Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mana Absorted Hp Absorted

OnuRRR

Öne çıkan mesajlar

Beyler size bişi sorcam gırgıra almamanız ricamdır.
Ya hane bazı itemlerde mana absorted yok hp absorted falan war ya ve genelde rare itemlerde oluo bu acaba diom upgrade itemden hp absorted lı ve ya mana absortedlı bi item çıkarmak mümkünmü?
Düşünsenize elinizde 2 tane +8 shart biri mana absortedlı biri hp absortedlı pot kullanamya son :pP Tutabilen çıkarmı acaba?
Ya olabilirmi böle bişi bilgisi olan warsa bi zahmet cwp pls ayrıca dalga geçmek için sormuorum sizde geçmeyn....[signature][hline]Life Is Nothing Without Fucking
Sosyal ağlarda paylaş

oyle bısı olsaydı mıllet tank olurdu upgrade ıtemlerde suana kdar hıc gormedım sanmıyorumda oyle bısı olsa ben gece gunduz cıkarmaya calısırım sanmıyorum ama[signature][hline][Emrah run your mother fucking by HacıBakkal]

[Bu mesaj Wrong tarafından 30 Temmuz 2005 12:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Upg itemlerde mana/hp absorb olması mümkün değil. Çünkü onu ekleyecek scroll yok. Sadece rare itemlerde absorb olur.[signature][hline]Nation: Elmorad
Server: Diez
Nick: Armas2
Clan: Domates
LvL: 58 Assassin
Deactivated...
Arma orc sin olarak deimos da doğacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Emin misin? Eğer öyle olsaydı elinde hp absorb olan assalar görürdük hep. Vurduğun kadar değil ama damage e bağlı olarak geliyor.
Mesela ben apos keserken mp absorbla sürekli skill vuruyom ama manam hiç bitmiyor. Daggerın durability si biterse o zaman damage düşüyo ve yavaş yavaş mana kaybediyorum. Burdan çıkarılacak sonuç.
Damage li orantılı ama damage kadar değil.[signature][hline]Nation: Elmorad
Server: Diez
Nick: Armas2
Clan: Domates
LvL: 58 Assassin
Deactivated...
Arma orc sin olarak deimos da doğacak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...