Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OKU!!!!! :P

ExactitudE

Öne çıkan mesajlar

Beyler ben lvl 46 bir assasin olarak eslantta parti bulamamaktan şikayetçiyim ya yeter yahu speed potion çıktı swift in pabucu dama atıldı..Lütfen arkadaşlar bu Türk kardeşinizi eslantta gördüğünüzde partiye alın :)
Şimdiden teşekkürler....Yardımlarınızı bekliyoruz
Name:ExactitudE
Race:El Morad
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle şuraya bir hoş geldim mesajı yazsa idin,
imzamdaki o mavi yazıların en sağdakine bir tıklasaydın,
Bak buna tıklasaydın işte
tüm maddeleri okusaydın,
3. ve 4. maddeleri benimseseydin,
Bi de aynı topicten iki tane açmayaydın,
ne güzel olurdu di mi?...[signature][hline]Kısaca Drac veya Dracula diyebilirsiniz
Destroycartoon reloaded/Nasıl imza seviyoruz?-Paticik/Siz hala okumadınız mı?-Paticik

[Bu mesaj DraculaVigorous tarafından 31 Temmuz 2005 09:42 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj DraculaVigorous tarafından 31 Temmuz 2005 09:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Okumaya şimdiden başlasan iyi edersin. Öyle bi kaç günlük işi yok oraları okumanın lol
Bir de "Hoşgeldim!" diye bir topic açman inan öyle bi kaç gününü almaz.
Neyse sen o yazdığım yere hoş geldim topici açmadan bana sana hoş geldin diyeyim bare.

Uzun uzun çıkacaksın bu merdivenlerden...[signature][hline]Kısaca Drac veya Dracula diyebilirsiniz
Destroycartoon reloaded/Nasıl imza seviyoruz?-Paticik/Siz hala okumadınız mı?-Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

yok şu anda değil.
Bir kaç gün oyun oynamayacağım ben.
oyun yönetiyordu.
darbe yapıp yönetimi ele geçirmeye karar verdim.
ben hakim olana kadar da oynamayacağım :)[signature][hline]Kısaca Drac veya Dracula diyebilirsiniz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...