Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Soru ...

123456

Öne çıkan mesajlar

Ben oyunda yeniyim. Bir priest karakter açtım. Bir kaç sorum olacaktı ...

1 . Aşağıdaki yetenek ne işe yarıyor ? Ya benim ingilizcem yetmedi yada büyünün yanındaki açıklamada anlatım bozukluğu var.
Reverse Life - Takes away enemy's HP magic

2 . Aşşağıdaki skiller ne işe yarıyor ?
Command
Politics
Siege Weapons = Oyunda varmı siege w.
Language

3 . Karakter penceresindeki expra.. point in altındaki national point ne işe yaramakta ? Yukarıdaki politics skilli ile bir alakası var herhalde ...

4 . Yine bu pencerede defansın altındaki manner nedir?

5 . Birde bu mor , opal isimli şey ne işe yarar ?

Şimdilik bu kadar :)
Saygılarımla ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
123456, 30 Temmuz 2005 01:31 tarihinde demiş ki:
Ben oyunda yeniyim. Bir priest karakter açtım. Bir kaç sorum olacaktı ...

1 . Aşağıdaki yetenek ne işe yarıyor ? Ya benim ingilizcem yetmedi yada büyünün yanındaki açıklamada anlatım bozukluğu var.
Reverse Life - Takes away enemy's HP magic

2 . Aşşağıdaki skiller ne işe yarıyor ?
Command
Politics
Siege Weapons = Oyunda varmı siege w.
Language

3 . Karakter penceresindeki expra.. point in altındaki national point ne işe yaramakta ? Yukarıdaki politics skilli ile bir alakası var herhalde ...

4 . Yine bu pencerede defansın altındaki manner nedir?

5 . Birde bu mor , opal isimli şey ne işe yarar ?

Şimdilik bu kadar :)
Saygılarımla ...

1- bak şimdi priestlar skilllere göre 3 türdür. complete healer, bp/duffer , buffer. senin dedigin talisman büyüsü ve skillle atılmış buffı silmeye yarıyor. buff nedir? hemen cevap verelim. buff , hitpointini arttıran büyülerdir. scrollla atılmış buffı 1 saniyeligine siler sadece onun için pek işe yaramaz reverse life. onun yerine lvl 45 -parasite kullanılır.

2- o saydıgın skilller şuan oyunda yok. bir işe yaramıyor zaten yanılmıyorsam onlara veremiyorsundur.

3- bildigin üzere bu oyunda 2 ırk var. el morad (human) ve karus (orc). bu 2 ırk birbirlerine düşman ve bazı yerlerde karşı karşıya gelip savaşıyorlar. bunlardan en iyi bilineni colony zone (kısaltması : cz) , lunar war, dark lunar war . buralarda karşı ırktan birisini öldürdügünde nation point (np) alırsın yada ölürsen kaybedersin. czde öldügün zaman 50 np ve üzerindeki paranın %50 si gider. lunarlarda öldügün zaman 25 np ve paranın yanılmıyorsam yine %50 si gider. birisini öldürdügünde partyde degilsen 50np alırsın. onun dışında partydeki oyuncu sayısına göre bu np bölünür ve azalır. paranı inne bırakmadan bu dedigim yerlere gitme. ayrıca invasion olur lunarlardan sonra. eger kaybeden tarafın ırkındansan paranı inn e koy yada direk moradon/eslant a kaç.

4- mannerı lvl 30 altındaki oyunculara lvl atlattıgın zaman alıyorsun. sanırım beginner helpera katılmış olan (nickinin yanında civciv işaretli olanlar) oyuncularla party yaparken lvl atladıklarında alırsın. bunun için lvl 30+ olman gerekir. mannerın şuan için bir fonksiyonu yok oda daha açılmadı.

5- opal, lvl 50+ birkaç questte gerekiyor lvlın düşükse onları sat gitsin fazlada bir önemi yok. npclere 100k dan satılır. merchant kurarsan 150-200k alırsın herhalde ama ugraşmana degmez sat gitsin vendorlara.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...