Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nehir

Quibble

Öne çıkan mesajlar

Bir nehire dusuyorum, akinti o kadar fazla ki baska dusenleri surukleyip goturuyor.Ancak nedeni ni bilmiyorum ama ben akintiya karsi yuzuyorum.O kadar zor ki kollarim yoruluyor ayaklarima kiraplar giriyor ara sira.Yanimdan suruklenip gecenlere bakiyorum, hepsi birbirine benziyor bir bakima tip olarak degil.Iclerini gorebiliyorum.Onlardan yapilmasini istedikleri seyi yapiyor hepsi, akintiya birakiyorlar kendilerini.Ama ben birakmiyorum yanimdan gecenlere bakiyor ve nefret doluyorum. Yuzlerindeki o ifadeyi gordukce daha hizli yuzuyorum.Hepsi ayni suruklenenlerin kimileri yere tukuren ayilar kimileri cocuklarini doven annler kimileri senden nefret ediyor onlarla gitmiyorsun diye ama gitmeyecegimi biliyorum.Cunku onlarin hepsi denize dokulecek ama ben kaynagi merak ediyorum. Nedenleri.. Bir selaleye kadar yuzuyorum , beni cok yoruyor orda durmak . Selalenin altina girince akan su batiriyor beni.Nefes alamiyorum.Bazen almakda istemiyorum, cunku artik cok yorulmusum.Ama sonra tekrardan cikmayi basariyorum cunku yasamak istedigimi biliyorum ve yuzeye ciktigim zaman o selaleyi gecmis olarak buluyorum kendimi.Ve tekrar basliyorum yuzmeye akintiya karsi.Hicbir zaman birakmiyacagimi birakamayacagimi biliyorum kendimi akintiya .... Ben Onlar gibi degilim.. Benim gibi birkac tane daha var , caba sarf ediyor ancak suruklenenler ona tutunuyor ve onuda surukluyorlar ama ben izin vermiyorum.Cunku kararliyim ben akintiya karsi basaracagim bazi seyleri .Basaracagim ama akintiya karsi ... Eger akintiya birakirsam kendimi ne farkim kalir sizden? Allah o tarafta degil bilmiyormusunuz hala ? Ama kolayi var akinti goturuyor sizi nasil olsa ? Ama ben akintiya karsi yuzuyorum... Akinti beni durduramaz cunku bu nehir benim nehrim....[signature][hline]Insanlarin hayatinda 3 onemli olay vardir
-Dogmak
-Yasamak
-Olmek

*Yasamayi ise UNUTUR.....*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...