Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şiirler

eylullll

Öne çıkan mesajlar

çoçuk sabahın erken saatlerinde çıkmıştı yola nedensiz ve bekleyişsiz
tepeye vardığında güneş rüzgarla birlikte yüzüme çarpıyordu belli belirsiz
tepeden ağaç seslerini duyabiliyordu ellerini uzattı çocuk bir yalvarış ses tonuyla
kurtar beni nolur kurtar beni diyordu kimse onu duymuyordu ve bunu biliyordu çocuk
güneş yavaş yavaş kapanmaya başlamış tı sanki gün batıyordu sanki
yavaş yavaş lacivertimsi bir renk alan gökyüzü bulutlanmayada başlamıştı
gkyüzüne baktığında erişilmaz güzellikteki ay küçük yıldızlar ve havai fişekleri görebiliyordu çocuk
yavaş yavaş gitmesi gerektiğini anlayan çocuğun ince dudaklarından sadece üç kelime çıkmıştı

İYİ GECELER DÜNYA[signature][hline]çok hoş kadınsın ama tetmez ben karar verdim ömür boyu o benim güle güle şekerim

[Bu mesaj eylullll tarafından 28 Temmuz 2005 14:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
çoçuk sabahın erken saatlerinde çıkmıştı yola nedensiz ve bekleyişsiz
tepeye vardığında güneş rüzgarla birlikte yüzüme çarpıyordu belli belirsiz
yüzüne olacaktı sanırsam burası bir düşüklük var
said:
tepeden ağaç seslerini duyabiliyordu ellerini uzattı çocuk bir yalvarış ses tonuyla
yalvaran olması iyi olurdu
said:
kurtar beni nolur kurtar beni diyordu kimse onu duymuyordu ve bunu biliyordu çocuk
güneş yavaş yavaş kapanmaya başlamış tı sanki gün batıyordu sanki
yavaş yavaş lacivertimsi bir renk alan gökyüzü bulutlanmayada başlamıştı
devrik cümleleri bu kadar fazla kullanma bence bir de kelimelerin anlamlarını iyi tutturmaya çalış
said:
gkyüzüne baktığında erişilmaz güzellikteki ay küçük yıldızlar ve havai fişekleri görebiliyordu çocuk
yavaş yavaş gitmesi gerektiğini anlayan çocuğun ince dudaklarından sadece üç kelime çıkmıştı
burdada hal eklerini düzeltirsen iyi olur.Bence genelde iyisin seçtiğin tema falan ama imla ve cümle kuruluşlarına dikkat edersen daha iyi olabilirsin[signature][hline]Viva la creativa!!!
ThIs gAmE LoVeS Me

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...