Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kendini Ne Sanıyor Bu Tipler ***

CizmeliKedi

Öne çıkan mesajlar

Oyunda bazı tipler var.
Ki genellikle bunlar yüksek levelli TÜRK olup, leveli kendinden düşük olan herkesi aşağılıyor.
Şöyle ki

Durup duruken özelden "ezik" - "noob" - "brethe git" - "bak bide klan kurmuş a.q.ç" - "o elindeki beş para etmez" şeklinde yazılar geliyor.

Size Ne!
Levelin düşük olması oyuncunun oyunu bilmediği anlamına gelmez.

Ben STR ye verip silah tutmak yerine chitin giyiyorsam sanane?
yada chitin giymek yerine silah tutmak için STR yaptıysam sanane? Yada istersem full int-hp veririm.

Nedir yani bu karşısındakini aşağılama?

Adam olun adam... Herkes kendi karakterine baksın. Yoksa herkesin açığı, yanlışı ve bilmediği var. Level 56 olmuş adam rezzer ne bilmiyor. Taşı yok. Yeni öğreniyor.

Unutmayalım hiçkimse master başlamadı bu oyuna.

Gerçek anlamda noob veya ezik olana karışmam. Ama her düşük leveli ezik sanmayın...

*!Biraz geçti sinirim.*[signature][hline]CizmeliKedi in Beramus.
Sosyal ağlarda paylaş

ezik olsa, noob olsa kaç yazar?
Yani durduk yere bi insana agresif bir şekilde laf sokmaya çalışmak da saçmadır bana göre.
Ki zaten salak salak özel mesajdan noob-brethe git diyen tiplerden de pek hayır beklenmez (Kendiliğinden durduk yere mesaj atanlardan bahsediyorum.).[signature][hline]Kısaca Drac veya Dracula diyebilirsiniz
Destroycartoon reloaded/Nasıl imza seviyoruz?-Paticik/Siz hala okumadınız mı?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arkadaş oyundakilerin hepsinin Paticik'e takıldığını zannediyor herhalde ehehehe

Al işte.

Kardeşim. Oynayanların %85'i (tahminime göre) burayı biliyor.
Burada da böyle tipler olduğunu biliyorum.
Tepkimi dile getirdim. Bu tiplerden bir kişi bile okusa bana yeter.[signature][hline]CizmeliKedi in Beramus.
Sosyal ağlarda paylaş

bi de ne gıcık olduğum şeyde:

adam:aga kasarmısın
ben:aga manner kasıyom üzgünüm düşükleri alıyom
adam:a.q senin p*ç
ben:ya küfür etme zaten bu lvlda seni çok da fazla kasamam
adam:küfüre devam.saydırdıkça saydırıyo
ben:privatei kapatıyorum

bölelerine sinir olurum.arenadayız.birini öldürüyom.küfür ediyo.yaf burası arena diilmi kardeşim öldürürümde.kurtarırımda alla alla ya.şimdi burda sinirimi iice dışarı vurdum:D.b, de yeni char açıyom.gelmiş ben öldürmeye çalışırken kendisi öldürüyo güya yardım ettiğini sanıyo.tam tersine emeklerim boşa gidiyo. potlar boşa gidiyo.neyse fazla uzatmayim bu kadar yeter
Sosyal ağlarda paylaş

1 clan leaderi türk olduğumu öğrendi. Turks re hacker falan yazdı. Almadı clana :D. Artık türk oldugumu söyleyemiyorum yabancı ortamlarda.. zzZz[signature][hline]Name: CaNNi
Class: Assasian
Clan: Konsey
Race: El Morad
Server: Beramus
Level: 60 (61 yapmaya karar verdim :) ilk günden %25 zzZz..)
CaNNiBaL_CoRpSe >>>> Kısaca CaNNi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Bu oyunda en çok hile en çok ks kim tarafından yapılıyoo tabiiki türkler adam lvl 60 olmuş harpy spotuna geliyo ks utanma yokki yapıyo sonra 45 altı adamlar 45 olmak için ks yapıyo kardeşim yapmadiyorum 45 olmam lazım diyo lan diyorum biz ks yaparak mı 45 olduk git dts ash kes ks yapmak zorundamısın diyorum 45 olana kadar herkes ks yapar diyo buda türk düşüncesii işte :)) zihniyet değişmezz telekomun ıp aralıklarına yine ban gelirse hiç şaşırmayın normaldir :)[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Nation : Karus
LeveL : 6x
Clan : Reaction
Server : ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackforest, 31 Temmuz 2005 10:40 tarihinde demiş ki:
Arkadaş oyundakilerin hepsinin Paticik'e takıldığını zannediyor herhalde ehehehe

Al bi +1 benden.
-Oyunun %80 i cok şükür ki buraya gelmiyor.
-Burdakilerin %90 ı eminimki bahsettiğin tarzda insanlar değil.
Genede rahatla tabi.Bende gecen yazdan beri oynuyorum ama hic 60ım olmadı.Rahat ol,geniş ol.Her söze karşılık vermek zorunda değilsin.[signature][hline]Buzkirpisi

HatalıysamReport me
Sosyal ağlarda paylaş

yanlışın var buzuk. burda da o tip adamlardan çok olmaya başladı. zaten oyundaki türklere yüklenmelerinin nedenini hala çözmüş degilim.

- ds kesiyoruz , aoe golem partysi var heriflerin üstünden geçiyoruz "dont lure on us noobs" diyo adamlar. "stfu" çekiyoruz bi bakıyoruz giant - stone vs. ne varsa üstümüze lure ediyorlar. oda yetmiyor 8 kişilik party komple bizim dsyi ks yapıyor. yedigimiz küfürlerde cabası.

- aposa giriyorum lvl 55+ tek adam benim zaten diger herkes afk. 1 kişi dalıyor sadece oda aposa slidela giriyor. 2 tanede mage var partyde adama at şu mage i yerine lvl 55+ melee al diyoruz bu sefer bizi atıyo bide bunun arkı pmden küfürü basıyo.

-solo lamia yapıcam , aoe partysi var yanda burası bizim spotumuz diyim üstüme lure ediyorlar sonra yine küfürler vs.ler

bunların yapanların hiçbiri türk diil. son 1 haftadır başıma gelen olayların %90 ı yabancılar tarafından yapılıyor. hatta %99 diim çünkü türkler ya ks yapmaya çalışıp yapamadıklarında yada ks yapma lütfen dedigimde bırakıyorlar. inatla hala yabancılar bazı şeylerden türkleri sorumlu tutuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

geçen bi ecnebi geldi. bana fuck lu mucklu turklere ana bacı kayacak şekilde ağır ithamlarda bulundu pm den. bende aynen onun akrabalarına saygımı ilettim :D sonra gelmiş abd nin bombalayacağı ülke sırada siz varsınız dio. güldüm geçtim ona g.t ister dedim :D

artist bunların alayı havalarını almak lazım .[signature][hline]Server: Beramus
Nick: Arcenoid
Clan: Underworld
Character : Mage
Speciality : Flame (Büyüyünce Peper Olucak)
Lvl: 5X
np: 4K :(
Sosyal ağlarda paylaş

lol olm adamlar size pm attı mesela dedilerki noob lvl in kaç daha fln dediler mesela adama cevap vermicen lvl kaç ezik dedi mesela 90 dicen brethe git diyosa orası neresi fln dicen adam daha çok sinir olur. adam sizle dalga geçince asla üste çıkmaya çalışmayın yada küfür ediyosa sizde etmeyin dediim gibi noob gibi davran adam daha çok sinir olur çünkü sizin brethi fln bildiinizi bilir ama siz bilmiyom diyince sinir olur ben çok yaptım öyle arenaya gel fln diyolar nsl gidiliyo oraya fln diyom :D lvl kaç diyo bilmiyomki fln diyom :D yada en kolayı cevap vermeyin pm bloklamayın cvp vermeyin sadece adam küfür eder konuşur konuşur gider salla.[signature][hline]Name : JustGiveMeUrNp
Server : Beramus
Np : 0
Level : 61
Açıklama : Paper Flame Set +7 hp 12
Wizard +7 staff
Sosyal ağlarda paylaş

ya bide bi olay var genelde herkes yapior
1 saat gezmisim party bulmusum en sonunda
daha gireli 25-30 sn olmus 3 apos kesmisiz
bi tane priest login oluo im back dio hop adam beni atio
ya tmm partye onunla baslamissin ama o zaman beni nie aldin
baktn adam dc olmus belki 2 dk gelmzse al
dc olan adamin yerine 30sn lik adam almak saygısızlıktn baska bişey deildir.
baska bi saygısızlıkta bende 1200 buff var baslamisiz partye az sonra bi herif gelio 1500 buff dio beni atio direk leader.ya ayiptir partye basladign adami partydn atmk.madem 1500 buff istion alma beni.üstüne diorm 1200buff var tmm mi diorm adam yeter elbette dio.bu tipler acaip sinir edio.valla elime gecirsm gebertirim
Sosyal ağlarda paylaş

usta bide ortam kırmançi doldu lan mp yüksek diye hatun mage yaptım herifçioğlu geldi asıldı be nasıl ortam bu ya bide prty'ye rogue alıp swft aldıktan sonra şutluyolar yüksek level olmusun nova mova koyuyosun kaç yazar armut hep armut yaw neyse gariplikler bitmiyo da oyun yenileniyo devastation falan lafları geçiyo karakterlerden olur muyuz bi bilgisi olan var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...