMicrosoftMSN Messenger(msn kodu)CustomEmoticons klasorunde .dat uzantılı olarak gorebilirsiniz. ordaki .dat dosyaların uzantısını .gif olarak değiştirirseniz mevcut smileyler elinize geçer. formattan sonra ben ordan geri almıştım smileyleri. arkdaşınızdanda o şekilde isteyebilirsiniz. zaten msn konuşma pencerisnden eklemeyi biliyorsunuz sanırım. avatarlarda aynı yerdeki UserTile klasorunde bulunuyor.

denemedim ama 6.2 versiyonu değiştirince ekleyememeye başladım. 6.2 yi tekrar denemedim ama.[signature][hline]Feror ego veluti - sine nauta navis,
ut per vias aeris - vaga fertur avis...
Quidquit Venus imperat - labor est suavis,
quae nunquam in cordibus - habitat ignavis.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...