Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bosslardan bişey düşmüyor

blackforest

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar 2 gündür Hyde ye rasgeliyorum tekbaşımayım ks yapan da yok ama içinden bişey çıkmyor (Uniq coin)den başka :P acaba bu benim şanssızlığım mı yoksa yeni pachlerden dolayı mı çünki bikaç arkadaım da aynı şeye tanık olmuş boslar boş çıkıyor[signature][hline]Blackforest
Ares= 54 mage 20k np
48 asasin 0 np :P
xenon=52 Priest
Sosyal ağlarda paylaş

hyde'den pek bişi çıktığına denk gelmedim.
Bu arada bişey sorucam. Talos tan ne düşer?
Elemanlar akşam kesti. Fakat söylemediler ne düştü diye.

Resimde görülen tank 4-5 kere yattı. Diğerleri de yattı. En sonunda 3 tank gelip beraber kestiler.

[signature][hline]CizmeliKedi in Beramus.

[Bu mesaj CizmeliKedi tarafından 31 Temmuz 2005 10:44 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Evet ama bu laylar yeni yamalar gelmeye başladıktan sonra olmaya başladı ko değişecek diye bosların içini mi boşaltıyorlar nedir oyundayken de bos kesenlere dikkat ediyorum bişey düşmedi diyorlar olayı Ks ye bağlıyorlar ama bu işte bir bit yeniği var gibime geliyor[signature][hline]Blackforest
Ares= 54 mage 20k np
xenon=52 Priest
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CizmeliKedi, 31 Temmuz 2005 10:43 tarihinde demiş ki:
hyde'den pek bişi çıktığına denk gelmedim.
Bu arada bişey sorucam. Talos tan ne düşer?
[/IMG][/URL]

Daha önce 3 defa cafedeki arkadaşlarım kesti 1 kekuri belt 1 mirage sword ve 1 de tabar düşürdüler düşük lvlerin kesebileceği en güzel bosslardan biridir Hyde[signature][hline]Blackforest
Ares= 54 mage 20k np
xenon=52 Priest
Sosyal ağlarda paylaş

e geçen bizim cafedekiler hyde kesti. assasien chittin shell pad çıktı :D gecen bende cz de lubus kestim çanta doluymuş bakmamıştım alamadım . :) allahtan pendant tı ya asa filan olsaydı[signature][hline]Server: Beramus
Nick: Arcenoid
Clan: Underworld
Character : Mage
Speciality : Flame (Büyüyünce Peper Olucak)
Lvl: 5X
np: 4K :(
Sosyal ağlarda paylaş

3 kere hyde kestim bişi çıkmadı. 1 kere de kekuri zartzurtu kestim. kekuri ring çıktı.[signature][hline]Name: CaNNi
Class: Assasian
Clan: Konsey
Race: El Morad
Server: Beramus
Level: 60 (61 yapmaya karar verdim :) ilk günden %25 zzZz..)
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

İlk Hyde kesişimde Complete Pauldron çıkartmıştım çok sevindiydim valla :D Sonra bir kere daha denk geldim bi halt çıkmadı. AMa iki gündür Samma Lobo falan kesiyoruz Javana falan kesiyoruz boyuna karavana.[signature][hline]-Abi karşıda nightelf var 3 tane
-Merak etme olm Horde bölgesindeyiz dalamazlar.
*3 elf tarafından tepelendikten sonra*
-Ne zaman çıktık ulan biz Horde bölgesinden?
_sus us cesede koşalım. Corpse Camp yapmasalar bari
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 31 Temmuz 2005 12:57 tarihinde demiş ki:
Talosdan beltler düşer.Ben TnT de iken 1 günde 19 boss kestik içinde 3 talos 2 TK da var.Hepsi estlant bossu,drop sadece ama sadece complete robe.

aynen bir günde 12boss sadce crstal neclage düştü:([signature][hline]Türk:Abi party plzzzz...
Gavur:full
Türk:a.ksenin a...av..a.....
Gavur:zzzzzzzz lol go learning english for come back
Türk:?
Gavur:damn TuRKs....

SErver=deimos..Nic=:_KoRn3RoTh_...
JoB=Hunter...NP=3xx:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CaNNi, 31 Temmuz 2005 11:44 tarihinde demiş ki:
3 kere hyde kestim bişi çıkmadı. 1 kere de kekuri zartzurtu kestim. kekuri ring çıktı.
arkadasım hyde den bır sey cıkmaz die bir sey yok ßen hyde den priest cHitin shell cıkardım...[signature][hline]Server: Diez
Nick: 911911
Clan: symbolic
Speciality:ELementeL n00b
Job: Mage
Lvl: 62
np:41100
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...