Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CHARIMI HACKLEDİLER :(

SoLaReS

Öne çıkan mesajlar

BUGÜN ÖĞLE SIRALARINDA CHARIM VW HACKLENDİ.... ÜZERİMDEKİ İTEMLERİ ALAN BU ŞEREFSİZ HERİF BİDE DALGA GEÇER GİBİ ÜSTÜNDE 500K PARA VE 2 TANE GOBLİN BIRAKMIŞ... NE YAPMAM KONUSUNDA BANA YARDIMCI OLABİLECEK VARMI?[signature][hline]Nick : VW
Clan : The_Others
Server : Ares
Job : Assassin
Nation : El Morad
Level : 58
Nation Point : 6xxx
Düşmanlar : Bobert,CoolTang
Sosyal ağlarda paylaş

vallaha kardeş bende oyunu yüklemeye çalışıom ama hata verio senin gibi ben de tırlatmak üzereyim senin ne durumda olduğunu biliyorum.o yüzden bu saate pek yardım bekleme bana yardım geldide ne oldu evde salak salak googleda download arıom ama yoq yoq yoq büyük ihtimallede indiremicem o yüzden japkoya geçecem ulan amam yazdım ya neyse senin topicide patlattık ama kusura bakma senin için çok üzüldüm geçmiş olsun kardeş ama bişey yapabileceğini zannetmiyorum gmler iplemiyo bile ancak msnsini fln bulursan adamı yakalattırırmısn ne yaparsın bilemem ama bu oyunda gm demek herşey demektir bana göre :D[signature][hline]imzam yoq yaşım tutmuyo :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ciddi çocuk fatih, char hacklendi. Daha doğrusu biri tarafından soyuldu. Hack vari işlemlere inanmadığım için böyle diyorum. Aslandan sonra ikinci defa adamın biri önümde charını açtı ve ikinci kez cıbıl bir char gördüm. 3. sünü Allah göstermesin ne diyim artık...[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Evine gitti o, evden gelirse anca... sen nie msn de değilsin?[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi benle kafa mı buluyon annamadım :-) Msn 'im açık olmasa bu soruyu neden sorimkiii[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Ersin benim için bu oyunda özel biridir. Hiç bişi yapamazsam elimde ne var ne yoksa satar item toplarım ona.
Ersin takma kafana sen. Senin canın saolsun. Herşeyi hallederiz..[signature][hline]Nick : Lively
Level : 61 %8x
Class : Paladin
Clan : UK
Np : 26xxx
Nuisance : CooLTanG
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaSiMPaTi_1, 29 Temmuz 2005 12:48 tarihinde demiş ki:
Charımı Hacklediler = Char duruyor sadece kasadaki ve üzerindeki itemleri almışlar....

istanbul da oturuyorum ben...[signature][hline]Nick : VW
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lonely, 29 Temmuz 2005 01:20 tarihinde demiş ki:
Ersin benim için bu oyunda özel biridir. Hiç bişi yapamazsam elimde ne var ne yoksa satar item toplarım ona.
Ersin takma kafana sen. Senin canın saolsun. Herşeyi hallederiz..

Saol abi Allah razı olsun... Tahminime göre cafeden biri zaten şifremde kolaydı saklayarak yazsamda adam kesin anlamıştır...
Beni bilen bilir her zaman trade imi blocklarım.. Çok ama çok tanımadığım adamlar hariç kimseye bişey vermem ve bişey almam..Ama bunu yapanı yakalarsam elimden kurtulamaz....Buna herkesin önünde yemin ederim kurtulamaz... Fatih abi Msn deyim bu arada gel istersen....[signature][hline]Nick : VW
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DjHellioN, 29 Temmuz 2005 12:44 tarihinde demiş ki:
sende town yaz o zmn :D isin saka yanı bir yana bende soyulan biri olarak gecmiş olsun. Bişi diycem fatih abi sen bu arkadasa item vercen de soyan adam bir daha soymıycak mı :-?
Şifre yi deiştirdik Allak bullak bişi oldu şeytan bile bulamaz... Trade atmadıkça hacklenmem imkansız....[signature][hline]Nick : VW
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...