Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cz'dayken(ares)

Necro

Öne çıkan mesajlar

Yahu beyler aresde ilginç şeyler oluyor anlamıyorum yahu gerçekten.
Karşı ırktan mage etrafından lvl 51 skill iydi sanırım onu kullanarak hb nin Stealth li bir şekilde sadece efekt gözüküyor sin lerin light feet basarken belli olması gibi.. ortasından geçip gitti bu gm mİ_?
Buda yoksa bi edit mi darkness in malice atması gibi bişimi
gate çeken assasianler :(

(Konu Adı Yanlış Oldu= Cz'dayken(ares) olacaktı)

[Bu mesaj TrTownUser tarafından 28 Temmuz 2005 14:26 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj TrTownUser tarafından 28 Temmuz 2005 14:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

dostum Magelerin LvL 51 skill i bi player yada bir yaratik a atak werdiginde kullanabilirsin ama 60 skill i de 51 skill i gibi etrafinda alevler cikarabiliyor ama bu sefer alan büyüsü oldugu icin bu sekili her istediginde cikarabilirsin.. sanirim o mage Hb nin ortaisndan o sekilde gecerek bir az action yapmak istemiş yada , Rush Town :)[signature][hline]Jander_Sunstar / Diez / 61 : Dead
ShuJinKo / Diez / 61 : Dead
MerLinas / Diez / 61 : Active
TankerStyl3 / Beramus / 61 Active
TankerJR / Beramus / 61 Active
Sosyal ağlarda paylaş

E ben savaşın ortasında lag yokken(gece savaşı) warrior ile priestlerin Görünmez olarak geldiklerini ve bana atak alınca görünmeye başladıklarını daha önce yazmıştım.

Bu tip insanlar genelde kendilerine güveni olmayan ve bu yüzden cheat programları kullanan insanlardır. Bir magenin stealth kullanması imkansızdır :-)

Tabi bir de şu var. GM olma gibi bir durumumuz olmadığı için, onların invisible gibi bir komut kullanma şansı var mı onu da bilmiyoruz...[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.

[Bu mesaj KaKsi tarafından 28 Temmuz 2005 15:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...