Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kafayı yemek üzereyim... Bi bakın.

RedallHoor

Öne çıkan mesajlar

said:
2pac, 30 Temmuz 2005 22:01 tarihinde demiş ki:
dostum bu konuda iyi değilsin dmek adamlar sana yol verecek bahane arıyo işte anlamadın mı

:P Konuşmadan 1 gün sonra erifler stüdyoya çağırdı bu sefer ben gitmedim :)[signature][hline]Ferrero, 10 Temmuz 2005 22:13 tarihinde demiş ki:
bi kere kene banada sokmuştu. sonra çıkarttım. kafasını içime almışım. kaldı içimde çıkmadı o. zamanla kayboldu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sir, 25 Temmuz 2005 14:41 tarihinde demiş ki:
...hakkaten yok mu şu dünya üzerinde sorunsuz baterist?

Abi bak; davulcu kafayı böle 3-5e bölüyor ve daha sonra kafayıda bir araya toplayıp tek bir parça yapamıyor, o yüzden sorunun cevabı: "YOK" :).Şaka bir yana var tabiiki yani şimdi gençler tabii içleri kıpır kıpır böle daha sorunlular vs.. :) ama genelinde 25 yaşına (büyük bir yaş değil ama bu yaş uygundur) geldiklerinde ya davulu bırakırlar yada gerçek müzisyen edabında para kazanmak için gidip sağda solda birilerin arkasında çalarlar(asla kötü birşey değil, lütfen yanlış anlamıyalım).Belki çok iyi olabilir hatta süper olabilir ama gereken budur sistem budur vs...Çok az kişi grubuyla ünlü olup bişileri başarabilmiş ve istediği kadar para kazanmıştır o yüzden takılmaya bakın ama umutlarınızı ve hayallerinizide esirgemeyin ve paraya satmayın tabii...[signature][hline]Arian Elwing
!?Papyrus!*

[Bu mesaj arian tarafından 31 Temmuz 2005 11:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...