Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

emulenin abukluğu

Maedhros

Öne çıkan mesajlar

Gokhan modu kullanıyorum uzu nzamandır wala soyle deyım bazı dosyalarda availabilitysi az olmasına ragmen baglantımın %95 ini falan kullanarak cekerken haywan gıbı availabilitysi olan dosyalarda gecede bırakıp sabah baktıgımda max 3kb/sn ıle cektıgını gorunce ve cok cok az bı bolumu inmis olunca dosyanın sinir krizine giriyorum.

AÇıkcası cogu zaman boyle olmaya basladı usandım bu emule'den yada gokhan mod. yuzunden oluyor tam bılemıyorum.

Ice mode iyimidir kullanılmaya degermı gokhan mod yerine?
Yada baska mode tavsiyesi olaağn?[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

Üstüme vazife olmayarak Azureus ve torrent ikilisini tavsiye edeceğim...
Öyle program fanatikliğim falan olmamasına rağmen hakkını vermek lazım süper çalışıyor.
Ben gidip karpuz falan alayım karpuz peynir bişiler yiyim Karnım acıktı valla[signature][hline]Yazdıklarımla ilgili bir soru(/n) olması durumunda "özel mesaj" atarsanız daha hızlı yanıt alırsınız
Sosyal ağlarda paylaş

ice mod ufak bir kac ayarla stabil hala getirilebilir ,onerilen bir client ..free angel ise gokhan modun biraz daha gelismisi diyelim cunki gokhanda bu modu kendisi yazmadi bir clientten adeta emegiyle işledi
emule free angel neymis

free angel ayarlari nasil yapilir

freeangel 43b indir

tabi bana kalsa hepinizi dc ++ ci yapar cikarim ama iste olmuyo :)[signature][hline]film arsivi
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...