Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MYKO soru hattı, siz sorun bi bilen cevaplasın :)

Eternalus

Öne çıkan mesajlar

beyler sorunum hala devam ediyor uninstall edip tekrar yukledim... hala launcjher bittikten sonra normal oyun acilkdiktan sonra connecting kısmı bitince serverlar gozukmuo napıcam :([signature][hline][D]emokratik [P]ati [Ö]rgütü
Haksızlığın Karşisinda Huzurlu bir Paticik için Sonun Kadar Savaşacağız.
Sosyal ağlarda paylaş

SOru 1-Bu oyunda dc olduktan ya da alt+f4 yaptıktan sonra tekrar girmeye çalışınca ''bu karakter zaten kullanılmakta'' diye bi uyarı cıkıyor.Bu log off yapmadığımızdan mı yoksa başka bişe mi sorun yaratır mı ??

2-Bu oyunda değişik guestler gördüm ''unnamed warrior's music'' mi ole bişi nasıl yapılır yapmaya değer bişe mi?

3-Uskodan farklı onemli gorevler var mı?(lvl 30,40,50 guestleri gibi)

Cevaplarınız için şimdiden teşekkurler.
Sosyal ağlarda paylaş

ben dun cok ksıa bi surelgiine girdim lvle 15 oldum cidden con değişik questler var denenip bakılmalı ama hoş questler....(ve evet degisik 41,50 ve 60 questleri var)[signature][hline][D]emokratik [P]ati [Ö]rgütü
Sosyal ağlarda paylaş

soru hattı aslında ama ben tecrubelerimi yazayım
sadece lvl 20 ye kadar bi sin kastım
moradan haric biyer gormedim yane
ilk olarak xp ler aynı gibi gözüküyor
ancak moradan da gavolt gormek ilginc tabe :D
lootlar benim ilgimi cekti
hic cus dusmedi
ama bissuru +4, +5 dusuk kalite item dustu (misal ilk dusen item bana +32 ligthning li bi staff tı ap sini hatırlayamadım ama 40 gibi bisidi
bi tane stimicar dustu felam
amam moradan da sadece 20 tane merchant vardı
xig 1 ile kıyaslayınca etraf bos gibi duruyo[signature][hline]ehven-i şer, şerdir.
Sosyal ağlarda paylaş

etraf ehr serverda oyle ama server zevkli oynayan az sayıdaki adamın hepsi kaliteli ks yok kufur yok inanırmısınız

kimse mal stamak icin devamli shout yapipda durmuyor[signature][hline][D]emokratik [P]ati [Ö]rgütü
Sosyal ağlarda paylaş

bisey daha nickini hatırlamıyorum
birine dedim ki rouge itemleri verir misin takas edelim o war idi
ok dedi
bi bektım 1 tane war item var bende :(
adam 9 kutuyu doldurdu
decline dedim ben de item yokmus
bosver al sen bunları keyfine bak dedi !!??

usko da olsa
repligi hepiniz tahmin edersiniz :)[signature][hline]ehven-i şer, şerdir.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Ben negzel bi insanım yaf. Bak forumu kirletmemek için eski topiği upladım. Efenim neyse soruya geçelim.:D:D:D
Orclar için söylüyorum. Castle'da Shama var ya pot satan, işte ona item satınca dep hatası oluyodu bende. Bugün klan chatten bi arkadaş da böyle bişeyden söz etti. Siz de de oluyor mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Bu bölümde bir yerlerde okumustum ama bulamadim, oyunu acinca eger server listesi gelmiyorsa ne yapmak lazim?[signature][hline]"Confess ten times and it becomes a habit, confess a hundred times and it becomes an obsession, confess forever and it becomes your destiny"
Ms. Bega
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaslar bir sorunda benden...

İki makineye KA kurduk ykledik sorunsuz. ama yan makinedeki arkadaş girebiliyor ben ise giremiyorum.

Login yaptıgımız ekranda user name ve pass giriyorum tekrar aynı pencereye dönüyorum.anlmış değilim?

Öneri var mı?[signature][hline]Server: Deimos......Fear of loss is a path to the dark side.
Nick : Izual...........Attachment leads to jeaolusy,
Race : Karus.........a shadow of grief that is.
Class : Mage.........Rejoice for the ones who transform to the force.
Clan : nOObz.........Miss them do not, mourn them do not...

Train yourself to let go of everything you fear to lose!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcenoid, 30 Temmuz 2005 17:42 tarihinde demiş ki:
beyler kusura bakmayın daha önce soruldumu bilmiyorum ama . bağlantıda bir berbatlık olduğu için sayfaları gezemedim. usko dan indirdiğim ko yukleme paketi ile myko ya nasıl girebilirim ? myko ya uyelik aldım ama client i nasıl yapacağımı bilmiyorum.

Usko clientiyle Girmen İmkansız.Sitesinden Clienti Çekmen Lazim.[signature][hline]Www.TelekomaKafamGirsin.tK
Www.TedasaKafamGirsin.tK[Yakında]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...