Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

+1000 Hp Scroll nedir?

KaKsi

Öne çıkan mesajlar

Abicim oyunda 2 milyona +1000 hp scroll satılıyo. Tamam hp ye +1000 eklediği doğrudur da bunu geçici olarak mı ekliyor yoksa kalıcı olarak mı? Birde bir sorum daha var. Mesela bu scrollları aldık nasıl kullanıcaz? Normal büyü yapar gibi mi? Mesela mage için fire blast scroll u aldım. Bunu naısl kullanıp fire blast büyümü açıcam yada lvl'ını yükselticem? Saygılar....
Sosyal ağlarda paylaş

o HP scroll 30dk boyunca hp ni 1000 arttıyor. Fire büyüsüde lvl ında geldinde açılıcak. O büyü kullanmak içinde üstünde Fire blast scroll olması gerek. Bİrde HP den 30 tane satıyorsa 2mil iyi fiyat. ama azalmışsa hiç alma. Kullanmak Soldaki büyü yerine koy tıkla sadece.[signature][hline]Bir Steel Brightblade klasiği...

[Bu mesaj SteelBB tarafından 05 Ocak 2005 14:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

+1000 hp sanırım +30lvl gerektiriyor. Sağdaki kısayol yerlerinden birine yerleştiriyorsun. Tıklıyorsun 30dk boyunca +1000hp veriyor. Ama +hp scroll u kullandığın zaman buff veremezler. bide bence +1000hp (30adet ise bile) 2.000.000 a pahalı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
[b] Fire büyüsüde lvl ında geldinde açılıcak. O büyü kullanmak içinde üstünde Fire blast scroll olması gerek.

Anladım abicim ama şöyle bi sorum daha olucak. Bu scroldan bir tane olması yeterli mi üstümde yani o büyüyü her kullanışımda bir scroll mu harcıyacam? Çok para yahu 7 milyon istiyolar bi scroll a :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xx2xx, 05 Ocak 2005 14:10 tarihinde demiş ki:
kaksi +35 büyü scroll ları kaybolmaz :)) kullan kullan lvl yükselince sende birine satarsın ucuza satma ama :P

Kafam karıştı şimdi... Lvl yükselince o büyüyü kullanmak için scrolla ihtiyacım olmıcakmı :)
Sosyal ağlarda paylaş

adasfdsdfgdsf:) Ya şimdi senin lvlına göre en güzel büyü o sanrım. Ve o büyünü sürekli açık kalması için o scrolla ihtiyacın var. Bi zman sonra o na ihtiyacın kalimcak sanrım. O zman satarsın diyor:D[signature][hline]Bir Steel Brightblade klasiği...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SteelBB, 05 Ocak 2005 14:21 tarihinde demiş ki:
Karizma bir yere kadar:) Lvl ın düşükse CLansız kalma derim. Lvl yüksek olup clansız olursan karizma ozman olur:D

Böyle devam edersem dediğin gibi olcak.... ama bi de işin hınzırlığı var.. Klanla yükselip klandan ayrılmak :D Tabi bi hilebazlık grubuna giriyor....
Sosyal ağlarda paylaş

oOoO onu bide bana sor! artık clana 45 altı adam almıyorm abi. Millet geliyor lütfeen abi al beni çok ii çalışırım. neyse 1 hafta takılıyor 3-4 lvl atlayınca haber bile vermeden çıkıyorlar. Bence yapma. Seç bitane ve clanda yanlış olana kadar orda kal derim. Hem sağlam arkadaşların olur hem hazır party hemde oyudnan zevk alrısın. Şahsen BEn böyle düşünüyorum:D[signature][hline]Bir Steel Brightblade klasiği...
Sosyal ağlarda paylaş

Walla bi warrior'um var. Klana kayıtlı ve 35 lvl da. Ama klanla en fazla 2 lvl almışımdır. O da 20 li lvl lardaydı. Geri kalanı paso kendim party aradım buldum. Şimdi bakıyorumda klan kurucuları bile benden fazla şey bilmiyorlar :) Açıkcası Warrior a da güzel bi kaln arıyorum klansız olan mage ye de ve yeni açtığım rouge ye de :) Hepsi de Ares serverlarında :)
Warrior 35lvl
Mage 31lvl
Rouge 26lvl
Bir süredir de exp kasamıyorum para toplıcam da doru düzgün bi tek el kılıçla doru düzgün bow armor falan bulacam yada alacam diye... Bi gecede Warrior u 40 lvl yaparım :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SteelBB, 05 Ocak 2005 14:26 tarihinde demiş ki:
oOoO onu bide bana sor! artık clana 45 altı adam almıyorm abi. Millet geliyor lütfeen abi al beni çok ii çalışırım. neyse 1 hafta takılıyor 3-4 lvl atlayınca haber bile vermeden çıkıyorlar. Bence yapma. Seç bitane ve clanda yanlış olana kadar orda kal derim. Hem sağlam arkadaşların olur hem hazır party hemde oyudnan zevk alrısın. Şahsen BEn böyle düşünüyorum:D

İmzamı atarım :P
Sosyal ağlarda paylaş

Kaksi WArrior la rogue hariç Mage içini ala bilrim istersen ama clan süper bi clan değil. lvl lar 53,52,51,51,49,48..45 bu şekilde AMa şimdi seni clana aldım ben yardıma gelebilrim ama clanı tutupta beyler hadi Mage arka yardıma diyemem. Eslanta geldiğin gün BEn oldum sürece partysiz kalmassın. AMa eslanta gelene kadar gelene kadar söz veremem:D[signature][hline]Bir Steel Brightblade klasiği...
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...