Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Peper Mage Anlayamadım

arcenoid

Öne çıkan mesajlar

areste lvl 61 pet mage sahiiiiibiyuim
+7full comp set+7/12hp var(bot hariç o +6)
elxir+7/56flame
mage earning2x
ıronneclage/elemental pendat(cz dönüşümlü)
belt of life
opal ring2x

var petle solo bile gezeblilyorum ancak adamı tam öldürcem büyüler bitiyo...:)yani petle solo takılırsın ama fazla adam öldüremessin ancak partyle cz rush fln yaparsın savaşta bile solo adam fazla kesemesiin ondan np 14kda takıldı kaldı:(

ben paper olmayı düşünüyorum şimdi....paper mage en iisi..[signature][hline]Türk:Abi party plzzzz...
Gavur:full
Türk:a.ksenin a...av..a.....
Gavur:zzzzzzzz lol go learning english for come back
Türk:?
Gavur:damn TuRKs....

SErver=deimos..Nic=:_KoRn3RoTh_...
JoB=Hunter...NP=3xx:D

[Bu mesaj KoRn3RoTh tarafından 25 Temmuz 2005 22:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcenoid, 23 Temmuz 2005 19:33 tarihinde demiş ki:
Beyler ben bu peper ile pet mage farkını çözemedim. beramusta oynuyorum lvl 53 peper mage charım var üzerim goblin elimdeki +8 wizard yuzuklerim +6mp 204 mp (+ sını hatırlamıyorum ) var goleme vurduğum damage max 1500 . ve birgün başka bir cafede adam görüyorum itemleri crimson healt bouns +6/10 elideki +7 viper vs vs işte adam goleme 1750 vuruyor. ben çözemedim neresinde bu işin peperlik ????????????????????

Bence lvl 60 olunuyo galiba paper mage daha ii vurmak istiyosan sende +8 waizart yoq galiba? çünkü wizarart varmış daha ii vurursun[signature][hline]name= _Shujinko_
lvl=6*
Np= 27614
Karus_Assasin
Baş Düşman= DraBuLL
Server= Xigenon
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LoRd_MsC, 27 Temmuz 2005 15:25 tarihinde demiş ki:
said:
arcenoid, 23 Temmuz 2005 19:33 tarihinde demiş ki:
Beyler ben bu peper ile pet mage farkını çözemedim. beramusta oynuyorum lvl 53 peper mage charım var üzerim goblin elimdeki +8 wizard yuzuklerim +6mp 204 mp (+ sını hatırlamıyorum ) var goleme vurduğum damage max 1500 . ve birgün başka bir cafede adam görüyorum itemleri crimson healt bouns +6/10 elideki +7 viper vs vs işte adam goleme 1750 vuruyor. ben çözemedim neresinde bu işin peperlik ????????????????????

Bence lvl 60 olunuyo galiba paper mage daha ii vurmak istiyosan sende +8 waizart yoq galiba? çünkü wizarart varmış daha ii vurursun

Ya bendeki +8 wizard ama takılar dandik ve character erkek ondan dolayı tmm şimdi anladım. bugun bichop bach ve duke yi gözümün önünde benden alıp kestiler sinir oldun. tabi 62 warrior ile kesiyordum :D mage ile daha cz de solo gezemem :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...